Jump to content

dave23

Stalker
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About dave23

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Ruble
  52
 • Frakcja
  Powinność
 1. Hej wszystkim. Mam problem, mianowicie nie widać broni. Ani w ekwipunku, ani na ręce Ktoś wie czemu tak sie dzieje? Wszystko przerzuciłem, gra odpaliła się bez problemowo.
 2. Hej wszystkim. Ktoś wie jak zrobić żeby handlarz w Kordonie miał na sprzedaż wszystkie bronie? Nie chce mi sie znowu przechodzić pół gry żeby mieć ciekawe pukawki. Pozdrawiam serdecznie.
 3. Czołem panowie! Ktoś poradzi jak edytować pliki żeby mieć dostęp do wszystkich broni? Jestem ciekaw tego moda i chętnie polatał bym znów po Zonie ale z większym wyborem sprzętu.
 4. Elo mordeczki! Ktoś podpowie od czego zacząć? Gdzie znajdę pierwszy dokument? Niestety moja znajomość rosyjskiego jest nikła, więc w zasadzie chodzę po Zonie i proszę Boga żeby coś znależć...
 5. Hejka! Mam pewien problem. Zainstalowałem SGM 2.2 Jenot na oryginalnej wersji 1.6.02 i teraz nie mogę odpalić spawnera. Dopisuje na końcu "-test" i "-cheat_mode" ale gra w ogóle się nie uruchamia. Ktoś coś poradzi?
 6. Znacznik żółty jest, dochodze do niego, przeskakuje na zadanie żeby przeszukać zwłoki ale ich nie ma. A mam do wykonania tą Operację wulkan ale jeszcze jej nie wykonałem.
 7. Witam, mam straszny problem. Mianowicie jestem w Prypeci i mam zadanie "Zakłocenia Radiowe-przeszukaj zwłoki" Problem w tym że tych zwłok nie ma. Oblazłem wszytko wkoło ale nic nie znalazłem. Ktoś wie jak to rozwiązać?
 8. Ktoś we, jak wyjśc z Doliny Mroku?
 9. Pytanie do Ignachio. Jak zaliczyłeś to zadanie od Medidiewa czy jak mu tam, w kórym trzeba sprzawdzić trzy miejsca w któych było wojsko?
 10. Hentaj, ja z folderu "bin" skopiowałem xrEngine i xrNetServer.dll. I jakos zadziałało
 11. Nie wiem czy to Baza z CS bo nie grałem. W kordonie jest lokacja "Baza", w której było od groma bandytów i trzeba ja sprawdzić w celu znalezienia śladów po wojskowych
 12. Sęk w tym że żadnego trupa nie znalazłem. Tam w posterunku leżał jeden, ale w Bazie nie ma żadnego...
 13. Ale chodzi mi o zadanie w Kordonie. Trzeba zbadać trzy miejsca w których było wojsko. I chodzi mi o to w Bazie. Dwa poprzednie zaskoczyły, a w Bazie wybiłem wszystkich bandytów i dalej nic.
 14. Dzięki Mistrzu działa jak należy:) a możliwe jest dodanie jakichś modów z broniami? A małe pytanko do tych co juz wyszli z Kordonu. O co chodzi z tym zadaniem, co trzeba sprawzic te trzy punkty gdzie wojsko było? Dwa załapały od razu, a w tej bazie wyrżnałem wszystkich bandytów i nadal nie skończyłem zadania
 15. Właśnie wszystko zrobiłem oprócz pkt 1 i 2 bo mam Stalkera COP z Biedry w wersji 1.6.02 PL. Gra normalnie sie uruchamia, działą poprawnie tylko po dodaniu frazy "-cheat_mode" gra sie ze skrótu nie uruchamia. A wygląda to tak: Element docelowy: "D:Program Files (x86)GSC World PublishingS.T.A.L.K.E.R. - Zew PrypeciStalker-COP.exe" -cheat_mode Rozpocznij w: "d:Program Files (x86)GSC World PublishingS.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci" Może coś nie tak ze ścieżką jest? A system ma Windows 7
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity