Jump to content

3OM6AKAH

Weteran
 • Content Count

  619
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

Everything posted by 3OM6AKAH

 1. https://www.playground.ru/files/s_t_a_l_k_e_r_shadow_of_chernobyl_spawner_dlya_ogsr_and_ogse_0_6_9_3_final_versiya_1_7-189792/
 2. Właściwie wszystko, co miałbym do napisania o tym modzie napisał już @gawron, dodam więc tylko, że wbrew moim obawom obyło się bez problemów technicznych - brak wylotów, trochę momentami "przycinało", ale nic strasznego . Gratulacje dla autora moda - tym bardziej, że to jego pierwsza produkcja. Czekam na następne . I jeszcze kilka obrazków:
 3. @tom3kb Dobra, ostatnie podejście i obiecuję, że już więcej nie będę przysmradzać: [string_table] language = pol font_prefix = _cent
 4. @tom3kb znowu tylko zgaduję, ale może usunięcie w localization.ltx linijki files = string_table_enc_mutants i pozostawienie tylko [string_table] language = pol font_prefix = ;_west ;_cent rozwiąże problem?
 5. Wygląda na to, że wszystko jasne: albo edycja pliku tak jak napisał @Sierioża, albo usunięcie (wtedy gra ładuje localization.ltx z podstawki).
 6. @metek58, skoro tak, to faktycznie nie trzeba, choć mogłoby to pomóc, to dużo z tym roboty. Podejrzewam, że jednak coś nie teges z lokalizacją. Może drugi sposób, który podałem, lub edycja localization.ltx?
 7. No to jeszcze jeden pomysł: folder gry localization bez dopisku, a z folderu gamedata/config usunąć localization.ltx (o ile jest).
 8. @metek58, @tom3kb - kodowanie. Zapisanie plików .txt w formacie Unicode prawdopodobnie naprawi ten problem.
 9. @Grimm - musisz jeszcze znaleźć PDA. Szukaj w tej dużej sali (tam, gdzie w SoC wyskakuje pijawa).
 10. Z tym to bywa różnie - czasem celem "Powinności" jest zniszczenie Zony, czasem przejęcie nad nią kontroli dla własnych korzyści, a czasem jeszcze coś innego. Wszystko zależy od tego, jaki był zamysł autorów danego moda. W Legend Returns okazuje się, że "Powinność" to sługusy armii i SBU, a polecenie zabicia przywódcy Czystego Nieba (frakcji, której celem jest przecież zniszczenie Zony) wygląda raczej na walkę z "konkurencją", niż z samą Zoną. No i jeszcze w podstawkach (CS i CoP) z rozmów z różnymi stalkerami można dowiedzieć się, że siłowe działania "Powinności" powodują natychmiast
 11. @Grimm - na szczęście Żwawy jest postacią drugoplanową (odnalezienie go jest misją poboczną) i nie ma dalszych zadań z nim związanych. Tak jest na pewno, gdy gramy Samotnikiem. Nie przypominam sobie, aby w przypadku linii Czystego Nieba było inaczej (ale głową ani żadną inną częścią ciała nie ręczę ).
 12. Ano tak, zupełnie zapomniałem, że jest tam jeszcze rękopis...
 13. @TowarzyszPieseł Aaa, już chyba wiem o co chodzi - kombinezon. Jeśli tak, to (moim zdaniem) gra nie warta świeczki - żeby przebić się na Bagna i tak będziesz potrzebował czegoś lepszego niż kurteczka. Poza tym taki sam kombinezon leży na Południowej CEA (ciężarówka przy wejściu do hali), a w Sarkofagu - egzoszkielet. Ale oczywiście wybór należy do Ciebie.
 14. @wariat Tak, chodzi o tę niby-fabułę czyli wyłączenie psi-urządzeń (Jantar, Radar) i zbieranie papieru w labach. Fabuła jest niedostępna dla "złych" frakcji (Monolit, Wojsko, Bandyci). @TowarzyszPieseł A tak z ciekawości - czego szuka Monolitowiec w 26? Bo chyba nie dekodera ?
 15. Też już dobrze nie pamiętam, ale to chyba jest tak, że Doktor daje zadanie tylko przy włączonym trybie fabularnym, który jest niedostępny dla Monolitu. Trzeba go zabić i zabrać klucz ze zwłok.
 16. Powiedziałbym raczej brunatnych/czarnych:
 17. Ulotka "Wolności" ostrzegająca przed "mordercami z Powinności", rozprowadzana wśród zombiaków.
 18. Nie sądzę. To nie ja robię problem z tego, że ktoś ma odmienne zdanie i nie częstuję nikogo odzywkami w stylu "czep się tramwaju". Wyraziłem tylko swoją opinię na temat pomysłu usuwania ReShade i tym samym pozbawiania graczy możliwości wyboru. A fakt, że @kondotier ma doświadczenie (temu oczywiście nie przeczę, tyle że nie On jeden i nie we wszystkim) nie czyni Go nieomylnym. Mam wrażenie, że coś Ci umknęło. Dokładnie o tym samym pisałem na poprzedniej stronie. Nie wiem po co ta afera, bo to nie ja ją kręcę. Pytaj @kondotiera. Słusznie. Tyle, że z mojej strony nie ma żadnej spr
 19. Nie wiedziałem, że to temat prywatny, zarezerwowany tylko dla wybranych. To nadal nie przesądza, że u innych też tak będzie. To nie jest twój mod.
 20. Z cyklu "Twarde życie zombifikowanego blokersa": Gdy po czterodniowej libacji wracasz do domu, a winda nie działa...
 21. A mi wydaje się inaczej. Kolejny raz wychodzisz z założenia, że skoro z czymś sobie nie radzisz lub Ci nie pasuje, to zwykli gracze już na pewno sobie nie poradzą. Wrzucałem ReShade (ta sama wersja) na kilka różnych modów do SoC oraz Legend Returns - nie było żadnych problemów. De facto nie wiesz nawet, czy to ReShade powoduje Twój problem, a już chcesz na siłę uszczęśliwiać innych usuwaniem. Niech zwykli gracze decydują sami, a jak komuś będzie przeszkadzać, to usunie sobie sam. Я чувствую по-другому. Еще раз, ты думаешь, что если ты не очень хороший в чем-то или тебе эт
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity