Skocz do zawartości

Problem z misją Zaginina Ekspedycja


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy, robie misje Zaginiona Ekspedycja. Wykonałem już wszystkie etapy, zebrałem co trzeba, przed chwilą znalazłem też PDA Siwego na Dziczy obok przejścia na Jantar, miał go Najemnik. Misja kazała mi sie teraz skierować do Jantaru do naukowca by zdać mu sprawozdanie ale po dotarciu okazało sie to co zawsze, że nie ma opcji dialogowej!!! Próbowałem wczytywać różne sejwy bo miałem kilka zrobionych wcześniej na lokacji Dzicz. Wczytywałem też autosejwa z przejścia na Jantar i ciągle nic. Dodam też że niebieski PDA Siwego po zabraniu z zwłok Najemnika nie pojawił sie w ekwipunku jesli ma to znaczenie. Zawsze są kłopoty z tym Jantarem. Pomóżcie, co mam robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Fugitivus napisał:

Panowie pomocy, robie misje Zaginiona Ekspedycja. Wykonałem już wszystkie etapy, zebrałem co trzeba, przed chwilą znalazłem też PDA Siwego na Dziczy obok przejścia na Jantar, miał go Najemnik. Misja kazała mi sie teraz skierować do Jantaru do naukowca by zdać mu sprawozdanie ale po dotarciu okazało sie to co zawsze, że nie ma opcji dialogowej!!! Próbowałem wczytywać różne sejwy bo miałem kilka zrobionych wcześniej na lokacji Dzicz. Wczytywałem też autosejwa z przejścia na Jantar i ciągle nic. Dodam też że niebieski PDA Siwego po zabraniu z zwłok Najemnika nie pojawił sie w ekwipunku jesli ma to znaczenie. Zawsze są kłopoty z tym Jantarem. Pomóżcie, co mam robić?

Sacharow zechce z nami rozmawiać dopiero po wyłączeniu Mózgozwęglacza i wypełnieniu nitki..poszukiwania zabójców Kła.

BTW:/ Wszystkie questy i nitki scenariuszy są opisane na Tym Forum . Tu:

Sugeruję przeczytać od dechy do dechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, boberm napisał:

Sacharow zechce z nami rozmawiać dopiero po wyłączeniu Mózgozwęglacza i wypełnieniu nitki..poszukiwania zabójców Kła.

BTW:/ Wszystkie questy i nitki scenariuszy są opisane na Tym Forum . Tu:

Sugeruję przeczytać od dechy do dechy.

Niestety o kant tyłka rozbić ten poradnik, oto przykład:

 

Niestety o kant tyłka rozbić ten poradnik, oto przykład:

7. Porozmawiać z Krugłowem, do rozszyfrowania dziennika potrzebny mu jest działający komputer.

8. Porozmawiać z Archarą, który powinien wiedzieć, gdzie go można znaleźć.

Niestety pana Archary nie ma na miejscu, jest jedynie znacznik, poradnik nic na ten temat nie mówi, główny wątek przepadł. mimo to dziękuje za próbe pomocy

Edytowane przez Fugitivus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kondotier napisał:

A już wcześniej miałeś spotkanie z Archarą i atak na INB? Miał ze sobą ekipę. Jeśli tak, to mimo znaczka, zajrzyj do tunelu.

Zobacz od 10;45 min https://www.youtube.com/watch?v=tep6MdXj13Q

Koleś ma Archre gdzie trzeba, ja go raczej nigdy nie spotkałem,nawet nie wiem czym jest INB a w podziemiach Agropromu tylko wojskowi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i na razie wniosek jest taki, że za wcześnie szukasz Archary w tym miejscu gdzie jest znacznik.
Nie zrobiłeś któregoś z zadań które masz w PDA.  Na filmie który wskazał Ci @kondotier  Skhrek w 11:20 mówi,
że znacznik też miał dużo wcześniej niż Archara się pojawił.  Czyli trzeba cierpliwie robić pozostałe zadania
w PDA. Jak chcesz poszukam co może popchnąć akcję do przodu. 

 

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Nic nie jest zablokowane.
Masz teraz w załączniku sejwa w Barze (żeby wydostać się z Agropromu musiałem trochę postrzelać ale za to masz parę fantów na sprzedaż). Zagadaj z Kablem:

ss_oldman_04-11-17_00-09-57_(l05_bar).thumb.jpg.e17683a3a2bf6148bcd4184b8823c46d.jpg

i rób dalej (zgodnie z poradnikiem) zadania z nitki "Zabójcy Kła"  
Pamiętaj: Uwaga żeby Dan się zrespił należy najpierw wykonać kwesty czystego nieba!

lapsejwa 2.sav

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INB, to Instytut Naukowo Badawczy, który albo wojsko, albo Powinność, w zależności od moda zajmuje na swoja bazę.

Zadanie z Archarą zrobiłem bez zadań na Kła.

A co dotyczy miotacza ognia, to @kazik ma rację. Niezastąpiony w wielu przypadkach do likwidacji najtwardszych mutantów, jak Bibliotekarz, czy Szpon Śmierci.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kondotier napisał:

INB, to Instytut Naukowo Badawczy, który albo wojsko, albo Powinność, w zależności od moda zajmuje na swoja bazę.

Zadanie z Archarą zrobiłem bez zadań na Kła.

A co dotyczy miotacza ognia, to @kazik ma rację. Niezastąpiony w wielu przypadkach do likwidacji najtwardszych mutantów, jak Bibliotekarz, czy Szpon Śmierci.

I minigun+ będzie gorszy? A co do tego Archary to gdzie dziada spotkam po raz pierwszy? Bo jeszcze go nie spotkałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fugitivus napisał:

I minigun+ będzie gorszy? A co do tego Archary to gdzie dziada spotkam po raz pierwszy? Bo jeszcze go nie spotkałem

@Fugitivus- rozpocznij linie questów na Bagnach - a na pewno spotkasz Dana.A jak spotkasz Dana to i spotkasz Archarę. Innej opcji nie ma.

W swoim czasie - kilka postów powyżej - pisałem abyś przeczytał  Przewodnik od dechy do dechy. Jakbys przeczytał - zauważyłbyś że watki w poszczególnych liniach maja tendencję do splatanie się ze sobą.Ot - takli myk twórców.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fugitivus- jesteś krótko na forum, więc o Twoim doświadczeniu z modami trudno wnioskować. Bądź uprzejmy i oświeć nas, jakie masz doświadczenie. Łatwiej będzie Ci coś doradzić, lub odradzić.

Bo jeśli nie jest zbyt wielkie, to mod ten raczej nie nadaje się do nauki stalkerki. Momentami jest trudny do logicznego zrozumienia.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kondotier napisał:

@Fugitivus- jesteś krótko na forum, więc o Twoim doświadczeniu z modami trudno wnioskować. Bądź uprzejmy i oświeć nas, jakie masz doświadczenie. Łatwiej będzie Ci coś doradzić, lub odradzić.

Bo jeśli nie jest zbyt wielkie, to mod ten raczej nie nadaje się do nauki stalkerki. Momentami jest trudny do logicznego zrozumienia.

Lost alpha 3 razy, Misery, Stare Oblivion Losty, Priboy Story. Stara Solyanka ta sprzed 4-5 lat kiedy co chwile wyrzucała i miała mase bugów a o wersji OP jeszcze nikt nie myślał, Sigerous mod. Ściezki Monolitu ale tylko chwile bo ciągłe promieniowanie gdzie sie nie udałem strasznie denerwowało a używanie antyradów zabierało zycie więc tak czy siak sie szybko umierało. Był jeszcze jeden mod ale był tak słaby że nawet nazwy nie pamiętam. Zaczynało sie w Barze który ktoś atakował (wojsko albo najemnicy) Latało sie od posterunku do posterunki i zabijało przeciwników, latał helikopterem a między mapami poruszało sie za pomoca teleportu. 2 misją była w Limańsku ale i to spaprali, dokumenty które miałem odnaleźć zawsze wpadały pod teksturę a przeciwnicy spawnowali sie co chwile. Ogólnie mam 28 lat i znam Stalka odkąd wyszedł w swej pierwszej pokracznej i zabugowanej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.