Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem od kła sms takiej treści  " Striełok, wiem że masz moją mapę, zrobisz jej kopię bez znaczników moich przejść i oddasz ją Astronomowi"

@Ignachinio Jak wrócisz z sarkofagu z notatką, jeżeli ci o to chodzi.Potem wykonujesz dla niego chyba 1 zlecenie i dostajesz informację o lokalizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to do ch... wacława ma być ja się pytam...

Jupiter, zadania na wymianę Fantoma. A stwierdzam pójdę wcześniej oczyszczę miejsce poczekam, podumam przy ognisku co by się nie spóźnić. Zachodzę do AAza uzupełnić zaopatrzenie, pogadać, on mówi do mnie weź tam skocz do zajezdni oczyścić ją trzeba. Mówię sobie, spoko loko po drodze w sumie to mogę się przejść a i nagroda nie licha. Idę, dochodzę standardowo 6 zombi i widzę, że gdzieś kontroler będzie...

 

 I NAGLE ODP... się taka rzecz, ze ręce opadają. Nie wiadomo skąd pojawia się z 10 szponów śmierci, Venony, pijawki (te piekielne) kontrolery w liczbie 5, chimer to nawet nie zliczę bo wszędzie to to lata, z 5 patyczaków i miliony mniejszych istot (poligastrów, burerów, psów, zombii) ogólnie wietnam jak się patrzy... Mówię może gdzieś dorwałem Anioła i teraz towarzystwo zleciało się jak mucha do gówna...

A gdzie tam, nie mam go w ekwipunku.. w okolicy też go nie widać.

Ja się pytam jakim debilem trzeba być aby ustawić spawn potworów na takim poziomie...

Tym razem ruskie przegięły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokoiłem się. Przepraszam za mój wyskok. Znaczy się nie koniecznie... bieganie i walka wręcz.. tylko i wyłącznie. Arty dają mi 4800% życia (regeneracji) wiec oprócz patyczaka (najtrudniejszy mutant w grze) wszystko inne nie jest mnie w stanie zabić. Z drugiej strony mam kij bejsbolowy i on na strzała zdejmuje wszystkie potwory. Gorzej jak Cię otoczą.. ale i to idzie ominąć. Skok i ucieczka.. Część potworów ucieka.

Pomysł z granatami też fajny.. ale ich siła jest w stanie i Cię zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio W grze masz bardzo przydatne embriony mutantów. Używaj ich jeśli masz:) Embriony burera, giganta, chimery i szpona Smierci są bardzo skuteczne:)

W tej wersji OP mutanty z embrionów walczą po Twojej stronie i Ciebie nie atakują:) Chyba tylko kontroler z embrionu może Cię zaatakować, ale nie jestem pewien.

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ignachinio napisał:

Gdzie jest schowek z artefaktami Striełoka?

Na antenie na Radarze. Ale radzę się po niego wybierać dopiero jak będziesz miał zadanie na ostatni schowek Strieloka, bo inaczej się nie zrespi. 

1 minutę temu, Zwinny napisał:

Gdzie są 2 schowki striełoka w czerwonym lesie? 

Jeden w zawalonym tunelu, w gruzach, a drugi po drugiej stronie mostu, na brzegu rzeki.

@Gh0sTp Wykonuj zadania solianki to odblokujesz warlab. I musisz wykonać kwesty Kota, on Ci w którymś momencie powie, że musisz dostać się do Limańska, a wtedy Kieł da Ci namiar na przejście do Czerwonego lasu. Jakoś tak to leciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat wiem o tym, póki co szukam informacji o schowkach tubylca, striełoka, kolekcjonera :) Udało mi się znaleźć niewidzialne schowki i kombinuje dalej. Sprawdzę czy czegoś nie pominąłem. 

EDIT: Nie mam nic, tylko zadanie zbierackie :( 

Edytowane przez Gh0sTp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zwinny napisał:

Schowek striełoka w barze przy wieży obserwacyjnej ktoś wie? 

Wie:) Chodzi o tą wieżę za ogrodzeniem, którą mijasz idąc w stronę Magazynów. Musisz dojść do końca betonowego ogrodzenia, przeskoczyć za nie i do wieży u podstawy tej wieży leży plecak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.