Skocz do zawartości

Jak zmienić nazwę Frakcji i imię bohatera


Rekomendowane odpowiedzi

@DaveLja  Przecież gra robi to automatycznie, choć nie jestem pewien, bo w CzN grałem lata temu i chyba frakcji zmieniać nie można.

Natomiast ksywkę protagonisty, tylko grzebiąc w plikach. Ale weź pod uwagę, że GB powinien pozostać Naznaczonym, bo w wielu dialogach tak się do niego zwracają i jest to logicznie powiązane z jego rolą w tej grze. Ma zostać najemnikiem Naznaczonym. Podstawowych wersji gier w tym zakresie się nie rusza. Co innego jakieś tekstury, wdzianka czy pukawki.

Radzę dać sobie z tym spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Wydaje mi się, że @DaveLja chodzi o zwykłe podmienienie nazw np. Powinność na Czerwoni, Wolność na Ziołowi, a nie same zmienianie frakcji bohatera (zostanie  jej członkiem).
Poza tym w Czystym Niebie był Najemnik Szrama, nie Najemnik Naznaczony. W sumie nazwa Naznaczony pojawia się chyba tylko w Cieniu Czarnobyla.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot Pisałem, że w CzN grałem lata temu, więc mogłem Szramę pomylić z Naznaczonym.

A @DaveLja chciałem tyko pokazać bezsens takich zmian gdy gra się w podstawki. Co mu da zmiana opisu z np Wolności na Wojsko, skoro nic to ani w fabule, ani w rozgrywce nie zmieni. Nawet odnoszenie pozostanie to samo. Zmiana odnoszenia wymagałaby zmian w skrzypcie.

Za jakiś czas, jak zacznie grać w mody, to niektóre (np. Alternatywa ) zmianę ksywki i wizerunku GB mają zaimplementowane. Ale żaden autor moda nie wpadł na taki absurdalny pomysł, aby zmieniać frakcję na inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 8.02.2023 o 13:12, DaveLja napisał(a):

Witam mamy pytanie jak zmienić nazwę Frakcji w grze np z Wolność na wojsko czy cokolwiek aby w grze to było widać xd

Do wojska nie możesz przystąpić, jest możliwość do Powinności, Samotników i Wolności, ewentualnie jeszcze Bandyci, ale nie polecam, bo nie ukończysz gry. 

Aby dołączyć do którejś z wyżej wymienionych frakcji, musisz porozmawiać z ich dowódcami i wykonać dla nich kilka zadań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.