Skocz do zawartości

Wytrzymałość kombinezonów


Nihiluseg

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj Stalkerzy.

Mam jedną bolączkę. Mianowicie czy da się w jakiś sposób dograć mini moda, albo edytować w plikach wytrzymałość kombinezonów? Strasznie mnie to irytuje, że jedna większa strzelanina i kombinezon z zielonego zjeżdża do poziomu czerwieni... a nie oszukujmy się, ciężko o tyle zestawów naprawczych.

 

Ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić? 

 

Druga sprawa czy jest jakiś mod graficzny, który można dograć tak aby było widać efekt założonego kombinezonu na postaci? Przeważnie podczas smierci nie widać kombinezonu, oraz przy wyjętej broni, z założonym egzoszkieletem postać dalej ma na sobie kurtkę jak widać po rękawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Nihiluseg napisał:

A jest może jakaś nakładka na ten mod, aby noszenie pancerza było bardziej realistyczne? Drażni mnie to, że noszę jakikolwiek pancerz a ręce trzymające broń są cały czas w swetrze...

Sprawdź czy masz w katalogu moda Gamedata\textures masz folder hands i jakieś pliki w środku.
I czy grasz w wersję podstawową czy z Autumn Aurora 2  ?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Posiedziałem nad tematem.
Pobierz moje paczki:
https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZUaRV7ZKOw4pStlV40TJUP13jLqcbHI5f0k
https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZAaRV7ZjhyvoLyfOvbiNILdaYJC7mee7Huk
Zrób kopię swoich folderów act i hands w bezpiecznym miejscu.
Wypakuj moje paczki w dowolne miejsce a potem wklej do folderu ..Gamedata\textures ze zgodą na zamianę plików.

ss_oldman_10-31-17_01-16-12_(l07_military).thumb.jpg.b1b98d072f05bd926642407c19cc2fd3.jpg

ss_oldman_10-31-17_01-27-40_(l07_military).thumb.jpg.be7b470d26625a590d6ff51916fcf85e.jpg

ss_oldman_10-31-17_01-27-44_(l07_military).thumb.jpg.4bbacd5ab2c110f3651e4ec6ab7f991b.jpg

Tylko tyle udało mi się zrobić. 
Co ciekawe sprawdziłem CS FOTOGRAFA NS2016 i rzeczywiście wszędzie są ręce w rękawicach bez palców...
Jest to chyba niedopatrzenie autorów modów bo dziwnie to wygląda gdy mamy na sobie egzo i jesteśmy 
w pancerzu od stóp do głów a jednocześnie gołe palce. Dopiero w NS OP-2 znalazłem inną teksturę broni.
Wadą mojego rozwiązania jest to, że kiedy GG jest w sweterku to też ma pełne rękawice ochronne ale z drugiej strony mało kiedy biegamy w samym sweterku po Zonie... Myślę, że to też dałoby się zrobić ale to dalsza dłubanina i szukanie. W każdym razie więcej nie wykombinowałem.  
 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.