Skocz do zawartości

Problem z psi-emiter


hektorhe

Rekomendowane odpowiedzi

@hektorhe  Przecież CoC to nie mod, ale baza dla modów. Jest tu szczątkowa fabuła, nie zawsze mająca właściwe zakończenie.

Tę fabułę można uruchomić, jak się na Bagnach porozmawia z Doktorem. Rozmawiałeś z nim?

Chcesz mieć właściwą fabułę, zagraj w Powrót legendy.  Bo teraz to sobie możesz jako turysta zwiedzać lokacje i jak się przytrafi, robić zadania poboczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

Zaczynając grę w trybie fabularnym np. Samotnikiem dostajesz 3 misję: "wyłącz psi-emiter" , "wyłącz mózgozwęglacz" I "tajemnice zony". Ta trzecia polega na rozmowie z doktorem. On nam zleca przeszukanie podziemi Agropromu, laboratorium X, podziemi Jupitera, hotelu Polesie, i centrum sterowania monolitu. Byłem w podziemiach Agropromu i zdobyłem walizkę. Byłem w laboratorium X18 (tam gdzie nie mogłem się wydostać) i zdobyłem dokumenty. Teraz jestem w laboratorium X16 i nie mogę wyłączyć psi-emitera ani pójść dalej bo drzwi są zamknięte.

Jeśli nic nie poradzę to chyba zagram w ten "Powrót legendy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hektorhe  Nie wszystko w tej bazie jest zapięte na ostatni guzik, bo być nie może. Pozostawiono to dla twórców modów. Widocznie samo dotarcie do wyłącznika jest finałem. A skutek pozostawiono tym co zrobią moda.

Spróbuj zagrać jako bandyta, to nigdzie nie dojdziesz, bo jak to z bandytami, wszyscy i wszędzie będą przeciw tobie.

A w Powrót legendy radzę zagrać. Nie wykorzystuje 100% możliwości CoCa, ale i tak jest co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hektorhe - może to głupie pytanie, ale czy wyłączyłeś wszystkie cztery dźwignie? I czy dostałeś/kupiłeś psi-hełm od Sacharowa?

2 godziny temu, kondotier napisał:

Widocznie samo dotarcie do wyłącznika jest finałem.

Bzdura. Wszystkie zadania tej niby-fabuły da się wypełnić. Ale faktycznie lepiej zagrać w "Powrót Legendy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, A6AKAH napisał:

@hektorhe - może to głupie pytanie, ale czy wyłączyłeś wszystkie cztery dźwignie? I czy dostałeś/kupiłeś psi-hełm od Sacharowa?

Dawno temu grałem w Cień Czarnobyla no i właśnie próbowałem wyłączyć tylko tą dźwignie na samej górze. Hełm kupiłem od Sacharowa. Ten lepszy. 

Spróbuję znaleźć pozostałe dźwignie i może któraś zadziała 

Edytowane przez hektorhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.