Jump to content

CoC różne porady i tipsy od graczy.

ZX _LEWY_XZ
 Share

Recommended Posts

Jakiś czas temu odkryłem pewien GLICH na kasę 💰💰💰. Jak mamy laboratorium X-8  a w nim znajduje się parę snorków do 5 burerów i kontroler gdy zabijemy zbieramy części do sprzedania wychodź i wchodzi do laboratorium i zbieraj części ciała z tych mutantów można dużo sumę pieniędzy w ten sposób zrobić i tylko najlepsze miejsce jest do tego a właśnie za każdym razem po wejściu i wyjściu szybki zapis bardzo istotne bo nie wiesz kiedy wywali do pulpitu najlepiej sprzedawać części ciała u sacharowa a artefakty u brodacza na skadowsku.

Bo gram któryś z rzędu w tą modyfikację żeby dostać się do war labu trzeba mieć odpalony tryb fabularny bez tego niema takiej opcji na wejście dziękuję za uwagę 

Życzę miłego dnia 😊 

• Dodatnia 1

• tom3kb changed the title to CoC różne porady i tipsy od graczy.
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Mam pytanie, jak i gdzie sprzedawać znalezione bronie? Sidorowicz nie chce ich kupować, a mam problem z zarabianiem kasy, ciężko wystartować, kupić lepszy sprzęt... Jak zacząć dobrze zarabiać? 

Edit: żadnych kodów, glitchy, trainerów nie chce używać. Potrzebuje po prostu porady jak w pełni legalnie zarabiać. 

Edited by PostPunk69

@PostPunk69 w CoCka grałem dawno i krótko bo przeniosłem się na Anomaly ale nie wiem czy nie jest ta sama zasada, że w sprzedaż broni nie ma sensu się bawić bo jest mocno zniszczona i sprzedajesz za grosze, a za każdą wykonaną misję tysiączki lecą aż miło. Ja się skupiłem na zadaniach.

@tom3kb czyli nie ma sensu zbierać tego złomu, oprócz czegoś ciekawego i amunicji i skupić się na zadaniach... Rozumiem, że handel artefaktami też jest opłacalny? Jakieś części potworów też można sprzedawać? Kurde, zajarany jestem tym modem na potęgę.