Skocz do zawartości

Sejf dla Siaka, piwo Dana, radiostacja dla Sacharowa


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie:

1. Gdzie w x18 znajduje si? sejf dla Siaka?

2. Czy piwo dla Dana (to z x18) to jedyne tego typu piwo w zonie? Tzn. czy tylko tam mog? je znale??, czy ew. mo?na je gdzie? kupi? – bo obawiam si?, ?e podczas poprzedniej wizyty w laboratorium ju? je znalaz?em (i znaj?c siebie pewnie wypi?em)... jedno mi si? osta?o...

3. Radiostacja dla Sacharowa – ekolodzy mieli by? na Rostoku (Dziczy). Dwóch z radiostacj?. Zapewne w swoich nie rzucaj?cych si? w oczy pomara?czowych skafanderkach. I raczej trudno by?oby ich nie zauwa?y?. Ale ich nie ma... Bug czy te? pojawi? si? gdzie?, kiedy?, w bli?ej nieokre?lonej przysz?o?ci po wype?nieniu 64 tysi?cy innych misji.

4. Dlaczego niektórych zmodyfikowanych artefaktów nie da si? za?o?y? na pas, je?li inne takie same ju? si? na nim znajduj?? Dotyczy to np. rubinowej spr??yny i plazmowej g?sienicy. Po wrzuceniu 3 sztuki na pas pojawia si? komunikat o usuni?ciu zb?dnego artefaktu z pasa.

5. I ostatnie – da si? jako? usun?? z listy zada? w PDA zadanie? Bo Sidor strzeli? focha i nie chce ode mnie gwiazdy wieczornej. Próbowa?em wszelkich opisanych sposobów. Nie chce i ju?. Wi?c ja te? chcia?bym strzeli? focha (jak si? da) – nie chce gwiazdy nie ma zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. 1 Sejf dla Siaka znajduje si? w ciemnym pomieszczeniu (jest tam taka zielona, chyba, anomalia w wannie) obok zej?cia do hali z pseudogigantem.

ad. 2 Piwo dla Dana to z tego co wiem jedyne tego typu piwo w zonie, a przynajmniej ja nie spotka?am si? z podobnym (nie robi?am kwestów bandytów, mo?e t? drog? da si? je zdoby?)

ad.3 Ekolodzy nie s? na Rostoku, spawnuj? si? przy przej?ciu Jantar-Rostok (Dzicz) i nie maj? na sobie pomara?czowych kombinezonów (jeden bodaj?e nosi egzo, a przynajmniej u mnie je mia?)

Co do 4 pytanie to nie wiem, natomiast 5-je?li nie jest to zad. czasowe to nie zniknie z PDA do ko?ca gry.

Mam nadziej?, ?e cho? odrobin? pomog?am koledze w zawi?o?ciach Soljanki :) . Jak znajd? gdzie? obrazek z tym pomieszczeniem z pyt. 1 to wrzuc?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzi?ki za podpowiedzi. Pomog?a? i to bardzo. W?a?nie sta?em si? posiadaczem sejfu – mo?e warto by?oby w poradniku napisa?, ?e to bydle wa?y 195 kilo?

Co do piwa u bandytów... troch? za pó?no by z nimi rozmawia?.

Co do radiostacji dla Sacharowa – spawnuj? si? zaraz po wzi?ciu tego zadania, czy jako? pó?niej? Po stronie Jantaru czy jeszcze na Dziczy? Chocia? i tak mam wra?enie, ?e sko?czenie tego questu jest troche za pó?no...

A co do zada? w pda – nie da si? edytowa? jakiego? pliku by si? tego zadania dla Sidora pozby??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piwa to jak si? nie myl? (takie bia?e puszeczki z napisem beer) to jest w x18 w przedostatniej sali tej z wielk? "galaret?" za siatka w kartonie trzeba go rozstrzela?.

Jest ono tam na na nieszcz??cie od pocz?tku gry i zd??y?em je sprzeda? kto? mo?e wie czy jak bym wióz? zadanie na ten browarek to by si? zespanowa? ponownie o ile o ten chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo w X-18 nie jest jedyne w Zonie, chocia? jest dost?pne od pocz?tku. Po wzi?ciu kwesta na przyniesienie piwa (jest taki kwest w jednej z alternatywnych nitek scenariusza chyba historii Szczura, nie pami?tam), piwo spawnuje si? na Kordonie, na ??czce gdzie biegaj? dziki na linii ??cz?cej stara fabryk? z wioska kotów na wysoko?ci przepustu pod drog? z posterunku do mostu kolejowego. Ale zaznaczam - pojawia si? tam dopiero po wzi?ciu kwesta.

Co do zadania na Gwiazde Wieczorn? - trzeba uparcie próbowa?. Nie mo?e byc w kontenerze. Trzeba wychodzi? i wchodzi? do Sidora do skutku. Nawet spróbowa? wyrzuci? na pod?og? (albo do skrzynki) i podnie??. Za którym? razem Sidor za?apie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.