Skocz do zawartości

Problem z misją Zaginina Ekspedycja


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za informację, teraz przynajmniej wiadomo jak Ci podpowiadać.

Znasz Solianki, więc i doświadczenie masz. Z tym że w OP-2 jego autorzy mocno podkręcili wymagania. Teraz to już nie hardkor, ale horror.

Sam po dojściu do Zatonu i zrobieniu zadań Dimaka, odpuściłem sobie dalszą grę. Konieczność wielokrotnego powtarzania od wejścia na lokację, bądź z powodu nie pojawienia się kwestowego NPCa - tak jak u Ciebie Archary - bądź z powodu wylotów na koniec ciężkiego boju z chmarami mutantów, a także z powodu zagmatwanej, zapętlonej logiki scenariusza. Otwieranie się nowych wątków gry, przy zakończeniu rozpoczętych w czasie. W wątku z Bagiennym Doktorem najdalej zaszedłem do centralnej Prypeci i mam otwartą drogę na CEA.

A ponieważ każdy prowadzi grę wg swojego uznania, mogę Ci pomóc tylko w tych wątkach, jakie zrobiłem.

Z Archarą nie miałem najmniejszych problemów, grzecznie na mnie czekał w tej dolince za INB, ale chyba byłem już po kwestach na Bagnach. Ktoś mnie do niego posłał i trzeba go było, i jego ludzi stamtąd wyprowadzić. Zadanie na komputer dostałem, jak już siedział w tunelu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kondotier napisał:

Dziękuję za informację, teraz przynajmniej wiadomo jak Ci podpowiadać.

Znasz Solianki, więc i doświadczenie masz. Z tym że w OP-2 jego autorzy mocno podkręcili wymagania. Teraz to już nie hardkor, ale horror.

Sam po dojściu do Zatonu i zrobieniu zadań Dimaka, odpuściłem sobie dalszą grę. Konieczność wielokrotnego powtarzania od wejścia na lokację, bądź z powodu nie pojawienia się kwestowego NPCa - tak jak u Ciebie Archary - bądź z powodu wylotów na koniec ciężkiego boju z chmarami mutantów, a także z powodu zagmatwanej, zapętlonej logiki scenariusza. Otwieranie się nowych wątków gry, przy zakończeniu rozpoczętych w czasie. W wątku z Bagiennym Doktorem najdalej zaszedłem do centralnej Prypeci i mam otwartą drogę na CEA.

A ponieważ każdy prowadzi grę wg swojego uznania, mogę Ci pomóc tylko w tych wątkach, jakie zrobiłem.

Z Archarą nie miałem najmniejszych problemów, grzecznie na mnie czekał w tej dolince za INB, ale chyba byłem już po kwestach na Bagnach. Ktoś mnie do niego posłał i trzeba go było, i jego ludzi stamtąd wyprowadzić. Zadanie na komputer dostałem, jak już siedział w tunelu.

 

Ej mam pomysł, dam ci ostatniego sejwa więc może mi podowiesz co mam teraz zrobić by ruszyć fabułe. Uwaga bo w pliku gry podkręciłem udźwig do 170 i jestem mocno obładowany

lapsejwa.sav

lapsejwa.dds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fugitivus- rzuciłem okiem na Twoje zadania . Nie wykonałeś questu na pkm dla Swibłowa  , tzn że na lokacji nie pojawi się Dan z kumplami , a to znaczy że nie będzie  finalnie  Archary .I to tyle w kwestii tej linii questowej .Jako że juz grałeś w Solę - więcej nie będę powtarzał - przeczytaj Poradnik .Bedziesz wiedział czego nie zrobiłeś , lub zrobiłeś niewłaściwie.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem z podziemi i poszedłem na wysypisko. Przy tej okazji mając większy udźwig, pozbierałem co nieco, posprzedawałem i masz trochę więcej kasy, i zostawiłem dwie bronie. Jak ich nie chcesz wyrzuć. Ponowne wejście na lokację nie spowodowało pojawienia się Archary, czyli że tak jak radził @boberm, powinieneś pójść na bagna, bo nie widziałem z Wykonanych, abyś tam był. Zadanie na komputer widocznie wyprzedza poprzednie.

Daję zapis przed tele na Kordon. Jak chcesz skorzystaj.

tele na kord.dds

tele na kord.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale czegoś nie rozumiem. Zadałeś pytanie dostałeś konkretne wskazówki.
Przegrałem na Twoim sejwie akcję do Baru pokazałem co robić łącznie ze zrzutem ekranu i wskazaniem konkretnego dialogu z Kablem. @boberm podpowiedział Ci, że trzeba iść na bagna a Ty dzisiaj wystawiasz ten sam sejw który wystawiłeś mi i nadal pytasz o Archarę chociaż już Ci odpowiedziałem, że pojawi się później...  Idź do Baru potem na Bagna...  

 

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik on juz był ba Bagnach i ciut "zwalił" temat - wiec , albo musi cofnąć się w gameplayu - przy okazji naprawiając niektóre błędy , albo skorzystać ze spawnera w zakładkach dotyczących questów - o ile to pomoże.Innej opcji nie ma.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FugitivusNo widzisz. Przypomniałeś sobie. Jak nie masz  starych save - to ......... zostaje Ci zacząć od początku , lub poprosić o save kogos kto pzrechowuje swoje. 

2 minuty temu, kazik napisał:

@boberm wiem, że był na bagnach. Jakie zadanie Jeśli chodzi o zawalenie chodzi CI o PKM? 

@kazikTak. Zabranie pkm -a uruchamia spawn Dana .

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kazik napisał:

Ok. Mam postawioną Solę i sejw @Fugitivus spróbuję sprawdzić.
@Fugitivus na razie wstrzymaj się z dalszą grą bo to musi trochę potrwać. 

I tak siedze na Metinie bo event siedzi, jak nie ma Kościeja to zakończe misję tą zakładką Questy ze spawnera Rozumiem że wystarczy przetłumaczyć tytuł misji po angielsku i to wystarczy by odszukac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym zadaniu nie musisz rozumieć, masz pokazane jak postępować, bo KM masz zdobyć bez strzelaniny. Tyle podpowiem, że jak Ci się go uda zabrać bez alarmu bandytów, to robi się larum. Z zewnątrz park maszynowy atakuje Den ze swoimi. Teraz już możesz im pomóc strzelając.

https://www.youtube.com/watch?v=oujqLm6A3FM

W tym filmiku gameplayowiec tłumaczy, że bez kaemu i Dena, zamiast Archary jest tylko jego znacznik. To jeden z wielu błędów moda, pozwalający brać zadania niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.