Skocz do zawartości

Fate of Stalkertube


Rekomendowane odpowiedzi

36682649.jpg


Platforma: Zew Prypeci Autorzy: FOS Team Planowana data premiery: Nieznana

Powstaje nowy mod do Zewu Prypeci o tytule Fate of stalkertube. Założenia fabularne już mi się nie podobają na starcie :D W naszej rzeczywistości powstaje Zona, wiele osób w tym youtuberzy, blogerzy i inne znane osoby z community Stalkera idą do niej szukać przygód. Gracz jako początkujący bloger także wyrusza do anomalnej strefy. 

Mi się na samym starcie źle ten pomysł kojarzy bo oczami wyobraźni widzę influenserów, tiktokerów i misje w stylu wciśnij swoim widzom jakieś badziewie do kupienia albo nagraj filmik z debilnymi prankami, czy przynieś mi artefakt, a nakręcimy filmik jak polujemy razem na mięsacze albo nie, lepiej na pijawkę to będzie więcej wyświetleń na kanale :007:

Mam nadzieję, że skończy się na tym, że postaci będą miały znane dla niektórych nicki, a fabuła będzie "normalna", a nie wyjdzie z tego jakiś beka mod.

W modzie mamy otrzymać wyjątkową fabułę z wieloma zwrotami akcji, nagrane dialogi, nową paczkę broni FWR, nowe modele rąk. Do tego nowe otoczenie i lokacje, ulepszona grafika, nowe przedmioty i modele.


Ofay7KDrUCo.jpg bouj5MVlC7Y.jpg 5zYeLniMl_4.jpg
YEDEgOc-6RE.jpg RTWrHxEh81s.jpg uYtUFbXMaEA.jpg

Źródła:  AP-PRO, VK
 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z 17 września, która pojawiła się na grupie twórców moda w serwisie VK:

Przepraszamy za naszą długą nieobecność! Musieliście pomyśleć, że projekt umarł. Praktycznie tak było. Niestety jeden z naszych programistów (quester) odszedł i na chwilę obecną nie usłyszeliśmy od niego ani słowa. Teraz szukamy nowych osób, które mogą nam pomóc w dalszym rozwoju. Czekajcie na wiadomości! 

Źródło: [KLIK]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.