Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Sarkazm napisał:

 

@boberm Pobrałem, zmieniłem i wkleiłem a noce nadal jasne jak poranki, Nic to nie dało ale dzięki za chęci

@Sarkazm - szukałeś tego katalogu - to Ci go znalazłem. To jest  "genuine" katalog z OP-ka. Bez zmian. Edycji raczej sie nie podejmę.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sarkazm pograłem sobie trochę w OPkę :)
Tak sobie przypomniałem, że na początku gry zdobycie 10 butelek Kozaka nie jest możliwe ale może znalazłeś na to sposób ;) 
W każdym razie MOIM ZDANIEM trzeba czekać (i mieć nadzieję, że...) aż zadanie na kompromitujące Kuzniecowa dokumenty się
uaktywni. 
Tu @kobal  pisze, że to zadanie pojawi się później ale cz tak będzie któż to wie..
https://stalkerteam.pl/topic/12030-teczka-z-dokumentami-dla-kuzniecowa/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o coś innego.

STALKER ogólnie (poza CoC  - ale jest to jedyny mi znany mod) jest grą liniową i obchodzenie fabuły wcześniej czy później na graczu się zemści zablokowaniem zadań.
Nie wiem jakie jest Twoje doświadczenie w uniwersum Stalkera ale wybrałeś OP-2.1 który jest uznawany za bardzo wymagający mod  i nie da się go przeklikać.
Uważam, że im dalej w modzie tym będziesz napotykał coraz więcej trudności nie biorąc pod uwagę liniowości tego moda.
W każdym razie życzę powodzenia !

p.s. Dzięki Tobie parę godzin pohasałem sobie po Kordonie i wysypisku i przypomniałem sobie dawne czasy ;)            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2020 o 12:22, boberm napisał:

@Ignachinio - o ile pamiętam to był to  ten plik. Правка на исправление винтовок с автозахватом.rar

Bezdyskusyjnie zrób kopie podmienianych pliczków.

To plik z folderu bin.. zaraz ogarnę czy działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie rozumiem, ten Krzyż jest w końcu na Wysypisku czy w Zapomnianym Lesie? Sprawdziłem Wysypisko i nie ma, przebiegłem się przez Zapomniany Las, uciekałem przed chimerami, pijawkami, nibyolbrzymami, psami, zmutowanymi pająkami, burerami, kontrolerami i jakimś innym dziwnym i przerażającym cholerstwem i ani jednego człowieka tam nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchyyy1 Ja zauważyłem, że w 1 poście pod tamtym linkiem nie ma odnośnika do pobrania takiej paczki, ale w każdym innym poście jest spoiler, po jego otwarciu masz odnośnikii do pobrania. Czyli wygląda na to że wszystko trzeba pobrać osobno.

11 minut temu, suchyyy1 napisał:

Oooo i jak uwolnić z kapsuły bibliotekarza, a potem Go wrzucić do kapsuły z powrotem.

Uwolnić z kapsuły żaden problem, embrion w slot pistoletowy i wyrzucasz na ziemię. Ale jak aktywujesz mutanta z embrionu, to już go w nim nie zamkniesz. Takich cudów to nie ma:happy:

 

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to takie pokemony by były... myk i chimera wyjeżdża swoje zrobiła i wracaj do środka :D :D :D  CO to by się działo...

Z innej beczki.. zadania na PDA z informacjami dla Kutwy.. gdzie szukać tego cudu.. bo ani na Agropromie ani u Bandytów ani w Prypeci nie mam :P

 

@boberm

takie cuda wyskakują bo wklejeniu twojego dodatku. Silnik jest mniejszy niż ten który był w grze...

Ma ktoś inny pomysł na to zadanie?

drugi bład.png

pierwszy blad.png

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ignachinio napisał:

Ale to takie pokemony by były... myk i chimera wyjeżdża swoje zrobiła i wracaj do środka :D :D :D  CO to by się działo...

Z innej beczki.. zadania na PDA z informacjami dla Kutwy.. gdzie szukać tego cudu.. bo ani na Agropromie ani u Bandytów ani w Prypeci nie mam :P

 

@boberm

takie cuda wyskakują bo wklejeniu twojego dodatku. Silnik jest mniejszy niż ten który był w grze...

Ma ktoś inny pomysł na to zadanie?

drugi bład.png

pierwszy blad.png

Na którymś patchu toto działalo - tylko że nie pamiętam na jakim:046:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ten ręczny teleport dla Krzyża jest na Placu Budowy gdzieś ?????

A gdzie 1 raz można spotkać Chemika bo w zapomnianym lesie go nie ma.

Ok już wszystko mam ale kolejne pytanie Sidor daje jakieś zamówienia typu Заказ иа  арбалетного клуба-Zamówienie klubu kuszy. Ile jest takich ukrytych zamówień jest i jak je dostać????

Edytowane przez suchyyy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, suchyyy1 napisał:

pytanie Sidor daje jakieś zamówienia typu Заказ иа  арбалетного клуба-Zamówienie klubu kuszy. Ile jest takich ukrytych zamówień jest i jak je dostać????

@suchyyy1 Nie pamiętam dokładnie, ale chyba 6 takich różnych zamówień ma Sidor. Żeby odblokować dialogi na te zamówienia u Sidora, trzeba u Górnika wziąć zadanie na tajemnicze czipy. Pytasz o te czipy Sidora i on Ci chyba mówi że ma ich kilka i odda Ci je jak wykonasz dla niego właśnie te zamówienia. jakoś tak to leciało:happy:

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.