Skocz do zawartości

Spanie w Prypeci.


Ais

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest bug tylko kiepskie ustawienie opcji spania. Aby działało trzeba wskoczyć po skrzynce na pryczę i z niej skoczyć na ziemię lub się ogólnie tam pokręcić - ja tak złapałem ten tajemniczy przycisk Spać :D

Mówisz prawdę, sprawdziłam i dziala, ale naprawdę długo trzeba szukać :/

Dzięki za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po pewnym czasie dopiero nauczyłem się, gdzie jest miejsce śpij i teraz to już automatycznie trafiam.

Teraz to ja też, ale zmyliło mnie to ze w Janowie i na Składowsku to było bardzo "logicznie" umieszczone, a w prypeci było dość nieintuicyjnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nauczyliście się spać ... no no to już coś wielkiego a teraz polećmy na księżyc w poszukiwaniu sera :D

Przeczytałem dopiero dzisiaj - ode mnie na początek minus jeden, za niepotrzebną drwinę, przedszkolne poczucie humoru i naigrawanie się z innych. I do tego jest to jego pierwszy post...

  • Dodatnia 2
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jestem niezmiernie ucieszony tym iż już AŻ 2 OSOBY zacytowały mój "humorystyczny i drwiący" post. A co do minusów i plusów to mnie nie obchodzą panie Papaczos - ale jestem pewien że ta banda dzieci "neo" z góry mi je dała :D Z poszanowaniem od MineFux

 

 

Na plusy jak i minusy trzeba sobie zasłużyć. Swoją drogą masz niezły zapłon (ostatni post 08 LIPCA). Przeczytaj sobie jeszcze raz uważnie post cichego. Na tym forum masz szanować KAŻDEGO - Agrael. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MineFux, sarkazm zawarty w Twoich słowach powalił mnie na kolana. Nie każdy miał Stalkera w kołysce przy urodzeniu, nie każdy wszystko wie, a co najważniejsze, nie każdy jest chamem i Ci którzy nie są, grzecznie pytają. Szanuj Ludzi. Na shoutbobox-sie spróbuj swoich sił, tam dostaniesz odpowiedź na bieżąco.

Ps. Do administracji: słowo cham jest dopuszczalne zgodnie z wyrokami sądu, które dały nam precedens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku !

MineFux, sarkazm zawarty w Twoich słowach powalił mnie na kolana. Nie każdy miał Stalkera w kołysce przy urodzeniu, nie każdy wszystko wie, a co najważniejsze, nie każdy jest chamem i Ci którzy nie są, grzecznie pytają. Szanuj Ludzi. Na shoutbobox-sie spróbuj swoich sił, tam dostaniesz odpowiedź na bieżąco.

Ps. Do administracji: słowo cham jest dopuszczalne zgodnie z wyrokami sądu, które dały nam precedens.

. A co do warna od Agraela z zasługą na plusy i minusy to jak już pisałem nie obchodzą mnie jakieś wirtualne punkciki - so...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.