Jump to content

Znikające postacie (Korsakow)


tomekz

Recommended Posts

Witam,

Skoczyłem na Agroprom porozmawiać z Korsakowem w sprawie schowka Dżokera Strachu, wybiłem zombi w bazie powinności, idę na strzelnice a tam w biurze pusto... na minimapie widnieje znacznik ważnej postaci. Brakuje też handlarza i mechanika. Przypadkiem w bazie powinności nie powinna wyć syrena skoro atakują ją zombi? Tylko race wystrzeliwują. Podobny problem miałem na Jantarze, wybiłem wszystko na lokacji a drzwi do bunkra pozostawały zamknięte, pomogło przywołanie drużyny (F2) i jej zaatakowanie, dopiero wtedy załączała się syrena i po jej wybiciu drzwi się otwierały. Na Agropromie to nie działa. Podchodząc do bazy powinnności na tyle blisko żeby się wszyscy wczytali podjechałam na strzelnice na "wolnej kamerze" i ktoś w biurze siedział... Takie same jaja miałem w DM w bazie wolności brakowało handlarza i barmana, a czasem i mechanika, a znaczniki na mapie pozostawały.

Link to comment
Share on other sites

Na Agro wszedłem teleportem z Kordonu potem przejściem na Jantar  i z powrotem przejściem na Agro. Z Agro mogę przejść na Wysypisko przejściem ale z powrotem już nie... Na wysypisku znalazłem jedno tajne przejście ale na Bagna, z nich przejściem na Agro ale to nic nie zmienia. W podziemiach Agro nie działa mi teleport do Estakady w DM a fleszkę o tym przejściu mam.

Link to comment
Share on other sites

@tomekz Ten teleport Wysypisko-Agro nie jest objęty restrykcjami i powinien działać zawsze. Sprawdź, jak będzie, kiedy z Kordonu przejdziesz na Wysypisko, a z niego na Agro. Ja w tego moda grałem dawno, a po nim kilkakrotnie w obie części Duplikatów, to mogę mieć jakąś z nich nakładkę pamięciową.

Natomiast to co masz na fleszkach i PDA, jest tylko informacją, a nie kluczem. A jest sporo teleportów które zadziałają dopiero po zrobieniu ciągu innych zadań. Widocznie na ten, nie przyszła jeszcze pora.

Coś mi jednak świta, że prawidłowa droga to z Kordonu na Wysypisko. Tu trzeba zabrać PDA z trupa przy krzyżu za bajorem. Info z niego zaś prowadzi do Doliny Mroku, na którym znów są PDA pokazujące kierunki przemieszczania. Tu na estakadę wejdziesz tylko z budowy i tylko do pierwszego. I dobrze patrz na minimapę lub mapę, czy już ci nie pokazuje obecności Pierwszego Stalkera. To b.ważny enpec. Bez rozmowy z nim mod leży. Tyle tylko że on może pojawić się  o wiele później.

Poczytałeś, jak teleporty na estakadzie przenoszą, w zależności od tego czy po zabraniu fleszki idziesz w przód czy tył? A do większości tych teleportów docierasz z innych lokacji

Link to comment
Share on other sites

Z Pierwszyn rozmawiałem, łącznie mam 17 pda, a jakieś oddałem i nie mogłem wykupić i 7 fleszek z inf o przejściach. Na estakadzie przenosi mnie na kordon albo wysypisko. Może faktycznie coś po drodze pominąłem... Jak się dobrać do BTR w bazie Wolności w DM? Strzelanie z RPG nawet lakieru mu nie rysuje. No i pytanie gdzie znajdę teleport Wysypisko - Agroprom? Na wysypisku znalazłem jeden na Pchlim Targu ale prowadzi na bagna. Przejście to z podstawki zaburza związki przyczynowo skutkowe czy jakoś tak. Zwiedziłam Kordon, Wysypisko, Doline, Magazyny, Agroprom, Jantar. Chwilowo zbieram grzyby w Rudym Lesie. Spróbuje jeszcze przejść z MW na AGRO, ponoć jest tam 7 ukrytych teleportów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.