Jump to content

Brak notatki Strieloka przy Spełniaczu Zyczeń

Recommended Posts

Witajcie, wziąłem się za nitkę fabularną Sejf i Szkatułka. Gdzieś wyczytałem, że aby Cień Monolitu zechciał ze mną gadać, to muszę mieć aktywne przejście na CEA2. (mam Grzechotkę i Plazmową Gąsienicę ) Więc poszedłem na CEA1, przy okazji miałem też zadanie na złote kotlety i na torbę Sacharowa. Wspomniane wcześniej przejście powinien dostać podnosząc notatkę Strieloka przy Spełniaczu Zyczeń, niestety żadnej notatki tam nie ma, nie pomogło ponowne wchodzenie na lokację... dodam, że w PDA mam aktywne zadanie : Tajemnica Monolitu, znalazłem tajemnicze drzwi do Laboratorium. Proszę o pomoc.

@paolo_15 Żeby Cień Monolitu z Tobą zagadał, musisz odwiedzić CEA-2. Tzn musisz ukończyć fabułę Cienia Czarnobyla. Musisz iść do Sterowni monolitu, pogadać z przezroczystym i po rozmowie samo przeniesie Cię na CEA-2.

Co do notatki Strieloka przy Monolicie, to żeby się pojawiła, musisz wziąć od Doktora zadanie na pda Strieloka. I nie wiem czy po wzięciu tej notatki będziesz miał jakieś przejście na CEA-2, ale przy notatce powinien leżeć też ręczny teleport Strieloka na Magazyny wojskowe.

• Dodatnia 1

3 godziny temu, wariat napisał:

@paolo_15 Żeby Cień Monolitu z Tobą zagadał, musisz odwiedzić CEA-2. Tzn musisz ukończyć fabułę Cienia Czarnobyla. Musisz iść do Sterowni monolitu, pogadać z przezroczystym i po rozmowie samo przeniesie Cię na CEA-2.

Co do notatki Strieloka przy Monolicie, to żeby się pojawiła, musisz wziąć od Doktora zadanie na pda Strieloka. I nie wiem czy po wzięciu tej notatki będziesz miał jakieś przejście na CEA-2, ale przy notatce powinien leżeć też ręczny teleport Strieloka na Magazyny wojskowe.

Sugeruje zrobic dodatkowo questa na -o ile pamietam dobrze- mózgi dla Łukasza. Skutkuje to teleportami -czaszkami  lezacymi obok notatki Striełoka. A będą przydatne!

Teraz, boberm napisał:

mózgi dla Łukasza. Skutkuje to teleportami -czaszkami  lezacymi obok notatki Striełoka. A będą przydatne!

Prawda, że te czaszki-teleporty są przydatne. 

Tylko zapomniałeś dodać, że do tych mózgów dla Łukasza trzeba też z własnej kieszeni dorzucić 300 000 rubli...

• Dodatnia 1

5 minut temu, boberm napisał:

Kasa na tym etapie - o ile nie gra się na "speedzie podstawkowym" jest do ogarniecia i nie powinna byc przeszkodą.

Każdy gra w swoim stylu:happy: Jeden uzbiera to dość szybko, drugiemu uzbieranie tego może zająć wieki:) Zależność od gracza i jego stylu gry.

Dobra, co do tematu notatki to chyba wszystko już wyjaśnione, więc już nie ma co tu dywagować.