Skocz do zawartości

Marcus_Polonus

Stalker
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Neutralny

2 obserwujących

O Marcus_Polonus

 • Tytuł
  Turysta

Informacje

 • Ruble
  22
 • Frakcja
  Wojskowi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  SWD / AN-94

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Marcus_Polonus

  STCoP 3.0 / S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat Weapon Pack 3.0

  @Junx a wiadomo, czego dotyczy?
 2. Marcus_Polonus

  STCoP 3.0 / S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat Weapon Pack 3.0

  Fajny ten ASh...
 3. Marcus_Polonus

  Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  Ah "Zbadaj podejście do zakładu", przepraszam, pomyliłem zadania. Musisz podejść do wejścia do tunelu koło parkingu za Rostokiem. Na plecach pojawi się pijawkach. Potem wracasz do Weterana i masz dalszą część, którą już wyjaśniłem wyżej.
 4. Marcus_Polonus

  Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  @GlucioPL trzeba poczekać na drużynę tych weteranów. Oni będą sobie dreptać w swoim tempie i musisz z nimi powoli iść. Jak dojdą na miejsce to wszyscy mają "chyba" .... nie będę spoilerować
 5. Marcus_Polonus

  Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  Cześć, może ktoś mi doradzi o takich podstawowych sprawach, jak własna skrzynka? Gram OLR 2.5 fixx19 i doszedłem do Baru i tam znalazłem dwie skrzynki na ładunki wybuchowe, do których można coś wsadzić. Ponadto, znalazłem domek z lapką na zewnątrz i zamkniętymi drzwiami. Ponoć można było dostać się do tego domku po zabiciu pijawek od Barmana, ale nic się nie stało. Co trzeba zrobić? Po drugie, Fin na Wysypisko poprosił mnie, żebym poszukał dla niego jego sztucznego oka. Gdzie ono może być? I po trzecie, gdzie jest Kamaz dla Barmana? Przy wyjściu na Wysypisko jest cała kolekcja samochodów (z Kamazem włącznie), ale bezwładnie się staczają więc chyba to nie ten. Wyskakuje na Wysypisku, gdy wracam z Kordonu już po wykonaniu pierwszych zadań dla Żaby. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Przeniosłem tutaj post, gdyż poradnik nie jest odpowiednim miejscem do zadawania pytań. Proszę o tym pamiętać. @Anton Gorodecki
 6. @Anton Gorodecki Różnie, czasem naklejałem na MSO, a raz nawet zainstalowałem po prostu sam Remake 2 i wywalało do pulpitu co 20 sekund. Log? -> brak RAMu.
 7. @Testolityczny w to nie wątpię Chodzi mi o stabilność RAMu - u mnie wywalało nawet po wczytaniu nowej gry, gdzie na płaskowyżu widać tylko dwie postacie, a to chyba nie jest dużo.
 8. Czy nowe modele w znaczący sposób wpływają na wydajność gry? Kiedyś wgrywałem ręcznie te modele to ciągle dostawałem wyloty przez teksturki w zbyt dużej rozdzielczości.
 9. Marcus_Polonus

  Modele .ogf a blender, czyli zabawy w 3d za darmo

  Co do Blender, mam człowieka, który już go ogarnia, ale chciałbym nieco "podreperować" kilka spluw i zająć się animacjami, a to wiem, że nie jest łatwe. Swoją drogą, pobrałem OGF Viewer z GameBanana, ale wywala mi błąd, że ponoć brakuje jakiegoś DLLa. Ścieżkę z teksturkami podałem tą z zainstalowanego Zewa. Coś pomieszałem?
 10. Marcus_Polonus

  Modele .ogf a blender, czyli zabawy w 3d za darmo

  Dzięki wielkie, ale chyba najpierw będę musiał się nauczyć rosyjskiego. Gdzie w ogóle wrzucić ten plugin? Wedle (rosyjsko-języcznej ) instrukcji mam jakoś go wczytać od strony programu. EDIT: Dobra, załapałem, pobrałem inna wtyczkę i zaskoczyło Ale zaraz... Ta wtyczka pozwala wczytywać modele, animacje, ale nie .ogf, czyli i tak muszę sobie skombinować jakiś ogf viewer z konwerterem?
 11. Witam, Ostatnio mam trochę czasu i sobie wymyśliłem, że spróbuję nauczyć się robić/przerabiać animacje do broni w Zewie. Mam SDK do Zewa, ale wiem, że trzeba jakoś otworzyć i skonwertować modele .ogf do .obj. Jaki program się do tego może nadać za darmo? Blender 3D da radę?
 12. Marcus_Polonus

  Automatyczny tryb oszczędzania energii

  1. Nie jestem pewien, a nawet jeśli prawdopodobnie odesłany byłby do Chin, czyli przez 2 miesiące nie miałbym go przy sobie, a to nie wchodzi w grę. 2. Patrz załącznik, 3. Kabel to mikro-USB na obu końcach.
 13. Marcus_Polonus

  Automatyczny tryb oszczędzania energii

  @Sierioża @Anton Gorodecki Niestety już tutaj patrzyłem i zmieniałem ustawienia na niemal wszystkie sposoby. Oszczędzanie energii mam wszędzie gdzie się da wyłączone, tutaj gdzie napisałeś również, a nawet jeśli, próg ustawiłem na 10%, nie 30%. Co do zasilacza, to nie jest takie proste. Używam obecnie laptopa Xiaomi, a zasilacz jest na mikro-USB. Jedyne, które pasują i nie są oryginalne (z Chin sprowadzane) to Apple'owskie, a one nie są najtańsze.
 14. Marcus_Polonus

  Automatyczny tryb oszczędzania energii

  Witam wszystkich, Temat nie związany może z graniem wprost, ale niezwykle denerwujący. Korzystam z laptopa z Windowsem 10 na dysku. Oryginalny zasilacz się uszkodził i nie chce ładować. Korzystam teraz z jakiejś podróbki, która przynajmniej ładuje, ale małym prądem. W praktyce, gdy gram/obciążam silniej komputer, zasilacz nie nadąża ładować i się po prostu rozładowuje. Pół biedy z tym, ale jak mogę ustalić, kiedy system Windows ma włączyć oszczędzanie energii? Kiedy stan baterii osiągnie 30% oszczędzanie się włącza bez mojej kontroli i nic z tym nie potrafię zrobić. Panel sterowania, ustawienia dostępu, centrum mobilności, menedżer urządzeń etc.... Nigdzie nie mogę znaleźć tego progu, który determinuje takie a nie inne działanie baterii. Ktoś ma jakiś pomysł? Czy to może być problem jakiegoś sterownika, czy jestem skazany na granie tylko przez 1 godzinę, dopóki się nie odpali oszczędzanie energii?
 15. Marcus_Polonus

  Hybrid 1.5 - Alfa

  @Anton Gorodecki, właśnie @dragon von chimera mniej więcej napisał, jak to działa. Od siebie dodam, że bullet_speed to jest powiązane z grawitacją, a rpm_empty_click nie ma nic wspólnego z szybkością przeładowania (ten parametr w CoP chyba już nie działa). Crosshair_inertion z kolei odpowiada za prędkość zmiany wielkości krzyża, gdy się nie celuje. Co odrzutu... Niby jest napisane "dispersion" (rozrzut), ale praktyce można bardzo ładnie regulować, nie to, co fire_dispersion_base, które jest prawdziwym stałym, losowym rozrzutem broni. Odrzut w Stalkerze opiera się typowej mechanice typu "T", czyli pierwsze strzały z serii podrzucają broń do góry, a im bliżej suma tych odrzutów zbliża się do górnej granicy (cam_max_angle), wtedy odrzut pionowy przekształca w odrzut poziomy. Przy odrzucie nie rozumiem tylko parametru cam_dispersion_frac. W plikach podany nawet wzorek do czego on służy, ale w sumie go nie używam.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord