Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

looking-back_stalkerteam.jpg

Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data premiery: 23.03.2021 r.
Autor: Ekagors
Autor spolszczenia: @LisKot
Śr. długość rozgrywki: (ok. 2 godzin)



OPIS:

Spoiler

Looking Back to mod fabularny prezentujący krótką historię stalkera o ksywce Alkor, który wyrusza do bliżej nieokreślonej części Zony, zwanej potocznie Bagnistą Doliną. Głównym celem protagonisty jest przedostanie się do tajemniczego laboratorium O-54...


Cechy moda:

  • nowa fabuła zawierająca kilka zadań pobocznych,
  • dwie autorskie lokacje, 
  • fragmentaryczne aktorstwo głosowe.

GALERIA:

Spoiler
Looking Back_stalkerteam_scr1.jpg Looking Back_stalkerteam_scr2.jpg
Looking Back_stalkerteam_scr5.jpg Looking Back_stalkerteam_scr6.jpg
Looking Back_stalkerteam_scr3.jpg Looking Back_stalkerteam_scr4.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Zew Prypeci 1.6.02.


2. Pobrane i wypakowane archiwum moda (gamedata), umieszczamy w głównym katalogu gry. Następnie tym samym sposobem nakładamy Fix.


3. Dodajemy spolszczenie moda, a następnie suplement do spolszczenia.
 

LINKI DO POBRANIA: 

Spoiler

Mod:


Fix:


Spolszczenie: 

  • Nasz serwer - [KLIK]
  • Google Drive - [KLIK]

Suplement do spolszczenia od @Meta:


Angielskie tłumaczenie:


Źródło: new_AP-PRO_LOGO.png

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

@Agrael Zły nie jest, ale strasznie krótki.

Moje pierwsze spolszczenie.
Po wgraniu moda i fixa skopiować zawartość folderu Spolszczenie do folderu z grą.
https://drive.google.com/file/d/1_jWapPju9mEFPtX9lOVMzp92XqL-Rix2/view?usp=share_link

Mapa w razie problemów z znalezieniem rzeczy:

Spoiler

mapa.thumb.jpg.d0c90b001e523a5b5487e505262983fa.jpg

 

Trochę głowę pozawracałem @Meta z paroma nazwami, ale jest.
Jakby były jakieś błędy to zgłaszać.

Edytowane przez LisKot
  • Super 1
  • Dodatnia 2
  • Ekstra 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael promował(a) i podpiął/eła ten temat

ss_daniel_02-14-23_19-04-06_(valley_swamps).jpg

Krótki modzik autorstwa niejakiego Ekagors, który na swoim koncie ma także kilka innych projektów. Na uwagę zasługuje fakt, że Ekagors tworzy mody mniej więcej od 2016 roku, choć chyba nie zebrały wysokich ocen i nie są wszystkim znane. 

W przypadku Looking Back mamy nową fabułę. Prawdę mówiąc dość dziwna historia, bo nie do końca wiemy, dlaczego Alkor za wszelką cenę musi dostać się do pewnego laboratorium. W każdym razie pomoże mu w tym lokalny handlarz, który sympatyzuje z Powinnością (nie do końca z wyboru) i miejscowy herszt bandytów. Co ciekawe bandyci w Looking Back nie są typowymi wyzyskiwaczami i jeżeli wykonamy dla nich kilka zleceń, to nam zapłacą i podzielą się cenną informacją. Może warto też dodać, że w tym krótkim modzie znalazło się również miejsce na kilka zadań pobocznych. 

Dodatkowym plusem są nowe lokacje. W innych modyfikacjach ich nie widziałem, więc to cieszy. Najwidoczniej jeszcze żaden modder nie skorzystał z pracy Ekagors'a. 

Niestety jest trochę błędów. Po możliwym wybiciu powinnościowców handlarz nie wychodzi ze swojej chaty. Nie wiem, czy tak miało być, czy trzeba dłużej poczekać, ale ta postać jest niezbędna, jeżeli chcemy popchnąć fabułę. Tak więc ja nie polecam wykonywać pewnego zadania na korzyść bandytów. Druga sprawa jest taka, że po laboratorium ciężko jest się poruszać - Alkor dosłownie jakby lewitował. Gdyby autor naprawił te niewielkie błędy, to byłoby znacznie lepiej, a tak jest, jak jest. 

Looking Back można na spokojnie ukończyć w jeden wieczór, więc jak ktoś lubi krótsze mody, to polecam. Podziękowania dla @LisKot za spolszczenie :) 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 A usunąłeś ten plik .dll o którym wspominałem w temacie Z O? Za każdym razem jak stawia się czysty ZP to ten plik się instaluje/wypakowuje razem z grą i pierwszy raz zawsze się uruchomi, a potem bez skasowania go można się męczyć i męczyć. CCz i CzN tego pliku nie mają więc za każdym razem wystartują, ale w ZP jest - niezależnie od tego czy to oryginał czy pirat czy czasem nawet "legalny repack". Usuń go i wtedy powinien ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 W takim razie coś jest mocno nie tak z Twoim PC - to jedyne co przychodzi mi do głowy.

Przy którymś modzie z kolei dzieje Ci się to samo co już samo w sobie jest dziwne, do tego wczoraj sobie zrobiłem na szybko porównanie tej specyfikacji, którą masz w podpisie pod każdym postem i masz lepszy procesor niż ja, a GPU mamy porównywalne bo ja mam GTXa 1060 6GB i też mam 8GB RAM i ja z ZO, ani z żadnym modem od dawien dawna nie miałem problemów. A u Ciebie nawet mimo zmiany ustawień na niższe niż zazwyczaj ktoś podpowie, albo te mody nie chcą się uruchomić, albo nie chcą się uruchomić po zmianie ustawień, albo się zawieszają, gdzie mnie z bardzo podobnym PC wystarczyło zjechać dwoma suwakami i śmigał jak należy. Nie widzę niestety innego wytłumaczenia na Twoje problemy z modami 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.