Skocz do zawartości

Kedi


vidkunsen

Rekomendowane odpowiedzi

7797810.2.jpg

Kedi - sekretne życie kotów(czyli "śmierdzielów" bo tak je nazywają "psiarze"  a ja mam na stanie rodziny wilczura rasy Labrador - Lejdi) (2016).

Jest to film na który czekali miłośnicy kotów, Morze Marmara i 2 cieśniny, to tędy ludy Aryjskie - Tracy, Germanie i Słowianie poszli aż do Indii - Ariowie m.in., załozono kiedys tutaj osadę jako kolonię grecka która ze zwykłej osady stała się Polis.

To stąd Tracy przez obronę tego miasta-państwa stworzyli podwaliny pod wojnę  wojnę Trojańską, przeszli Ariowie, Palistyni - stąd Aryjska Palestyna, ale każdy lud zostawił po sobie m.in. zwierzęta.

Kozy, barany, konie, psy i koty!

Koty bo to o nich jest film!!!

120 minut w świecie sierści, umizgów, miauczenia i dużej formy humoru w klimacie endemicznego świata Anatolii.

W rolach głównych: Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak

p.s. osobiście nic do kotów nie mam, bratowa/brat maja 4 ale one szybko skumały(tajemniczy kop pod ogon ;)), że jest relacja - ja ciebie nie tykam ty nie zaznaczaj/ocieraj się o mnie, i o zgrozo ! sąsiadka ma kota który żre czasem ze "swojej" miski u mnie na szałasie bo sąsiadka robi na zmiany(znachor czyli lekarz) i zwierzakowi trza kopsnąć wodę i resztę miski.

Poznaj język i obyczaje wroga a będziesz wiedział jak ... - Sun Tzu ;):D

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.