Skocz do zawartości

Crash przy wejściu do Baru


Reyes

Rekomendowane odpowiedzi

FATAL ERROR	 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : 
[error]File          : 
[error]Line          : 0
[error]Description   : ogse_debug: check_npc - npc_update hang >> obj:bar_dolg_petrenko id: 9832 code: 10 
stack trace:

Witam ! 

Spotkałem się z takim wylotem przy wejściu do lokacji zwanej Barem.

Czy ktoś mógłby mi pomóc z tym problemem jakim jest nie możliwość kontynuacji rozgrywki w tego świetnego modulatora O.G.S.E. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Chciałbym oznajmić, iż po instalowałem te wszystkie biblioteki VC++, lecz gra nadal wyrzuca z tym samym błędem.

Dziękuję za wasze odpowiedzi ale problem jest nadal i potrzebuję pomocy od społeczności Stalker Team.

Dołączam załącznik, może czegoś jeszcze brakuje. Proszę o zapoznanie się z nim.

 

Załącznik.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Rozumiem wszystko. Dziękuje za wszelką pomoc. Widocznie nie był pisany mi ten modulator. Jest Pan mądrym człowiekiem panie tom3kb

Temat można zamknąć i zostawić na pastwę zapomnienia ludzkiego umysłu.

PS: Jakbym wiedział jak się stawia plusiki to bym postawił wam lecz jeszcze do tego nie doszedłem :)

 

Edytowane przez Reyes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie Pana Allena. Fakt poddałem się, już nawet chciałem zmienić na inny modulator.

Proszę cię bardzo cały log zaktualizowany przed kilkoma minutami.

Chwila, chwila, dobrze, że wznowiłeś temat, tak sobie przeglądałem loga i zobaczyłem, że prędzej jest też wylot z powodu braku pliku w sekcji weapons. I to może być rozwiązaniem, ponieważ wyrzuca grę z powodu braku broni Pana Petrenki.

Przejrzę jeszcze dogłębniej i spróbuję zainstalować jeszcze raz, uzupełnić plik i zobaczę. Tak jak mówiłem trzymaj loga, może też się czegoś dopatrzysz przyjacielu. :)

_ogse.log

Troszkę poszperałem na stronach rosyjskich i znalazłem patch 2.12 i niby są tam naprawione całe spawny i również ten błąd. No cóż spróbuję :)

Edytowane przez Reyes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reyes Widzę, że Twoja instalacja ma coś wspólnego ze STEAM. 
Czy próbowałeś postawić moda na normalnej podstawce.
Tak na przyszłość jak szukasz pomocy warto jest też prócz loga wstawiać sejwa sprzed problemu.
Może ktoś ma ten mod postawiony u siebie i mógłby sprawdzić czy na jego instalce błąd wystepuje.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, zainstalowałem i tak jak się spodziewałem stary save nie działa. 

Dobra Panowie nowa wersja stoi, wszytko działa jak na razie. Tyle że muszę grać od nowa. Dzięki za starania i chęci do pomocy.

 

Ps: Jak się stawia te plusiki ? :)

Edytowane przez Reyes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.