Jump to content

[CoC 1.5b R6] Weapon Goulash 022

Anton Gorodecki
 Share

Recommended Posts

Z7McOYs.jpg

Tytuł oryginalny: Weapon Goulash 022
Deweloper: GSC Game World

Autor modyfikacji: *
Platforma: Call of Chernobyl 1.5b R6

Data premiery: *
Wersja językowa: polska i angielska

Dodatek implementujący nowe bronie, amunicję oraz dodatki do broni. Jest to największa tego typu paczka przeznaczona dla modyfikacji Call of Chernobyl.

Dostępne rodzaje broni:

Spoiler

Pistolety i rewolwery:
Kimber Desert Warrior, MP-412 REX, Cz.52, APS, CZ 75, FN Five-seveN, FN FNP-45, FN FNX-45, MP-443 «Gawron», TT-33, GSZ-18, Glock 17, Glock 19, Beretta 92, Colt M1911A1, Kimber Desert Warrior, Desert Eagle, Fort-12, Fort-17, Browning HP-SA, PB, PM, PMm, SIG-Sauer P220, USP Compact, USP Match, Walther P99.  

Pistolety maszynowe:
PPSz-41, HK MP7, OC-33 Piernacz, PP-19 Bizon-2, FN P90, MP5, HK UMP-45, HK MP5SD, PP-2000, Skorpion vz.65. 

Karabiny szturmowe i powtarzalne:
HK417, HK416, StG.44, M14 EBR, StG 58, Karabiner 98K, 9A-91, AN-94 Abakan, AEK-971, AK-47, AKS-47, AK-74, AK-74M, AK-101, AK-102, AK-103, AK-104, AK-105, AKM, AKMS, AKS-74, AKS-74U, AKS-74UB, SKS, Mosin wz. 1891/30, Steyr AUG A1, IMI Galil, HK G3, HK G3SG/1, FAMAS F1, FN F2000, HK G36, HK G36C, HK G36K, karabin Gaussa, OC-14 Groza, Karabiner 43, L85A2, Z-M LR300, M4, Colt M4A1, M16, M16A1, M16A2, M16A3, M16A4, SIG SG 550, SIG SG-551 LB, SIG SG-552, FN SCAR-H, SWT-40, AS «Wał», SR-3M «Wicher».

Karabiny wyborowe:
Sako TRG-42, Sako TRG-22, AI L115A3, L96A1, Barrett M98B, Barrett M95, SR-25, SW-98, SWD, SWU, WSSK «Wychłop», WSK-94, WSS «Wintorez», Walther WA 2000. 

Strzelby:
Sajga 12K, obrzyn TOZ-66, Mossberg M590A1, MP-133 Bajkał, MP-153, Protecta, Remington 870, SPAS-12, TOZ-194, TOZ-34, obrzyn TOZ-34, TOZ-66, Wiepr-12, USAS-12, Winchester 1300. 

Karabiny maszynowe:
M60, RPK, RPK-74, PKM, PKP Pieczenieg, M249, RPD. 

Granatniki (za wyjątkiem podwieszanych):
RG6/6P30 «Bulldog», RPG-7W, M79.

Dodatkowo prawie każda z wyżej wymienionych broni posiada różne wersje (wersję) modyfikujące ich kamuflaż, używaną amunicję i dodatki. Jest tego naprawdę multum:005:

paKTN9o.jpg

ZRZUTY EKRANU:

Spoiler

XuzXm8j.png

oHmoAPQ.png

GRBOJCL.jpg

wyUyTsv.jpg

h3UiWjD.jpg

IwDfgqH.jpg

QBqGGRy.jpg

J0oWS2i.jpg

5Ip0WXy.jpg

rRogEU6.jpg

G5K5YKx.jpg

KPWtCTS.jpg

6ANYzMk.jpg

wVfU5HO.jpg

rFCh4lI.jpg

FaUCIqZ.png

I698VzP.png

XWmZ68T.jpg

3XCTQtK.png

bIYjwVp.jpg

qv2qhQM.jpg

o0jB81X.jpg

QJG33C3.jpg

INSTALACJA: 

Spoiler

Ten dodatek nie jest kompatybilny z innymi paczkami broni. Do jego rozpakowywania używamy programu 7-zip.

Dodatek ItemSoup do Weapon Goulash 022 nie został spolszczony.

1. Instalujemy czystą wersję CoC 1.5b R6 PL
  2. Pobieramy, rozpakowujemy i kopiujemy ze zgodą na nadpisanie plików "gamedatę" Weapon Goulash 022 do folderu z CoC 1.5b R6 PL
  3. Pobieramy, rozpakowujemy i kopiujemy ze zgodą na nadpisanie plików polonizację Weapon Goulash 022 do folderu z CoC 1.5b R6.
  4. Pobieramy, rozpakowujemy i kopiujemy fiks @Junxa: gamedata.7z na wylot przy zakładaniu celowników.
  5. Gramy

LINKI DO POBRANIA: 

Spoiler

Weapon Goulash 022 (~998 MB) AfCYdRF.png

Beta wersja polonizacji, autor Anton Gorodecki : https://zone.stalkerteam.pl/file/273

BŁĘDY W POLONIZACJI ZGŁASZAMY W PONIŻSZYM TEMACIE:

Spoiler

Być może wyda Wam się to śmieszne lub idiotyczne, ale niestety nie mogłem znaleźć ani autora tego dodatku ani strony macierzystej tego projektu. Jeśli ktoś posiada te informacje proszę o kontakt za mną.

Chciałbym również podziękować @Junxowi za odnalezienie tej modyfikacji:thankyouyellow:

• Super 2
  • Dodatnia 9

Witam, jestem fanem tej gry od 3-4 lat, jestem dumny ze ktoś postanowił zrobić takiego MODA.
Mam pytanie jak dokładnie wgrać te pliki?
Mam 46 lat i nie bardzo kumam o co z tym chodzi, kupowałem płyty instalowałem i było a tutaj muszę coś wgrywać.
Jak już pomożecie mi wgrać to będzie jakaś lokalizacja gdzie mogę kupić jedną z tych broni?

Edited by Ranger801

@Pobi Instalujesz podstawkę Zewu, potem coca w wersji 1.5b R6 (jest na forum co nie @Anton Gorodecki ?), potem pobierasz w/w moda, wypakowujemy i powstały folder o nazwie gamedata wklejamy tam gdzie zainstalowany jest CoC (w wersji 1.5b R6 oczywiście) :)

Tylko Coca nie instalujemy na Zew tylko osobno. A bronie pewnie są u każdego handlarza, można je także znalezc u npc.

@Pobi - Jakie części składowe musisz pobrać z neta, masz w #1 spoiler LINKI DO POBRANIA, a jak to poskładać do kupy w spojlerze INSTALACJA.  

A następnie po kolei jak tam jest napisane "montujesz" na swoim komputerze.

Najpierw instalujesz tego C0C 1.5b R6 PL . Następnie 7zip, czy rar, ale koniecznie tym czym są spakowane wypakowujesz gdzieś na boku Weapon Goulash 022 . Dostaniesz katalog gamedata z zawartością. Metodą kopiuj wklej, tę gamedatę wklejasz do katalogu głównego CoC, ze zgodą na zamianę. Następnie to samo ze spolszczeniem Weapon Goulash 022 .

Dobrze jest zrobić restart komputera ( choć niekoniecznie ) i grasz.

Słuszna uwaga @Mnieciu, aby nie stawiać przypadkiem na podstawkę. Tyle tylko, że CoC powinien być na innej partycji lub dysku, niż jest podstawka.

W dniu 28.02.2018 o 23:32, Anton Gorodecki napisał:

Polonizacja również działa dobrze. Proszę jeszcze raz prześledzić kolejność instalacji. Uruchom najpierw czystego CoCa z polonizacją a następnie na niego nałóż Weapon Gulash i jego polonizację. 

Zgadza się działa w 100%.Pomiń gamedata z katalogu ITEMSOUP.

Edited by KaDarek
  • Dodatnia 1

• 3 weeks later...

Podczas "zakładania" celownika dla X broni jest taki błąd.

FATAL ERROR

[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : CScriptEngine::lua_pcall_failed
[error]File          : ..\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 204
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : LUA error: d:\call of chernobyl\gamedata\scripts\dxr_scopes.script:131: attempt to index local 'old_weapon' (a nil value)

stack trace:

Fix dla w/w błędu - dxr_scopes.script

• Dodatnia 1