Jump to content

Witia Kontroler

Stalker
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Witia Kontroler last won the day on February 23

Witia Kontroler had the most liked content!

About Witia Kontroler

Profile Information

 • Ruble
  88

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Witia Kontroler's Achievements

Nowicjusz

Nowicjusz (3/21)

44

Reputation

 1. Dzień dobry wszystkim, z tej strony chętny świeżak do pomocy przy tłumaczeniu. Przeglądnąłem już zakątek tłumacza i szukam pierwszego moda, którego mógłbym współtłumaczyć
 2. Mógłbym ale to zaprzecza idei Iron mode - na sejwach przeszedłem już grę na wszystkich poziomach trudności i takie rozwiązanie niczym by się nie różniło od grania na sejwach. Robię sejwy, ale tylko na wypadek crasha i ich nie kopiuję. Gra wtedy jest naprawdę bardziej emocjonująca.
 3. Cześć wszystkim, Jak z pewnościa niektórzy z Was już wiedzą, od jakiegoś czasu staram się przejść fabułę STALKER: Call of Chernobyl w trybie Ironman. Oznacza to, że jeżeli zginę w trakcie to całe moje sejwy zostaną usunięte. Jak dotychczas najdalej udało mi się dotrzeć do Sarkofagu, gdzie zginąłem zabity przez Monoliciarzy. Ale próbuję dalej. Jeżeli chcecie być na bieżąco jak mi idzie, możecie śledzić stronę na fejsbuku która temu poświęciłem - porady i przemyślenia mile wskazane : https://www.facebook.com/cocironmode
 4. Ma ktoś może kontakt do twórców moda? Bo mam dla nich propozycję, aby zamiast Azazel Mode dali tryb, w którym w razie śmierci traci się cały sprzęt i broń jakie się miało przy sobie (po prostu ciało znika) a zamiast tego człowiek respował się w jednym z domyślnych miejsc goły ale z posiadaną kasą + nie znikałyby rzeczy ze skrytek i plecaków. Dzięki temu gra byłaby bardziej wymagająca, nie następowałoby gromadzenie niepotrzebnych milionów, a człowiek miałby powód aby uważać. Oczywiście w razie smierci stare sejwy znikają, po prostu koleś jak w Ironmodzie musi uważać Co sądzicie o takim trybie?
 5. czy polonizacja będzie współdziała z tą wersją?
 6. O to to to to - chodzi o to żeby był sens zbierać ten szpej cały czas.
 7. średnio z tymi zadaniami: raz że są to zadania typu "przynieś podaj pozabijaj", to jeszcze nie różnią się na moje oko zbytnio od generowanych w vanili. Poza tym zdarzyło mi się dostać zadanie przeprowadzenia uderzenia na monolit w radarze, pomimo że mózgozwęglacz był wciąż włączony. Wciąż czekam na jakiegoś poważnego moda fabularnego do CoC.
 8. dokleiłem do Call Of Misery mod dedykowany do CoC, który zmienia pogodę na zimową. Na razie działa, a bieganie po zimowej Zonie w masce jest mega. Jakby zaczęły się wyloty spowodowane niekompatybilnością modów to dam znać.
 9. Czy mogę do tego moda dodać Arsenal Overhaul dedykowany do CoPa czy lepiej nie?
 10. Mam pytanie - ponieważ nie można po prostu skleić dedykowanych do CoC Mizerii i Arsenal Overhaul, to czy jest możliwość przepisać parę broni z AO do Mizerii czy mają one jakieś bardziej skomplikowane cechy?
 11. Własnie przeszedłem Jenota 2.2. W innym wątku przeczytałem, że to własnie 2.0 Geonezis jest najlepsze więc chciałbym spróbować. I teraz pytanie: czy różnice są duże między tymi dwoma dodatkami czy niewielkie? Z góry dzięki
 12. Pytanie: dla SBU zrobiłem misję z zejściem do X-18, w Prypeci zostało mi już tylko odprowadzić wojaków do śmigłowców, w Magazynach wojskowych byłem, dostałem misję żeby zaproponować Nocnym Stalkerom wspólne odbijanie magazynów. I teraz pytanie: Czy są jeszcze jakieś takie bardziej złożone misje w tym modzie czy już pozostało mi tylko przynieś-podaj-pozabijaj? Ogólnie mod mi się podobał, tylko jeżeli nie ma już żadnych ciekawych misji to wolę zacząć nowy mod.
 13. No faktycznie teraz zadziałało - musiałem za pierwszym razem nie przejść przez jakiegoś boxa w grze, bo zaraz po wyjściu z X-8 pomogłem Zulusowi i razem wróciliśmy w trybie przemieszczanie po terenie
 14. byłem tam i nie ma żadnego teleportu :( Czy to jest związane z jakimś zadaniem? Nie zrozumialem w filmie :(
 15. Wróciłem do sejwa świeżo po opuszczeniu X-8 i przy koparce w Kopaczi nie było żadnego teleportu :( a jak się dostać do Magazynów wojskowych?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity