Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Ignachinio napisał:

Nie mam pojęcia czy o to chodzi. Ale mi się nie chciało jedno zadanie fotograficzne zaliczyć gdy miałem cokolwiek w slocie na karabin. Po prostu musisz mieć tak jakby tylko aparat. Ale to moje przypuszczenie. Nie twierdzę, że dlatego Tobie coś nie działa.

809880465_Beztytuu.thumb.png.ec474313f90d7daa72308eb359bc1576.png

@cez137 stań tam gdzie - mniej więcej- czerwona kropka.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy brat bliźniak cienia monolitu to pojawia się w jednym miejscu na cea2 czy losowo w różnych miejscach? bo miałem taką sytuację ze przypadkiem go spotkałem gdy go szukałem i on nie chce gadać tylko ucieka a jak dojdę do niego to mnie bije, o co tu biega? poza tym gdy wczytałem zapis z przed spotkania to już nie było go w tym miejscu gdzie wcześniej, na mapie miejsce gdzie on powinien się pojawić, wg filmików z YT też tam jest, zapis wczytywany kilka razy i za każdym razem go tam nie ma

ss_cez137_03-07-21_18-47-36_(l12_stancia_2).jpg

ss_cez137_03-07-21_18-39-34_(l12_stancia_2).jpg

ss_cez137_03-07-21_18-39-23_(l12_stancia_2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio tak, kontynuuje grę bez dana, postanowiłem że spróbuję grać dopóki nie stanę całkowice z fabułą, chce zobaczyć jak daleko dojdę bez dana, jednak wiem gdzie co mam, gdzie schowki, co mam robić, nie mogę się połapać na czyichś sejwach, najwyżej jak stanę to zacznę od momentu "obcych" sejwow

A co do tego brata, hmm? Czyli wnioskuje z twojego posta że on jednak może być gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to życzę powodzenia i szanuję za grę na własnych sejwach. Jak mi się gra wysypała to jechałem od nowa. Ale to twój wybór.

 

A co do brata. Ja miałem raz sytuację, że typek zrespił mi się w innym miejscu i sobie szedł na swoje miejsce. Wiesz po tym wnoszę, że masz podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio hmm? Powiem ci ciężka sprawa z tym bratem, postanowiłem że zrobię cała drogę teleportami na cea2 i przecież one tak naprawdę prowadzą przez całą lokację więc pda wykryje ruch, no i rzeczywiście wykrywało, ale byli to zwykli monolitowcy, po bracie ano śladu, poszedłem na ATP, jeszcze tam wrócę, może za wcześnie jeszcze na to a to że się wtedy pojawił to jakiś błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio hmm? widzisz dobrze że o tym mówisz bo u mnie to nie do końca tak było, widziałem na YT że są dwie wersje tego zadania, jedno że zabijamy cień a drugie że nim współpracujemy, przynajmniej ja tak to zrozumiałem, do mnie on strzelał i był wrogi, a YT widziałem że jeden koleś robił to zadanie i monolit był u niego na zielono więc mógł gadać z cieniem, ja natomiast poszedłem po ten sejf korzystając z kodów które zobaczyłem na filmiku z YT i myślałem że będzie git malina, okazało się że przy wyjściu z pomieszczeń monolitu zatrzymał mnie cień, był na czerwono ale gadał ze mną, i tu zaczyna się historia brata, o medalionie nie było mowy, tylko że mam iść na cea2, znaleźć brata i dla niego popracować, to wszystko, chyba coś znowu popieprzyłem

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 - z tymi zadaniem wiąże się kilka innych .

Primo - od Górnika dostajesz zadanie odnalezienia Fimy ( tego od mydła).

Fima kieruje Twoją postać  do Adrenaliny w kwestii sejfu i szkatułki.  

Dostajesz zadanie przyniesienia szkatułki .

s96121854.jpg.dee139c3312311ff5082c298d955e286.jpg

Mapka jak "potuptać" po labiryncie.

Przynosisz szkatułkę Adrenalinie , wspominasz o C.Monolitu - Adrenalina kieruje do Górnika .

Górnik powiadania Cię , że musisz wstąpić do frakcji Monolitu ( na czas wykonania zadania)  i kieruje do Sidora.

Sidor wręcza Ci amulet Monolitu wraz z zadaniem przyniesienia  dwóch skrzynek narzędziowych z Labiryntu. Idziesz "opłotkami" do Labiryntu ( bo jesteś teraz Monolitowcem i będą strzelać do Ciebie wszystkie frakcje)- znajdujesz Sejf i narzędziówki . I ... dostajesz zadanie od Cienia Monolitu.

Jako że masz amulet,  to braciszek onegoż Cienia będzie z Tobą rozmawiał , a nie "dobitnie" tłumaczył niestosowność miejsca i czasu spotkania. I dalej w/g scenariusza głupawe zadanie na zdobycie PDA szpiega w ilości sztuk 5.

BTW: granie na kodach podpatrzonych na YT kończy się zawsze nieszczególnie. Sugerowałbym zacząć od początku , i zgodnie ze scenariuszem krok po kroku powtórzyć przygodę z OP-kiem. Bedzie mniej "niespodzianek".

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cez137 napisał:

@Ignachinio hmm? widzisz dobrze że o tym mówisz bo u mnie to nie do końca tak było, widziałem na YT że są dwie wersje tego zadania, jedno że zabijamy cień a drugie że nim współpracujemy, przynajmniej ja tak to zrozumiałem, do mnie on strzelał i był wrogi, a YT widziałem że jeden koleś robił to zadanie i monolit był u niego na zielono więc mógł gadać z cieniem, ja natomiast poszedłem po ten sejf korzystając z kodów które zobaczyłem na filmiku z YT i myślałem że będzie git malina, okazało się że przy wyjściu z pomieszczeń monolitu zatrzymał mnie cień, był na czerwono ale gadał ze mną, i tu zaczyna się historia brata, o medalionie nie było mowy, tylko że mam iść na cea2, znaleźć brata i dla niego popracować, to wszystko, chyba coś znowu popieprzyłem

Nie zabijesz Cienia Monolitu. Dużo później w grze dostaniesz embrion z który zabijesz :)

 

I tak jak kolega pisze. Ja bym sobie odpuścił granie dalej w OP. Dan to nie jakiś poboczny quest na znalezienie pokemona w krzakach. To główny wątek fabularny.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm 

Aha, a więc tak 

Przynosisz szkatułkę Adrenalinie , wspominasz o C.Monolitu - Adrenalina kieruje do Górnika - poszedłem do cienia przed przyniesieniem szkatułki adrenalinie, po prostu nie wiedziałem że najpierw szkatułka później cień

A może by tak zacząć grę na tych waszych sejwach, serio nie chce mi się grać od nowa

 

 

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio  cofnąłem się w zapisach sprzed wejścia do labiryntu, poszedłem do labiryntu po szkatułkę, do Adrenaliny, do górnika, teraz arty dla cienia zdobyć, górnik twierdzi że mi dał receptę na plazmową gąsienicę, nie mam jej, grzechotkę zrobię sobie z symbionu w galarecie, po co mam iść na cea2?

 

Edytowane przez cez137
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 - receptę na plazmową gąsienice kupuje się za 50 k u Sacharowa.

3 godziny temu, cez137 napisał:

 po co mam iść na cea2?

 

Dasz arty CM - poszukasz sejfu - ergo - zostaniesz skierowany do braciszka , zrobisz jego questa na PDA , dostaniesz do rączek sejf , a nastepnie - jak zrobiłeś questa na zabójców Kła - droge na NT. 

W pzreciwnym wypadku - zasadniczo - skończy się w tym miejscu i czasie historia opisana w Soli. dalej nie pójdziesz ze scenariuszem.

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź pokaż screena z opisem tego zadania.

12 godzin temu, cez137 napisał:

@Ignachinio  cofnąłem się w zapisach sprzed wejścia do labiryntu, poszedłem do labiryntu po szkatułkę, do Adrenaliny, do górnika, teraz arty dla cienia zdobyć, górnik twierdzi że mi dał receptę na plazmową gąsienicę, nie mam jej, grzechotkę zrobię sobie z symbionu w galarecie, po co mam iść na cea2?

 

No tam kieruje Cię Cień do swojego brata. Po to masz tam iść. Skoro z nim gadałeś to amulet masz i bez problemu sobie z nim pogadasz.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio 

12 godzin temu, Ignachinio napisał:

Skoro z nim gadałeś to amulet masz i bez problemu sobie z nim pogadasz.

nie gadałem z nim jeszcze bo przecież...

W dniu 10.03.2021 o 10:13, cez137 napisał:

cofnąłem się w zapisach

@boberm proszszsz

 

 

po bezoar.dds po bezoar.sav

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.