Jump to content

Sasq

Turysta
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Sasq

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Ruble
  0
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Głupi ja 😁. Byłem w nocy i nie zauważyłem drzwi z kraty po prawej. Skoncentrowałem się na zamku z kodem. Już przeszedłem.
 2. Potrzebuję porady. Moda w zasadzie dopiero rozpoczynam. Odebrałem dokumenty od kapitana na Sortowni. Piech chce mnie odesłać na Dużą Ziemię zamiast zapewnić "okno". I brama na północnym posterunku zamknięta. Jak przez nią przejść? Potrzebuję kodu czy muszę się jeszcze z kimś spotkać?
 3. Mam problem z niezaliczaniem zadań. Będąc w Prypeci już po ewakuacji dostałem zadanie zabicia 400 zombie - licznik stanął na "Zostało 18" i pomimo zabijania zombiaków w różnych lokacjach nic się nie zmienia. Wziąłem zadanie na likwidację Inkwizytora - znalazłem, zabiłem, dostarczyłem nieśmiertelnik - zadanie cały czas wisi jako niezrealizowane. Nie mogę pójść dalej - nie pojawiają się żadne dodatkowe zadania fabularne. Czy ktoś zna sposób na rozwiązanie problemu?
 4. @kondotier- ok, dzięki za pomoc. Aktualnie próbuję przetrwać starcie z dziwnymi Pijawkami - rażą prądem jak elektra i są niesamowicie odporne na strzały.
 5. @kondotier- to przejście miałem już otwarte. Byłem w Mrocznym Parowie. Ale w późniejszym okresie gry to wejście zniknęło. Wziąłem zadanie od Broma - zdobyć schematy broni od bandytów z Parowu i przejścia nie ma. Nie zauważyłem kiedy znikło. Mam trochę wcześniejszych zapisów ale na żadnym go nie ma. Co do pieczary - dzięki - jest.
 6. @kondotier- Niestety, nie mam wejścia do Parowu ani z Doliny ani z Kordonu. Są tylko dwa wyjścia. Co do Pieczary - szukam. Słyszę tylko odgłosy Połamańca. Musi gdzieś znajdę. Do do Parowu - może coś zepsułem? Zabiłem kogoś istotnego?
 7. Od pewnego czasu gram w NS16 i muszę przyznać, że mocno zakręcona w stosunku do innych modów ;-) Pytanie do bardziej doświadczonych - Dostałem od Broma zadanie znalezienia schematów broni. Te mają byś u Bandytów w Mrocznym Parowie. Tyle tylko, że zniknęło mi przejście z Doliny Mroku do Parowu. O co chodzi ? Byłem tam wcześniej - uciekając z Doliny a teraz wejścia nie ma. I drugie - dostałem zadanie od Łysola - Skarb w Pieczarze. Pokazało mi się wejście na Wysypisku, ale nie mogę wejść do Pieczary. Kręcę się po znaczniku i nic. Co może być nie tak ? Za wszelką pomoc z góry dziękuję ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity