Skocz do zawartości

Brak notatki Strieloka przy Spełniaczu Zyczeń


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wziąłem się za nitkę fabularną Sejf i Szkatułka. Gdzieś wyczytałem, że aby Cień Monolitu zechciał ze mną gadać, to muszę mieć aktywne przejście na CEA2. (mam Grzechotkę i Plazmową Gąsienicę ) Więc poszedłem na CEA1, przy okazji miałem też zadanie na złote kotlety i na torbę Sacharowa. Wspomniane wcześniej przejście powinien dostać podnosząc notatkę Strieloka przy Spełniaczu Zyczeń, niestety żadnej notatki tam nie ma, nie pomogło ponowne wchodzenie na lokację... dodam, że w PDA mam aktywne zadanie : Tajemnica Monolitu, znalazłem tajemnicze drzwi do Laboratorium. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paolo_15 Żeby Cień Monolitu z Tobą zagadał, musisz odwiedzić CEA-2. Tzn musisz ukończyć fabułę Cienia Czarnobyla. Musisz iść do Sterowni monolitu, pogadać z przezroczystym i po rozmowie samo przeniesie Cię na CEA-2.

Co do notatki Strieloka przy Monolicie, to żeby się pojawiła, musisz wziąć od Doktora zadanie na pda Strieloka. I nie wiem czy po wzięciu tej notatki będziesz miał jakieś przejście na CEA-2, ale przy notatce powinien leżeć też ręczny teleport Strieloka na Magazyny wojskowe.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wariat napisał:

@paolo_15 Żeby Cień Monolitu z Tobą zagadał, musisz odwiedzić CEA-2. Tzn musisz ukończyć fabułę Cienia Czarnobyla. Musisz iść do Sterowni monolitu, pogadać z przezroczystym i po rozmowie samo przeniesie Cię na CEA-2.

Co do notatki Strieloka przy Monolicie, to żeby się pojawiła, musisz wziąć od Doktora zadanie na pda Strieloka. I nie wiem czy po wzięciu tej notatki będziesz miał jakieś przejście na CEA-2, ale przy notatce powinien leżeć też ręczny teleport Strieloka na Magazyny wojskowe.

Sugeruje zrobic dodatkowo questa na -o ile pamietam dobrze- mózgi dla Łukasza. Skutkuje to teleportami -czaszkami  lezacymi obok notatki Striełoka. A będą przydatne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, boberm napisał:

mózgi dla Łukasza. Skutkuje to teleportami -czaszkami  lezacymi obok notatki Striełoka. A będą przydatne!

Prawda, że te czaszki-teleporty są przydatne. 

Tylko zapomniałeś dodać, że do tych mózgów dla Łukasza trzeba też z własnej kieszeni dorzucić 300 000 rubli...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, boberm napisał:

Kasa na tym etapie - o ile nie gra się na "speedzie podstawkowym" jest do ogarniecia i nie powinna byc przeszkodą.

Każdy gra w swoim stylu:happy: Jeden uzbiera to dość szybko, drugiemu uzbieranie tego może zająć wieki:) Zależność od gracza i jego stylu gry.

Dobra, co do tematu notatki to chyba wszystko już wyjaśnione, więc już nie ma co tu dywagować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.