Jump to content

Wernoch

Stalker
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Dobry

About Wernoch

 • Rank
  Turysta
 • Birthday 06/25/1999

Profile Information

 • Ruble
  48
 • Frakcja
  Czyste Niebo
 • Procesor
  I7 7700
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Bagieta
 • RAM
  16gb
 • Karta graficzna
  Gtx 1080
 • System operacyjny
  Windows 10
 • O mnie
  Jestem Wernochem w internecie i gram sobie w różne gry.

Recent Profile Visitors

649 profile views
 1. Mały Piesek 2 lata. Duży kot 13 lat (5 minut po kąpieli).
 2. Szukam, szukam i znaleźć nie mogę, w grze, na forum i w poradnikach też.
 3. Moje pierwsze podejście do gry nie wyszło za dobrze, z powodu pegi gry. Grę miałem bez spolszczenia (zły proces instalacji ). Nie nagrałem się za dużo, bo gra przeszła w stan hibernacji przez akcję w podziemiach Agropromu. Nie lubię się bać, a w tamtym wieku to było za dużo. Po paru przejściach Gothica, Herosów, Twierdz, itp. ukończyłem SoC i CS w dwa do trzech tygodni. Cały czas Stalker jest bardzo mile widziany z jakimś modem.
 4. Wernoch

  Hybrid Final (1.4.22)

  W szkole nic się nie dzieje. Z tą informacją teraz już na 100% nie usiedzę. Trzeba przetestować.
 5. Da się jakoś wyłączyć degradację artefaktów? Podczas wyłączania Radaru wyschły mi kluczowe artefakty i w tym momencie eksplodowałem. Nie chciałbym żeby np moje absoluty przepadły. @Sierioża wspominał że coś takiego jest, aczkolwiek nie mogę tego nigdzie znaleźć. Przy okazji chętnie dowiedziałbym się co dają zmiany ustawień schowków.
 6. Strasznie nierealistyczne, i nie, nie czepiam się laserów kosmosu i ogólnie fizyki. Czepiam się zasad które ustaliły pierwsze części. Spoiler z przebudzenia... Na Łotr 1 byłem w kinie, ale nic nie pamiętam.
 7. Czasami to, to nawet fajnie wygląda.
 8. Ja grałem z: A.O.3. Warfare. Outfit addon. W.A.R.F.I.G.H.T.E.R. Dan's Artifact Balance. dodatki z DoctorX. Ale jeżeli chcesz więcej, to masz tutaj listę dodatków. LISTA
 9. @ZapomnialemLoginu Cena zależy od: Handlarza, Reputacji, Frakcji. Jeszcze tak nie zwiedziłem Zony na tej modyfikacji, więc nie wiem kto ile daje. Na górze głównie odnosiłem się do tych nowych artefaktów, które czasami kosztują po 400 Ru.
 10. Moim zdaniem balans broni jest do doszlifowania, bo broń zazwyczaj waży ponad 2,5 kg i nie da się jej tak nazbierać, czyli takie 8/10 bo te ceny niektóre jakieś takie chińskie. Artefakty muszą być drogie, ponieważ są rzadkie no i w końcu to "cenny materiał badawczy dla naukowców" itd. Amunicja obecnie to czyste szaleństwo. W niektórych przypadkach pociski przeciwpancerne są czasami tańsze od zwykłych. Pancerze muszą być drogie, żeby nie dało się zdobyć egzoszkieletu w godzinę. Jedzenie i medykamenty to już nie mnie oceniać bo nigdy nie kupuję, ale też bym pozmieniał. Przede wszystkim pozaokrąglałbym ceny np. Groza 51984 na 52000 lub 51999. @Anton Gorodecki Na forum jestem nowy, co nie oznacza że moja przygoda się dopiero rozpoczęła. Ogółem w różne modyfikację i w podstawkę grałem bardzo długo. Forum mi się bardzo podoba. Jest tu wiele modów spolszczonych, co jest dla mnie ważne i ogólnie dostępna pomoc. Także mam zamiar być aktywny i samemu pomagać.
 11. Ogólnie przydało by się poprawić balans cen u handlarzy, ale fajnie by było jakby zostały przeanalizowane wszystkie ceny przedmiotów. Jak wcześniej był problem z celownikami i dodatkami do broni, to teraz jeszcze ceny nowych artefaktów i niektórych tabletek. Artefakt który daje nam same plusy, kosztuję zaledwie 400 Ru. Handlarze w CoC grają ogromną rolę, dlatego też myślę że warto by było. Przykład (Już poprawiłem sobie nazwy Art ).
 12. Znalazłem problem z Szybką podróżą. Nawet jeżeli mamy zwiększoną maksymalną wagę dzięki artefaktom, to i tak pokazuję przeciążenie. W przypadku jednego Grawi to można sobie tam poczyścić eq, ale jak ktoś ma z 3 takie artefakty? :<
 13. Dzisiaj zaobserwowałem mały problem, z wyglądem Kombinezonu ochronnego SSP-99. Oprócz tego kombinezonu wszystkie są legitne. Jest zbudowany z papierosów piwa i konserw. Nowy projekt Sacharowa?
 14. @Junx Amunicja na HUD w broni SWT-40 Mi tam to nie przeszkadza, ale zgłaszam.
 15. Wszystkie rodzaje narzędzi można znaleźć w schowkach, lub u handlarzy frakcyjnych, u których mamy wysoką reputację. Ja osobiście polecam do testowania moda Cheat Engine. Gra mi nie wylatywała w przyspieszeniu 50x. Zawsze też można sobie dodać trochę kasy i po testować wszystko, albo nieskończone hp itd. Achievement:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord