Skocz do zawartości

Jakie mody polecacie do SoC?


Kibster

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibster  Każdy który jest w dziale modów przetłumaczonych dla CCz. Od tych najstarszych, po nowinki. Każdy z nich jest opisany, a dziale dyskusyjnym są opinie grających. Tak o technicznej wartości moda, jak i odmienności scenariuszowej.

Tyle tylko, że niektóre mody oparte na nici scenariuszowej CCz, są robione na silniku ZP. I w modach dla tej podstawaki je można znaleźć. Jeśli masz wiec ZP ograne, to się z nimi spotkałeś. Masz też ranking modów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest po to, żeby je czytać.. Wtedy dowiesz się jakie pozycje polecają poszczególni userzy. Ewentualnie zacznij od góry - Tajne Ścieżki, mody Zaurusa, NS2016, OGSE, Fotograf i tak dalej To wszystko są świetne gry, tylko różnią się od siebie dość znacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibster  Ja jestem "kondotier". "Nestor" to mój tytuł honorowy, jak u Ciebie "Gość w Zonie".

Ale jest na forum ktoś, o nicku "Nestor", dlatego skrypt forum go pokazał, ale to nie ja.

A rada wyżej jest bardzo dobra. W ten sposób nie pominiesz żadnego, wartego do zagrania. W paczce modów od Zaurusa, masz je w dwóch wersjach. Oryginały i ich graficznie oraz stabilizacyjnie zmienione wersje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.