Skocz do zawartości

Ulubiona lokacja


Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest wasza ulubiona lokacja tej gry ....ja jak si?gam pami?ci? zawsze stawiam na ..........

Janów/Jupiter dlaczego ..? Nareszcie d?ugo wyczekiwana przeze mnie lokacja gdzie by?aby poka?na ilo?? torów, dróg i mostów. Mo?e tych ostatnich mog?oby by? wi?cej, ale w porównaniu do innych stalkerowych map i tak jest sukces. Poza tym mamy przytuln? baz? stalkerów, bunkier naukowców i kup? ciekawych ludzi. Od Wujka Jara poczynaj?c, ko?cz?c na W?ócz?dze. Poza tym sam Jupiter to prawdziwa poezja, opuszczona fala fabryczna, zaro?ni?ty dziedziniec, kompleks biurowy do przemierzania, wa??saj?ce si? psy. Muzyczka jednak mog?aby by? lepiej dobrana, ale nie mo?na mie? wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moj? ulubion? lokacj? jest Prype?. Jest tam klimat i ogólnie wszystko czego potrzeba do filmu grozy. Chocia? ja bym usun?? spawn Monolitu bo za du?o tego jest zdecydowanie. Za du?o wszystkiego za ma?o stalkerów. Jak kiedy? 2 stalkerów spotka?em w Prypeci non stop szed?em za nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja najbardziej lubi? Zaton, urzek? mnie swoim krajobrazem i miejsca jakie tam s?. Np. Schadowsk bezpieczne miejsce.. gdzie schodz? si? wszyscy stalkerzy, lubi? tak?e tartak i ?elazny las...mo?na znalez? ciekawe, niektóre mniej nie które wi?cej cenne artefakty. Do tego s? bandyci którzy si? panosz? po ca?ej lokacji :D Prype? mo?e by?...jest opustosza?a i tak powinna wygl?da?, niewiele stalkerów ma tam dost?p...mo?na pozwiedza? i wczu? si? w klimat tam panuj?cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Prype? mo?e by?...jest opustosza?a i tak powinna wygl?da?, niewiele stalkerów ma tam dost?p...mo?na pozwiedza? i wczu? si? w klimat tam panuj?cy

W?a?nie dlatego prype? jest moj? ulubion? lokacj? w grze.No i jeszcze klimatyczne laboratorium x8 pod centrum us?ugowym :D Niestety przesadzili z ewakuacj? podczas której Prype? zamienia si? w centrum wojny i Monolit jest wsz?dzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubion? lokacj? jest ZATON, bo przypomina mi Bagna z Czystego Nieba i modów do SHOC. Rozleg?a, klimatyczna lokacja i brak blokowisk ...

Ja te? uwa?am, ?e bitwa na koniec podstawki Zewu, to fajne zako?czenie (jak ktos nie chce gra? we freeplayu), trudniejsze ni? zazwyczaj w innych Stalkerach bywa?o i przez to zapadaj?ce na d?ugo w pami??.

A to, ?e w Prypeci mnóstwo Monolitu - to konsekwentno?? autorów gry. No bo przecie? w Prypeci zawsze roi?o sie od monolitowców, wi?c kto inny mia?by tam przebywa? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, ?e w Prypeci mnóstwo Monolitu - to konsekwentno?? autorów gry. No bo przecie? w Prypeci zawsze roi?o sie od monolitowców, wi?c kto inny mia?by tam przebywa? ?

Jak dla mnie w ko?cowej misji jest ich stanowczo za du?o.Mog?oby by? wi?cej stalkerów to by jako? to zrekompensowa?o.Zako?czenie jest zbyt trudne w stosunku do wcze?niejszych etapów gry(wcze?niej nie by?o wielu wrogów na raz a na zako?czeniu wrogowie s? wsz?dzie :D )Chocia? faktycznie zako?czenie zapada w pami?ci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w?a?nie lubi?, bardzo trudne zako?czenie. Niez?a ostatnia bitwa przed ko?cem gry. Uwa?am,?e to dobry zamys? autorów.Co Wy na to.?

Nie malakasie to nie jest ten klimat. Powinno by? ogó?em 300 stalkerów w ca?ej strefie. Przecie? spi?cia, mutanty i anomalie powinny wyt?pi? 90 % ludzi przebywaj?cych w strefie. To si? zrobi?o na ko?cu taki ma?e Call Of Duty - "Napierdalaj do wszystkiego co si? rusza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

To si? zrobi?o na ko?cu taki ma?e Call Of Duty - "Napierdalaj do wszystkiego co si? rusza"

Heh , tez mia?em podobne odczucia a nie wiedzia?em ze to ju? koniec , jako? nie wierzy?em ze gra jest tak krótka ;/ . Przeszed?em koniec kilka razy na poziomie mistrz ale z?by to by?o jakie? trudne ? Nie raczej i tak jeste?my wyposa?eni w najlepsze zabawki , bardziej zdziwi? mnie Strie?ok :blink: który nagle pojawi? si? na sam koniec.

Co b?d? Prype? jest moja ulubion? lokacja w zewie w Sc by?y to bagna a w SChoC Bar . Pokocha?em te mapke za jej klimat i opustosza?y teren mo?na tam spotka? tylko mutanty i co jaki? czas kilku stalkerów co bardziej pasuje do stalkera w koncu tonie piknik n skraju drogi szczer.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.