Jump to content

3OM6AKAH

Weteran
 • Content Count

  620
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

3OM6AKAH last won the day on March 20 2020

3OM6AKAH had the most liked content!

Community Reputation

2,059 Przyjacielski

About 3OM6AKAH

 • Rank
  Stary Wyga

Profile Information

 • Ruble
  4118
 • Płeć
  Nie podana

Recent Profile Visitors

3,424 profile views
 1. https://www.playground.ru/files/s_t_a_l_k_e_r_shadow_of_chernobyl_spawner_dlya_ogsr_and_ogse_0_6_9_3_final_versiya_1_7-189792/
 2. Właściwie wszystko, co miałbym do napisania o tym modzie napisał już @gawron, dodam więc tylko, że wbrew moim obawom obyło się bez problemów technicznych - brak wylotów, trochę momentami "przycinało", ale nic strasznego . Gratulacje dla autora moda - tym bardziej, że to jego pierwsza produkcja. Czekam na następne . I jeszcze kilka obrazków:
 3. @tom3kb Dobra, ostatnie podejście i obiecuję, że już więcej nie będę przysmradzać: [string_table] language = pol font_prefix = _cent
 4. @tom3kb znowu tylko zgaduję, ale może usunięcie w localization.ltx linijki files = string_table_enc_mutants i pozostawienie tylko [string_table] language = pol font_prefix = ;_west ;_cent rozwiąże problem?
 5. Wygląda na to, że wszystko jasne: albo edycja pliku tak jak napisał @Sierioża, albo usunięcie (wtedy gra ładuje localization.ltx z podstawki).
 6. @metek58, skoro tak, to faktycznie nie trzeba, choć mogłoby to pomóc, to dużo z tym roboty. Podejrzewam, że jednak coś nie teges z lokalizacją. Może drugi sposób, który podałem, lub edycja localization.ltx?
 7. No to jeszcze jeden pomysł: folder gry localization bez dopisku, a z folderu gamedata/config usunąć localization.ltx (o ile jest).
 8. @metek58, @tom3kb - kodowanie. Zapisanie plików .txt w formacie Unicode prawdopodobnie naprawi ten problem.
 9. @Grimm - musisz jeszcze znaleźć PDA. Szukaj w tej dużej sali (tam, gdzie w SoC wyskakuje pijawa).
 10. Z tym to bywa różnie - czasem celem "Powinności" jest zniszczenie Zony, czasem przejęcie nad nią kontroli dla własnych korzyści, a czasem jeszcze coś innego. Wszystko zależy od tego, jaki był zamysł autorów danego moda. W Legend Returns okazuje się, że "Powinność" to sługusy armii i SBU, a polecenie zabicia przywódcy Czystego Nieba (frakcji, której celem jest przecież zniszczenie Zony) wygląda raczej na walkę z "konkurencją", niż z samą Zoną. No i jeszcze w podstawkach (CS i CoP) z rozmów z różnymi stalkerami można dowiedzieć się, że siłowe działania "Powinności" powodują natychmiast
 11. @Grimm - na szczęście Żwawy jest postacią drugoplanową (odnalezienie go jest misją poboczną) i nie ma dalszych zadań z nim związanych. Tak jest na pewno, gdy gramy Samotnikiem. Nie przypominam sobie, aby w przypadku linii Czystego Nieba było inaczej (ale głową ani żadną inną częścią ciała nie ręczę ).
 12. Ano tak, zupełnie zapomniałem, że jest tam jeszcze rękopis...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity