Skocz do zawartości

Zanika interreakcja


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Co jaki? czas od momentu (chyba) rozmowy z Gawrem mam problemy z gr?. Stalkerzy - zarówno przyja??i, oboj?tni i wrodzy stoj? biernie z opuszczonyi r?kami. Mutanty podobnie albo kicaj? sobie przyja?nie nie zwracaj?c na mnie uwagi. Anomalie mnie nie rani?, jednym s?owem piknik w parku. Najcz??ciej nast?puje to po wzi?ciu jakiego? questowego przedmiotu ale nie ma regu?y. Zwykle pomaga cofni?cie kilka savów w ty?, czasami gra poprawia si? sama ale sam ju? nie wiem co o tym my?le?. Gram na czystej wersji 19.04 bez witamin. Wkleja?em kilka razy arguments z loga w plik bind_stalker i i zmienia?em tacstock po wypadach w Radarze. Ten b??d bardzo unieprzyjemnia gr?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj jeszcze raz plik z RC2 do game data gry i zobacz efekty. Je?eli nie pomo?e skopiuj jeszcze raz ca?y ../gamedata gry potem to na RC2 , zapisy gry zostan? ,bez obawy .Nie baw si? w pliki bind , tylko popraw wtedy ...tacstock ,bo po wgraniu nowych rzeczy wróci do stanu wyj?ciowego . Mo?esz u?y? witaminy Trurl3 do podmiany w plikach ..DDS . To tak mniej wi?cej jakby? postawi? gr? od nowa , bez czyszczenia rejestru.

Ostatnia opcja to zapisz gdzie? folder z zapisami gry ...wyczy?ci? Stalkera programem REVO UNINSTALER z opcj? dok?adnego skanowania rejestru . Nowa instalacja ..uruchom gr? na tym samym poziomie trudno?ci ..utworzy sie folder zapisów ...podmieni? na ten ,który mamy i gra? na nowiutkiej Soli. To leczy wiele dolegliwo?ci. Oczywi?cie dalej zmiany w plikach ...DDS opisane wy?ej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzi?ki malakas! Jak zwykle nie zawiod?em si? na Twojej poradzie, oczywi?cie pomog?o a do g?owy by mi nawet nie przysz?o ?eby szuka? przyczyny w plikach spolszczenia... Piszesz jednak ?eby nie edytowa? stalker_bind a pomog?o mi to ju? wiele razy i mam 14 wpisów z arguments loga, kilka problemów tym naprawd? rozwi?za?em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by?a tylko moja uwaga .....ja u siebie nigdy nie edytowa?em i sko?czy?em gr? taka jaka by?a . Je?eli widzisz ,?e u Ciebie to pomaga to nie sugeruj si? tym co napisa?em o tej edycji . Nie wiem jak taka edycja wp?ywa na reszt? plików. Nie zag??bia?em si? w temat , bo nie by?o mi to potrzebne . Przyczyna nie le?y w plikach spolszczenia . Jest w RC2 zintegrowany patch ,który w ten sposób od?wie?asz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.