Jump to content

3OM6AKAH

Stalker
 • Content Count

  561
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

3OM6AKAH last won the day on January 23

3OM6AKAH had the most liked content!

Community Reputation

1793 Przyjacielski

1 Follower

About 3OM6AKAH

 • Rank
  Stary Wyga

Profile Information

 • Ruble
  620
 • Procesor
  AMD A8-6410 APU
 • Płeć
  Nie podana
 • Broń Główna
  AK
 • RAM
  8GB
 • Karta graficzna
  AMD Radeon HD 8500M
 • System operacyjny
  Win7 HP 64bit

Recent Profile Visitors

1496 profile views
 1. @tom3kb Dobra, ostatnie podejście i obiecuję, że już więcej nie będę przysmradzać: [string_table] language = pol font_prefix = _cent
 2. @tom3kb znowu tylko zgaduję, ale może usunięcie w localization.ltx linijki files = string_table_enc_mutants i pozostawienie tylko [string_table] language = pol font_prefix = ;_west ;_cent rozwiąże problem?
 3. Wygląda na to, że wszystko jasne: albo edycja pliku tak jak napisał @Sierioża, albo usunięcie (wtedy gra ładuje localization.ltx z podstawki).
 4. @metek58, skoro tak, to faktycznie nie trzeba, choć mogłoby to pomóc, to dużo z tym roboty. Podejrzewam, że jednak coś nie teges z lokalizacją. Może drugi sposób, który podałem, lub edycja localization.ltx?
 5. No to jeszcze jeden pomysł: folder gry localization bez dopisku, a z folderu gamedata/config usunąć localization.ltx (o ile jest).
 6. @metek58, @tom3kb - kodowanie. Zapisanie plików .txt w formacie Unicode prawdopodobnie naprawi ten problem.
 7. @Grimm - musisz jeszcze znaleźć PDA. Szukaj w tej dużej sali (tam, gdzie w SoC wyskakuje pijawa).
 8. Z tym to bywa różnie - czasem celem "Powinności" jest zniszczenie Zony, czasem przejęcie nad nią kontroli dla własnych korzyści, a czasem jeszcze coś innego. Wszystko zależy od tego, jaki był zamysł autorów danego moda. W Legend Returns okazuje się, że "Powinność" to sługusy armii i SBU, a polecenie zabicia przywódcy Czystego Nieba (frakcji, której celem jest przecież zniszczenie Zony) wygląda raczej na walkę z "konkurencją", niż z samą Zoną. No i jeszcze w podstawkach (CS i CoP) z rozmów z różnymi stalkerami można dowiedzieć się, że siłowe działania "Powinności" powodują natychmiastową reakcję Zony, przez co ich efekty są odwrotne od zamierzonych (np. wzrost liczby mutantów na danym obszarze).
 9. @Grimm - na szczęście Żwawy jest postacią drugoplanową (odnalezienie go jest misją poboczną) i nie ma dalszych zadań z nim związanych. Tak jest na pewno, gdy gramy Samotnikiem. Nie przypominam sobie, aby w przypadku linii Czystego Nieba było inaczej (ale głową ani żadną inną częścią ciała nie ręczę ).
 10. Ano tak, zupełnie zapomniałem, że jest tam jeszcze rękopis...
 11. @TowarzyszPieseł Aaa, już chyba wiem o co chodzi - kombinezon. Jeśli tak, to (moim zdaniem) gra nie warta świeczki - żeby przebić się na Bagna i tak będziesz potrzebował czegoś lepszego niż kurteczka. Poza tym taki sam kombinezon leży na Południowej CEA (ciężarówka przy wejściu do hali), a w Sarkofagu - egzoszkielet. Ale oczywiście wybór należy do Ciebie.
 12. @wariat Tak, chodzi o tę niby-fabułę czyli wyłączenie psi-urządzeń (Jantar, Radar) i zbieranie papieru w labach. Fabuła jest niedostępna dla "złych" frakcji (Monolit, Wojsko, Bandyci). @TowarzyszPieseł A tak z ciekawości - czego szuka Monolitowiec w 26? Bo chyba nie dekodera ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.