Jump to content

vidkunsen

Weteran
 • Content Count

  4227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  126

Everything posted by vidkunsen

 1. Nowe obrazki: Twórca moda SFZ Projekt podkopsał nowe pięć obrazków. Prace nad modem nie idą teraz tak szybko, ale wdrożenie pakietu broni już się kończy. Trwają prace nad modelami, nad grafiką i pogodą.
 2. Mod krótki ale fajny, istny hardkor! polecam. p.s. na pewno będzie ciąg dalszy.
 3. Emerson, Lake & Palmer - Lucky Man https://www.youtube.com/watch?v=89g1P_J40JA
 4. Mod dobry, pełna groza lokacji, zrobiłem już 2 zadania teraz idę po ekwipunek dalej w lokację(10007 lub 10006 - na rus wersji bez wylotów i problemów):
 5. https://ap-pro.ru/forum/59-91882-1 Jest to druga jakby część moda Przygody Tolika: Historia opowiada w jaki sposób Tolik żul - Bomż stał się królem wysypiska a jego przeciwnik Puhtinski stał się bratanem z bratwy - gangsterm. Openxray build 221, gotowość moda - 45%, nowe lokacje, scenariusz, kwesty, postacie, mod z tych ciężkich do przejścia, poziom mistrza dodany i wiele innych zmian Obrazek z moda:
 6. Z wersjami to poczekajmy jak skończą beta testy i udostępnia w formie OBT lub pełnej.
 7. Przecież w/w, że to jest ! zakryty Beta test! więc lepiej nie pobierać bo mogą być tzw. świrusy. Jak będzie dostępny to ekipa podkopsa linka.
 8. https://ap-pro.ru/forum/59-90289-1 Разработчик: NOST GAMES - kto zrobił Группа проекта: NOSTALGIA - ekipa od moda Платформа: FallOut 3 - platforma Дата выхода: TBD - koniec 2019 roku bo n/w Стадия разработки: Closed Beta Test - zamknięty beta test Język Rosyjski. Co nowego: - Открыть для себя "Чернобыльскую Зону" заново. - Odkryj strefę na nowo - Выживать в суровых условиях "Зоны". - przeżyj w surowym świecie strefy - Разгадывать тайны и загадки. - rozwiązuj zagadki i tajemnice - Самостоятельно влиять на судьбу своего персонажа. - dbaj o rozwój swojej postaci i jej umiejętności - Исследовать новый игровой мир. - zobacz jak wygląda nowa odsłona świata strefy - Прочувствовать времена 80-х и 90-х годов. - mod dzieje się w latach 80/90-tych. Или просто поиграть в действительно уникальную игру. - Lub po prostu zagraj w nowy unikalny mod Сюжет игры берет своё начало в городе Припять. Главный протагонист это бывший житель Припяти, который отправился на экскурсию в город своего детства. Так сказать увидеть свой родной дом, вспомнить те временна ушедших дней. Поэтому не случайно наш проект называется именно Ностальгия. Ведь главному герою и вам предстоит окунуться в мир ушедшей эпохи, который был достоверно воссоздан до малейших деталей. И так, сюжет игры начинается с того что при странных обстоятельствах часть экскурсионной группы таинственно пропадает. А те кто остались, в скором времени и вовсе погибают. С этого момента главный герой остаётся один на один с Мертвым городом… И именно с этой секунды игрок волен выбирать свой уникальный сюжет и судьбу персонажа. (tłum własne) W skrócie: Scenariusz zaczyna się w Prypeci(miasto nie rzeka), były autochton postanawia odwiedzić miejsce/miasto w którym się urodził i spędził dzieciństwo, wciął się na swój były szałas coby sobie powspominać i inne takie tam nostalgiczne duperele. Dlatego mod ma nazwę: Nostalgia. Mod/świat jest realnie odwzorowany - detale tak jak w oryginale. Do Prypeci polazła wycieczka, w jej składzie jest główny bohater, część wycieczki się gubi a reszta padła na tyfus, od tego momentu jesteś ty/gracz i świat Prypeci/Strefy. W tym modzie jest wszystko nowe, inne, scenariusz, świat, muza , odgłosy, grafika i wiele innych dupereli. Jeden z obrazków z moda od ekipy Nostalgia: Czemu FallOut?: Pomoc/donacja dla moda - jak ktoś ma życzenie: https://www.donationalerts.com/r/andrew_fbr Inne fora z tematem moda: https://www.moddb.com/mods/nost http://modgames.net/load/proekty_v_razrabotke/fallout_3/nostalgia/335-1-0-17520 Mod jest bardzo obiecujący.
 9. https://ap-pro.ru/forum/59-90580-1 Платформа: Тень Чернобыля v1.0006 - cienie 10006 Разработчики: Scavenger & РСФСР - kto robi Дата выхода: не определена - data wyjscia, nieznana Статус готовности: 50% - gotowość moda: 50% Język Rosyjski. Chronologia prac nad modem: Wersja Beta z poprawkami z 2012 roku/też/lub demo: Kto co zrobił i tematy dotyczące moda: Konkluzja: jak zrobią to wystawia i będzie.
 10. vidkunsen

  OP-2.1

  WojownikAdanosa - zarejestrowałem się bez podania nr. telefonu tylko skrzynka e-mail a co do telefonu to podałem, że nie posiadam i jestem, po jakimś czasie jak jesteś wzorowym na yanku to dodają za darmo kolejne GB pojemności.
 11. Mój ulubiony z zewu (zawsze jest jakiś kwest) - Dywersant Hybryda:
 12. W razie czegoś i tak jakby coś fabularnie to czasem stosuje moda na: postacie kwestowe nie giną.
 13. https://www.filmweb.pl/film/Domino-2019-799763 Domino (2019). Policjant z Kopenhagi szuka mordercy swojego partnera. W roli głównej: Nicolai Coster - Waldau, polecam film z nim "Hodejegerne" - Łowcy głów, w roli głównej: Aksel Hennie m.in. Czas bohaterów "Age of Heroes" z 2011 roku. https://www.filmweb.pl/film/%C5%81owcy+g%C5%82%C3%B3w-2011-567959/cast/actors Rodziny się nie wybiera, wujas Ala Bundy,ego: (https://www.filmweb.pl/film/Bezlitosny+morderca-2002-93765 - 2002) https://www.filmweb.pl/film/Pod%C5%82y%2C+okrutny%2C+z%C5%82y-2019-796158 Ted Bundy rodzinnie i w pracy - biograficzny.
 14. Walka z tworzeniem moda trwa. Notes, on-line dialog i inne takie tam, Na zew 1602, Fervex: https://ap-pro.ru/forum/94-91903-1 https://ap-pro.ru/news/narabotki_igra_dush_ehkselsior_pojavilis_v_seti/2019-06-13-1112 yanek bez rejestracji: https://yadi.sk/d/ykkSIBP_xp5zxg Obrazki:
 15. Fukushima jest be bo nie jest "Poprawiona politykalnie", brak w niej przedstawicieli pewnej części Lewantu ,Afryki i Afryko-Ameryki!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord