Jump to content

Ktoś pomoże?


twojastara123
 Share

Recommended Posts

Mam problem z grą, gdy chcę wczytać ostatni zapis wywala mnie na pulpit i że xrengine.exe przestał odpowiadać i wiem, że trzeba mieć wersję gry 1.0004, ale takowej nie posiadam i próbowałem na wszystkie sposoby zmienić jej wersję raz mi się nawet udało przez regedit, ale i tak mnie wywaliło znowu przy wczytaniu zapisu gry. Gra jest oryginalna od cd-action. Mod complete 2009 działał bez zarzutów tak samo jak inne modyfikacje usprawniające grafikę i inteligencję NPC. Ogólnie to modyfikacje zmieniające fabułę działają dopóki nie zginę i nie wczytam od nowa gry, a trochę to męczące by było w kółko przechodzić to samo, gdyż jest to trochę niemożliwe. Mam nadzieje, że opisałem swój problem i w załączniku podaje logi. 

xray_filip.log

Link to comment
Share on other sites

@twojastara123

Po pierwsze jak masz grać to graj w ostateczną wersję tego moda czyli Tajne Ścieżki 2 Update Final. Po kiego masz się męczyć i walczyć z babolami z wersji starszych.

Po drugie jak mod jest na 1.004 i nie jest powiedziane, że można grac na innych  to na innej wersji gry prędzej czy później będą problemy i, i tak nie ukończysz.

Po trzecie wersja z CDA tak samo się downgrade-uje jak inne. Było to tu potwierdzone. Także zajrzyj do tematu za 3 sposobami downgrade-u i przeczytaj, który jest najlepszy i zrób go prawidłowo to pograsz bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity