Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Ignachinio napisał:

Pomoże ktoś z tymi schowkami Kramarza?

Nie pamiętam takiego. Możesz powiedzieć konkretniej od kogo dostajesz to zadanie i w jakim momencie?

A to nie jest czasem ten schowek na dachu w barze, poza granica lokacji?

@Ignachinio Już znalazłem film z tymi schowkami, trzymaj.

Spoiler

 

 

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się po raz pierwszy dojść w fabule dalej niż Prypeć, ale stoję w miejscu. Jedyne zadania jakie mam, znajdują się na zamkniętych lokacjach + schowki. Jest zadanie na najemnika z grupy Gwara, miał być na wysypisku, ale nie ma go ani jego grupy. Czy on też się pojawia o konkretnej godzinie ? 

edit: ten magiczny poradnik, który miał pokazywać i tłumaczyć wszystkie kwesty, jest do niczego :) nie ma tam połowy zadań :) 

Edytowane przez Gh0sTp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym odbiciem plecaka ? dostałem komunikat że wykryto kradzież schowka w barze. 

ss_jakub_09-19-19_22-12-32_(l05_bar).jpg

+ jak dalej ruszyć fabułę? zostały mi tylko zadania w labiryncie, do którego nie mogę znaleźć wejścia, zbierackie i fotografowanie. 

Edytowane przez Gh0sTp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego twojego problemu. Nigdy takiego nie miałem (może dla tego, że moje schowki leżą w zamknietym przez NPC pomieszczeniu ;) ) ale znając poprzednie części moda to ktoś obrobił twój schowek. Jakiś amator cudzej własności przylazł i ordynarnie cię okradł.

 

Co do Labiryntu to tam przejście daje górnik. Zrobiłeś quest na latarki? Potem wyśle Cię po syna marnotrawnego.. i fabuła ruszy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ignachinio napisał:

Co do pierwszego twojego problemu. Nigdy takiego nie miałem (może dla tego, że moje schowki leżą w zamknietym przez NPC pomieszczeniu ;) ) ale znając poprzednie części moda to ktoś obrobił twój schowek. Jakiś amator cudzej własności przylazł i ordynarnie cię okradł.

 

Co do Labiryntu to tam przejście daje górnik. Zrobiłeś quest na latarki? Potem wyśle Cię po syna marnotrawnego.. i fabuła ruszy dalej.

Tak tak zrobiłem to dawno, dostałem od niego zadanie na jeńca w labiryncie, ale nie umiem tam trafić XD nawet kupiłem mapę u informatora. Zadanie na Gawra zrobione/Duch znaleziony itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znaczy że masz przejście Pieczara-Labirynt :P co zmienia postać rzeczy ;) Bo fabułę możesz ciągnąć dalej. Musisz iść po okręgu tak jakby na dół. Kluczem jest patrzenie na minimapę gdzie jest wskaźnik przejścia.

Tam jest taka głupia ściana po której musisz się wdrapać do góry. Jest to trochę trudne do znalezienia ale musisz szukać.

 

Panowie Plac Budowy kukła psa.. jak ją zdobyć? Mam z kimś pogadać według solucji z dowódcą najemników. Problem jest taki, że tam takiego nie ma :P Co dalej
?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gh0sTp napisał:

@Ignachinio a orientujesz się, czy aby usunięcie % ogranicznika artefaktów na pasie z op 2.0 będzie działać na 2.1 ? 

Na 99% nie. Rzeczy z Op-2 nie działają generalnie w Op-2.1

@Zwinny ogarnąłem. Zabiłem go Skata oddałem. Ale Łukasz nie chce przyjąć sygnetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zaraz to wypróbuję. Co do przejścia do Labiryntu dwie sprawy. Po pierwsze zacznij od tego że musisz zejść po pionowej ścianie na dół i iść tak jakby najdalszymi korytarzami. Tylko uważaj bo są tam ściany znikające.

Fajne za to jest to, że szybko dostaniesz przejście Labirynt-jantar i nie będziesz musiał z tego przejścia więcej korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ignachinio napisał:

Dzięki zaraz to wypróbuję. Co do przejścia do Labiryntu dwie sprawy. Po pierwsze zacznij od tego że musisz zejść po pionowej ścianie na dół i iść tak jakby najdalszymi korytarzami. Tylko uważaj bo są tam ściany znikające.

Fajne za to jest to, że szybko dostaniesz przejście Labirynt-jantar i nie będziesz musiał z tego przejścia więcej korzystać.

Znalazłem to przejście, ale ten labirynt mnie już do gorączki doprowadza :D szukam teraz teleportu do szkatułki i sejfu 

EDIT: czy dziwne szumy tylko są u mnie, takie jakby zakłócenie radiowe

Edytowane przez Gh0sTp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym dole labiryntu to jest :) Potem teleportuję Cię na środkowy poziom, idź chodnikiem w dół tam jest szkatułka. A sejf zabierze  od Ciebie Cień Monolitu i z nim będziesz się bujał. ;)

 

W którym momencie wykonam zadanie na PDA Striełoka (wyłącza emisje na CEA-1) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłeś się przypadkiem odtwarzaczem MP3? Ja miałem takie szumy kiedyś jak odpaliłem na nim pendrive z muzyką a potem radio...i mi szumiało.

 

Panowie zadanie dla Ginekologa na jego plecak i zaginionych łowców. To mam zrobić na NT? czy gdzieś indziej?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasi dostałem schowek Cyklopa... (ogólnie to jest mega irytujace)

Cytując:

Gdzie kiedyś wartownik pełnił służbę swą,

W pobliżu stoi pusty wagon

Na szynach prowadzących donikąd

i tak dalej i tak dalej..

Gdzie ten schowek znajdę :)

P.S

Egzo ,,Ostatniego dnia też bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.