Jump to content

Marcus_Polonus

Stalker
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

2 Followers

About Marcus_Polonus

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Ruble
  22
 • Frakcja
  Wojskowi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  SWD / AN-94

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie, nie uszkodziły się tylko ktoś niepoprawnie je skonfigurował. Możesz zawsze zrobić reinstalację moda i sprawdzić. Wystarczy, że ktoś odpowiedzialny za tą lokację zapomniał o jednym przecinku i już powinno tak wywalać. Można szukać jakiegoś błędu, ale to jest jak szukanie igły w stogu siana.
 2. @kubastalker123@Mr.Luko W logu jest napisane coś w stylu "cho***a, właśnie się coś spiep****o, radź se sam". To zależy od tego, czy nie możecie się dostać za każdym razem, czy tylko czasami. Możliwych błędów może być mnóstwo, poczynając od przeładowanej lokacji, przez błędy w plikach smart_terrain, kończąc na niepoprawnie skonfigurowanym spawnie mapy.
 3. @ARRCZ Napisałem Ci, jak wół: Nic nie da się z tym zrobić. Musisz obniżyć część ustawień, by nie zużywało tyle RAMu, Twój komputer nic tutaj nie pomoże, no chyba, że masz mniej niż 4 GB RAMu w ogóle. Możesz sobie poczekać aż Junx z Dragonem przerzucą się na x64 bitowy silnik, wtedy nie powinno być takich problemów.
 4. @ARRCZ Nie da się tego naprawić. To jest typowy błąd, gdy Stalkerowi brakuje RAMu. Pamiętaj, że Stalker z definicji potrafi korzystać tylko z 3.2 GB RAMu. Jeśli masz zapis sprzed wylotu to powinien on normalnie działać. Możesz próbować zmniejszyć ustawienia graficzne albo zmniejszyć promień A-Life w trybie online. Powinno to częściowo pomóc.
 5. Ah "Zbadaj podejście do zakładu", przepraszam, pomyliłem zadania. Musisz podejść do wejścia do tunelu koło parkingu za Rostokiem. Na plecach pojawi się pijawkach. Potem wracasz do Weterana i masz dalszą część, którą już wyjaśniłem wyżej.
 6. @GlucioPL trzeba poczekać na drużynę tych weteranów. Oni będą sobie dreptać w swoim tempie i musisz z nimi powoli iść. Jak dojdą na miejsce to wszyscy mają "chyba" .... nie będę spoilerować
 7. Cześć, może ktoś mi doradzi o takich podstawowych sprawach, jak własna skrzynka? Gram OLR 2.5 fixx19 i doszedłem do Baru i tam znalazłem dwie skrzynki na ładunki wybuchowe, do których można coś wsadzić. Ponadto, znalazłem domek z lapką na zewnątrz i zamkniętymi drzwiami. Ponoć można było dostać się do tego domku po zabiciu pijawek od Barmana, ale nic się nie stało. Co trzeba zrobić? Po drugie, Fin na Wysypisko poprosił mnie, żebym poszukał dla niego jego sztucznego oka. Gdzie ono może być? I po trzecie, gdzie jest Kamaz dla Barmana? Przy wyjściu na Wysypisko jest cała kolekcja samochodów (z Kamazem włącznie), ale bezwładnie się staczają więc chyba to nie ten. Wyskakuje na Wysypisku, gdy wracam z Kordonu już po wykonaniu pierwszych zadań dla Żaby. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Przeniosłem tutaj post, gdyż poradnik nie jest odpowiednim miejscem do zadawania pytań. Proszę o tym pamiętać. @Anton Gorodecki
 8. @Anton Gorodecki Różnie, czasem naklejałem na MSO, a raz nawet zainstalowałem po prostu sam Remake 2 i wywalało do pulpitu co 20 sekund. Log? -> brak RAMu.
 9. @Testolityczny w to nie wątpię Chodzi mi o stabilność RAMu - u mnie wywalało nawet po wczytaniu nowej gry, gdzie na płaskowyżu widać tylko dwie postacie, a to chyba nie jest dużo.
 10. Czy nowe modele w znaczący sposób wpływają na wydajność gry? Kiedyś wgrywałem ręcznie te modele to ciągle dostawałem wyloty przez teksturki w zbyt dużej rozdzielczości.
 11. Co do Blender, mam człowieka, który już go ogarnia, ale chciałbym nieco "podreperować" kilka spluw i zająć się animacjami, a to wiem, że nie jest łatwe. Swoją drogą, pobrałem OGF Viewer z GameBanana, ale wywala mi błąd, że ponoć brakuje jakiegoś DLLa. Ścieżkę z teksturkami podałem tą z zainstalowanego Zewa. Coś pomieszałem?
 12. Dzięki wielkie, ale chyba najpierw będę musiał się nauczyć rosyjskiego. Gdzie w ogóle wrzucić ten plugin? Wedle (rosyjsko-języcznej ) instrukcji mam jakoś go wczytać od strony programu. EDIT: Dobra, załapałem, pobrałem inna wtyczkę i zaskoczyło Ale zaraz... Ta wtyczka pozwala wczytywać modele, animacje, ale nie .ogf, czyli i tak muszę sobie skombinować jakiś ogf viewer z konwerterem?
 13. Witam, Ostatnio mam trochę czasu i sobie wymyśliłem, że spróbuję nauczyć się robić/przerabiać animacje do broni w Zewie. Mam SDK do Zewa, ale wiem, że trzeba jakoś otworzyć i skonwertować modele .ogf do .obj. Jaki program się do tego może nadać za darmo? Blender 3D da radę?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity