Jump to content

Wrogi Chimera Niezbadane Tereny

Recommended Posts

Teraz mam inny problem, Chimera dostał smsa, że nadchodzi nowicjusz, aby wstąpić w szeregi najemników, ale przy próbie zbliżenia się do Chimery ten zaczyna do mnie strzelać, podobnie jak pozostali mściciele..próbowałem u Sidorowicza zmiany nastawienia frakcji, ale niestety nie ma takiej opcji dialogowej. Pamiętam, że na tej lokacji wcześniej strzelalem do Mscicieli, ale Chimere raczej ominalem. Czy zostaje grzebanie w plikach relations.ltx? 

U Sidorowicza nie naprawisz stosunków z Mścicielami.

A jak pielgrzym puścił info do Chimery, to od razu do niego poszedłeś? Czy chodziłeś jeszcze gdzieś i może np zginąłeś albo po drodze wczytywałeś grę? Bo od Pielgrzyma trzeba iść do Chimery od razu, beż żadnego save/load po drodze, inaczej mogą być wrodzy.

No chyba, że zaczepiałeś ich wcześniej, albo zauważyli Cię kiedy zabierałeś plecak z brzytwą dla Pielgrzyma.

Na moje oko to tylko dwa wyjścia - powtórzyć wszystko albo edycja w pliku game_relations.

• Dodatnia 1

Kiedy Pielgrzym wysłał smsa do Chimery to po drodze zabiłem chyba jednego Msciciela, bo ten do mnie strzelał. Cofne się do sejwa, kiedy Pielgrzym wyslal smsa i pobiegne od razu do Chimery. Może to coś da..jak odkryłem schowek Pielgrzyma obok bazy Mscicieli, to na pewno mnie, zauważyli, ala nikogo nie zabiłem wtedy. Jeśli się nie uda, to będę prosił o pomoc przy grzebaniu w pliku relations. Nie chce cofać się praktycznie do momentu wejścia na NT, bo to dobrych parę dni gry.. 

No i elegancko, Chimera na zielono, mam przynieść głowę Sidorowicza :P Pomógł wcześniejszy zapis i pójście prosto do Mścicieli, bez żadnych sejwów. Dzięki wielkie @wariat

Edited by paolo_15
SUKCES