Skocz do zawartości

Problem z misją Zaginina Ekspedycja


Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz, ale chyba po to bierzesz, aby dostać za nie darmowe kulki, apteczki, czy nawet kwestowe artefakty. Akurat w tym modzie, branie ich nie jest ciekawostką, lecz przynosi pożytek. A od zabijanych najmów czy bandytów, mamy naprowadzenie na schowki. Dają też osiągnięcia, a za to też dostaje się namiar na schowki, dobrze wyposażone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Grałeś chaotycznie i dałeś się wykryć bandytom przy próbie zdobycia PKM. Dlatego musisz powtórzyć grę od tego momentu czyli
rozmowa z Kościejem itd... Kościej jest cały czas na mapie a Dan ze swoją ekipą pojawi się w momencie gdy wyjmiesz z plecaka
PKM dla Swibłowa.. Nie ma innego wyjścia niż granie od tego momentu.
Obejrzyj filmy z linków które wyżej wystawił @kondotier.

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadałem z nim jesli o to chodzi. a sejwu nie posiadam. Nie moja wina że ci nieudacznicy co robili tą grę tak zjebali. Gdybym ich zaalarmował po rozmowie to co innego, moja wina, zostałem uprzedzony itd. Skoro nie odbyłem rozmowy z Kościejem a i tak nie moge wykonać misji bo zjebali sprawe to zakończe ją przez zakładke Questy w Spawnerze, po to dali ta opcję. Możesz podpowiedzieć które to będzie na liście? Bo  w cholere tego jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem i znalazłem zapisy u Swibłowa przed pójściem po km. Jak nie wyjdzie @kazik, zechcesz, skorzystasz.

Nowy folder.7z

Mam spory udźwig, ale i plecaki do zakładania schowków. Możesz więc nie pasujący ci nadmiar wsadzić do schowka który zrobisz przy Swibłowie i na raty spieniężyć. Oszczędzałem egzo, więc jestem w kurcinie. Masz i SEVA. Ubrać się wię masz w co. Z bronią też nie jest źle. W schowku w barze masz cały magazyn.

A zadania zrobione zobaczysz w PDA.

Drugi zapis to już droga do maszynowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kazik napisał:

Nie mam takiego spawnera wystaw to sprawdzę u siebie.

 

A spawner nie jest aby wbudowany? Bo szczerze pisząc to było tak dawno że nawet nie pamiętam skąd go mam.

 

3 minuty temu, kondotier napisał:

Poszukałem i znalazłem zapisy u Swibłowa przed pójściem po km. Jak nie wyjdzie @kazik, zechcesz, skorzystasz.

Nowy folder.7z

Mam spory udźwig, ale i plecaki do zakładania schowków. Możesz więc nie pasujący ci nadmiar wsadzić do schowka który zrobisz przy Swibłowie i na raty spieniężyć. Oszczędzałem egzo, więc jestem w kurcinie. Masz i SEVA. Ubrać się wię masz w co. Z bronią też nie jest źle. W schowku w barze masz cały magazyn.

A zadania zrobione zobaczysz w PDA.

Drugi zapis to już droga do maszynowego.

Dziękuję dobry człowieku za pomoc ale ja nie gram na cudzych sejwach bo psuje mi to całą rozgrywkę i zabawę. Co innego poprosić o pomoc a co innego grać na cudzym. Spróbuję odszukać tą misję w spawnerze a jak sie nie uda to będę grał w to co sie da aż mi całkiem misje poblokuję Dziekuję za chęci i cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modach zrzuty ekranu robisz poprzez naciśnięcie F12. Zrzuty są w katalogu tam gdzie savy, w podkatalogu screenshots. Katalog robi się sam przy pierwszym zrzucie.

To chyba ten sam spawner co mam. Prawidłowa nazwa to God Zone. Tylko że wziąłem po spolszczeniu. Nazwę masz na samej górze okna spawnera. Oprócz S można nacisnąć i inne klawisze, wywołując inne możliwości.

Spawner.txt

ss_administrator_04-12-17_17-41-07_(marsh).thumb.jpg.f23353edc57123c5b1701034967c8c93.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam pytać starszych i mądrzejszych...  ?
Piszesz, że problem rozwiążesz przez spawner który masz od wieków więc skąd on się wziął w Soljance OP-2?
Nie reagujesz na nasze rady o które prosisz....
Sorry ale nie rozumiem...  

Nie podoba mi się Twoje podejście.... 
Sorry może to mój zły dzień ale nie będę Ci pomagał.
Pozdrówka    

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kazik napisał:

Po co mam pytać starszych i mądrzejszych...  ?
Piszesz, że problem rozwiążesz przez spawner który masz od wieków więc skąd on się wziął w Soljance OP-2?
Nie reagujesz na nasze rady o które prosisz....
Sorry ale nie rozumiem...  

Nie podoba mi się Twoje podejście.... 
Sorry może to mój zły dzień ale nie będę Ci pomagał.
Pozdrówka    

Ale pisałem ci że pobrałem go pół roku temu i za cholere nie pamiętam skąd go mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spawner God Zone w spolszczonej wersji dal mi ktoś z forum, teraz podczas gry w OP2. Szukałem w tematach, w których się wypowiadałem, ale za cholerę nie mogę znaleźć tego posta.

Spawn menu OP-2.7z

Wstawiam więc go z mich "zapasów", jednocześnie przepraszając donatora.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

Myslím že hledáš tohle:

https://stalkerteam.pl/topic/7638-spawn-menu-do-v209-2/#comment-84849

Hraji už podruhé pro zábavu,tak spawner používám,protože vím co si mohu dovolit spawnovat a co ne.Ti kdo hrají poprvé by to vůbec neměli používat,popsují si hru.Když sespawnují nějaký questový předmět (např."soulcube") vůbec se ve hře neobjeví quest na tuto položku a přijdou o zajímavou část hry.

 

Edytowane przez Hobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.