Skocz do zawartości

Ultra HD tekstury [CoP]


Wojownik

Rekomendowane odpowiedzi

Remake 3 первый игровой процесс

Nazwa: Ultra HD tekstury
Oryginalna nazwa: Remake 3
Autor: Dante

Opis: 

Spoiler

Graficzna modyfikacja na dużą skalę dla S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat całkowicie zamienia standardowe tekstury gry na tekstury wysokiej rozdzielczości. Oprócz tekstur, mod odnawia modele postaci, potworów, broni i przedmiotów - mają oni swoje siatki tekstur bardzo wysokiej jakości. Autor modyfikacji nie zapomniał o pogodzie i różnych efektach - zostały ulepszone shader'y, postprocesowe efekty, intefejs i dźwięki.

Screeny:

Spoiler

LSXqNFKp2dMhFGFVzL31Ag.jpeguAjRmCE-cHU_U52gNeppDQ.pngvQmo6UxdzqY-ZXqNU3OjPQ.jpegj7lL8kPUAxSjdRxhq3CPrg.jpegQs3I0RjKjfpcWBtkAhwZyg.jpegp7VfGTDj1XUtKj-Q7ax5hw.jpeg-zc9PmaZlUdUE9YIZcQvug.jpeg

Link: KLIK (kliknąć na prostokąt, na którym jest napisane Скачать i odczekać 60 sekund, i można pobrać)

Źródło: playground.ru

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia indywidualna ale dodanie bloomu, bluru i głębi ostrości nie powoduje że gra jest automatycznie ładniejsza. WEDŁUG MNIE mod na skrinach wygląda paskudnie, ma to samo co wszystkie ultra duper zmodowane mody i dajreksy do fallouta New Vegas  gdzie gra wygląda tylko dobrze na skrinach i filmikach bo na pewno nie da się w nią w ten sposób grać. IMO najładniejszym modem do stalkera jest zdecydowanie Autumn Aurora/Misery bo coś jak to wyżej to jest po prostu jakieś błędne wyobrażenie twórcy 

Spoiler

Znalezione obrazy dla zapytania fallout new vegas ultimate graphics

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak jak z wszystkim - kwestia preferencji. Jednemu się spodoba, innemu nie, i nie ma się o co kłócić.

Mi się np. w większości podoba, aczkolwiek niektóre rzeczy bym zmienił - chociażby zmniejszył bym lens flare, bo oczy wypala, że ło matko :D

I też, mi z drugiej strony Zona w stylu Autumn Aurory czy Misery przestała się podobać dawno temu. I o ile AA jeszcze jestem w stanie znieść, tak Misery jest dla mnie niczym innym jak próbą zrobienia Strefy "bardziej mroczną" na siłę poprzez zmianę kolorystyki na ciemniejszą.

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wojownik zmienił(a) tytuł na Ultra HD tekstury [CoP]

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.