Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@suchyyy1 Emisji nie da się wywołać ani przyspieszyć, ale znalazłem możliwość spania bez ograniczeń dla łatki 8.2. Zrób najpierw kopię podmienianych plików.

https://yadi.sk/d/JTe3dVPbc_e78Q

Znalezione tutaj:

https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w którym miejscu na bazie monolitu w Prypeci jest pendrajw/PDA z danymi na temat nowego pancerza które polecił nam zdobyć Kutwa? nie mogę znaleźć, wszystkie szafki pootwierałem i nic a na tych rosyjskojęzycznych poradnikach ciężko się szuka zdając się wyłącznie na niezbyt dokładny translator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12 A przeszukałeś te pozostałe miejsca u Borowa i tą szafkę na Agro? Bo jeśli nie ma jej w Prypeci, to musi być w którymś z pozostałych miejsc. To wszystkie możliwe miejsca pojawienia sie tego pda z kartą pamięci, nikt inny nie miał problemu że się nie pojawiła w tych lokacjach.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, nie wiem czy nie jest to problem natury technicznej przypadkiem. Wskoczyłem po niewidzialny plecak we wschodniej Prypeci ale nie mogę go podjąć, mimo że jestem bardzo blisko nie pokazuję się możliwość przeszukania.

xx.thumb.jpg.8f700846ad083e97ac4e66d5f6e154cc.jpg

Na filmiku (2:01 min) gość robi jakiś dziwny błysk nie wiem o co chodzi i potem może podjąć schowek choć wcześniej ewidentnie też miał z tym problem. Podpowie ktoś?

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12 Ten schowek tak ma, że trzeba celować w jakiś jeden określony punkt, wtedy będzie możliwość zabrania go. ja też długo się z nim bawiłem. A zobacz sobie na tym filmie o 2:08 w które miejsce gość celuje gdy mu się wyświetla możliwość wzięcia. Spróbuj celować w ten punkt co on. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat no właśnie próbowałem bite 45min i nic. Irytujące strasznie. A ten błysk co na filmiku poprzedza podjęcie schowka? to tylko jakiś błąd czy może koleś coś zrobił co pomogło? 

EDIT: Udało się, dla tych którzy będą kiedyś mieli ten sam problem doradzę że wielce pomocne jest z pozycji kucnięcia wychylić się w prawo i celować mniej więcej w środek plecaka.

 

Edytowane przez ramirez12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Ignachinio napisał:

LPU na CEA 1.. Panowie kto posiada w swoich zbiorach te cudowne celowniki dla Maksa?

Wszedłem tak około godziny 13 i jak na razie tylko jeden typ miał to cudo.. Gdzie szukać trzech pozostałych?

ŁCU dla Maxa jest - o ile jeszcze pamietam - jest  albo w piwnicznej czesci CEA ( tam gdzie schodzi sie po drabince) 

, albo po lewej stronie przejscia do Sterowni Monolitu ( na "kaloryferach?").

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.