Skocz do zawartości

The Armed Zone 3.0 [TAZ 3.0] (dla Anomaly 1.5.1 i 1.5.0 R15)


tom3kb

Rekomendowane odpowiedzi

Colt_King_Cobra.jpg

Tytuł Oryginalny: The Armed Zone 3.0 (TAZ 3.0)

Platforma: mod S.T.A.L.K.E.R Anomaly
Data Premiery: 09.04.2021r.
Autor: mp5lng
Autor Spolszczenia:

 

Opis:

Spoiler

Nowa wersja paczki uzbrojenia The Armed Zone 3.0. Mod wypuszczony w wersji beta ponieważ autor kończy z modowaniem.

Mod zarówno dla Anomaly w wersji 1.5.0 R15 jak i dla finalnej wersji 1.5.1 (w archiwum łatka dla tej wersji).

W modzie mogą występować różne błędy ale nie powinny być bardzo uciążliwe.

Dla prawidłowego wyświetlania broni, celowania używamy fov 0.75 i hud_fov 0.73.

Niektóre opisy nie są zbyt dokładne, nie ufajcie im. Sami sprawdzajcie czy dany dodatek, np: celownik można założyć na daną broń czy nie.

Screeny:

Spoiler

FN_MINIMI.jpgM590.jpg

Protecta_full_set.jpgM79.1.jpgMK14.jpgStevens.jpgPU.jpg

Instalacja:

Spoiler

Wypakować wszystkie potrzebne pliki TAZ do folderu z modem Anomaly.

Linki:

Spoiler

The Armed Zone 3.0 beta

Linki:

Moddb: [KLIK]

Mega: [KLIK] klucz deszyfrujący: TW60NBmBPs4Q_SPp4cHYdy_-n_SiYA-YAEavllWgQRA

Źródło: Moddb i Ap Pro

  • Super 2
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zrobiłem jak pisałeś i działa tak jak na załączanych wyżej filmikach. Broni nic nie przybyło czyli wychodzi na to że tyle ich jest w modzie. Napaliłem się jak szczerbaty na suchary po w TAZie do misery było ich dużo więcej i myślałem że tu będzie to samo. A tu klops. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalasz Launcher Anomaly to jest tam opcja ,,Debug mode'' jak se to włączysz to w grze kliknij F7 to będziesz miał menu do spawnowania broni i rzeczy, to wtedy zobaczysz czy coś przybyło bo według mnie jednak dużo broni zostało dorzuconych. 

Jak TAZ nie podoba się to możesz sobie zobaczyć Provak weapon overhaul, tam dużo broni jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Już spory czas temu pojawiły się ważne patche do The Armed Zone 3.0. Naprawiają różne błędy i zalecane jest je zainstalować.
https://www.moddb.com/mods/misery-the-armed-zone/downloads/taz-3-0-beta-patch-2-10-mk1

https://www.moddb.com/mods/misery-the-armed-zone/downloads/taz-3-0-alpha-patch-2-10-mk1-hotfix-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.