Skocz do zawartości

Kostia


czeresniaczek1

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy Kostia b?dzie przechodzi? pod Mostem kolejowym na Kordonie, postarajcie sie by? w tym momencie jak najdalej (poza

polem widzenia). W offline pomi?dzy Kosti? i Wojskowymi nie b?dzie ?adnych nieporozumie?, i rozejd? sie pokojowo.

Hehehehe mi pacan wystrzela? wszystkich wojskowych pod mostem i transmutator si? poszed? jeb....

A czemu za nim szed?em bo jak to g?upi NPC wpadnie na zombiaka/mutanta i go zjedz? a giwera(potrzebna przewodnikowi) b?dzie moja :)

No nie bardzo wysz?o tak jak chcia?em. Co nie zmienia faktu ?e droga któr? idzie powinna by? inaczej poprowadzona ale komu? si? tego sprawdzi? nie chcia?o i s? kwiatki j/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu za nim szed?em bo jak to g?upi NPC wpadnie na zombiaka/mutanta i go zjedz? a giwera(potrzebna przewodnikowi) b?dzie moja :)

No nie bardzo wysz?o tak jak chcia?em. Co nie zmienia faktu ?e droga któr? idzie powinna by? inaczej poprowadzona ale komu? si? tego sprawdzi? nie chcia?o i s? kwiatki j/w.

Nie rozumiesz pewnego mechanizmu gry - jesli NPC jest "offline" tzn. poza zasi?giem Twojego wzroku, ni csi? znim nie dzieja - przez wszystkie anomalie przechodzi jak porzez wod? i z nikim nie wdaje sie w zatargi. Jednym s?owem - jesli chcesz ?eby prze?y? - wiej od niego jak najdalej. On sobie juz poradzi. A je?li b?dziesz pobli?u... Wyjdzie tak jak wysz?o. Po to by?a ta uwaga .

To samo tyczy sie odprowadzania Krug?owa na Jantar - w tunellu z ?arami lepiej pu?ci? go samego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.