Jump to content

Wioska na obrzeżach

Pure
 Share

Recommended Posts

Utknąłem już w grze i szczerze mówiąc chu** mnie już strzela co tu zrobić. Grę na obrzeżach zacząłem dla przemytników, wykonałem im parę zadań itd wszystko cacy. Poszedłem do opuszczonej wioski i dostałem zadanie na uratowanie kogoś, kto się potem okazał niewidzialnym duchem, który nas wykorzystuje. Lalka podpowiada, że lepiej trzeba coś znaleźć niż dla niego pracować. Co? przeczesałem każdy zakamarek wioski i znalazłem pozytywke, jakieś radio, jakiś notes które absolutnie nic nie dają. Połowa drzwi do domów jest zamknięta na klucz. Zdecydowałem więc, że będę pracować dla ducha. No i oddałem artefakt, który chciał i mam znaleźć mu teraz jakiś kombinezon. Znalazłem tylko anomalną kurtkę w jednym schowku w szafie ale to nie to. Żeby było nie za mało nerwów to nie mogę wioski opuścić, bo duch mnie zabija gdy wyjdę po za jej obszar. Spędziłem chyba 5 godzin na szukaniu nie wiadomo czego w tej zasranej wiosce. Ktoś wie o co tu chodzi?

Edited by Pure

@Agrael Z filmiku wynika, że teraz mam iść do zwłok po klucze w minucie 5:08. Ale u mnie tam żadnych zwłok nie ma.

@MaklerR jeśli mówisz o tym sektorze wioski (prawy górny róg, to tam piwnicy żadnej nie ma.

Spoiler

ss_pure_06-14-20_11-48-50_(predbannik).thumb.jpg.362a38c4d196c56aa94924e0e8171f1b.jpg

Jest inna piwnica w dolnym rogu ale jest zamknięta, i jak mniemam potrzebny jest do niej klucz z tych zwłok.

Nie wiem czy uważnie czytasz moje posty, ale wyraźnie napisałem tam, że żadnych zwłok właśnie w tamtym miejscu nie ma. Wszystko zrobiłem dobrze jak na filmiku powyżej aż do momentu tych zwłok. Jakieś pomysły?