Skocz do zawartości

Stalker, jak zagrać po latach


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie co rozumiesz przez "powrót do starej odsłony" bo starych odsłon jest kilka, a dokładniej trzy: Czyste Niebo, Cień Czarnobyla, Zew Prypeci. Jednak nie do końca rozumiem, o co Ci chodzi z tymi wersjami, ponieważ instalując daną część, instalujesz jej najnowszą wersje, co jest chyba logiczne. Chyba że miałeś na myśli modyfikacje, w takim wypadku zależy jaka część Cię interesuje i co chcesz uzyskać. Dla przykładu, jeżeli zamierzasz ograć najmłodszą z odsłon "Zew Prypeci" z tym że, zależy Ci na zachowaniu oryginalnej fabuły, ale z podrasowaną grafiką, to zwykła modyfikacja pokroju "Complete Mod" Ci wystarczy. 

 

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak dodałem do SOC dodatek graficzny Autumn Aurora 2

Chociaż grę przechodziłem kilka razy wcześniej to ten dodatek mnie zmiótł.
Najbardziej pamiętam gdy pierwszy raz dotarłem w okolice hangaru na Wysypisku i chciałem odbić w stronę Agropromu. 
Noc, leje deszcz a ja tylko z pistolecikiem i w lichej kurteczce po jakimś bandycie przytulony w do muru czekałem na błysk pioruna 
żeby wypatrzeć wroga... Oj działo się a mod szczerze polecam ! 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, OldMan napisał(a):

Pamiętam jak dodałem do SOC dodatek graficzny Autumn Aurora 2

Chociaż grę przechodziłem kilka razy wcześniej to ten dodatek mnie zmiótł.
Najbardziej pamiętam gdy pierwszy raz dotarłem w okolice hangaru na Wysypisku i chciałem odbić w stronę Agropromu. 
Noc, leje deszcz a ja tylko z pistolecikiem i w lichej kurteczce po jakimś bandycie przytulony w do muru czekałem na błysk pioruna 
żeby wypatrzeć wroga... Oj działo się a mod szczerze polecam ! 

 

Mod bardzo fajny, ale jego stabilność pozostawia wiele do życzenia. Gdyby chodziło o same wyloty to pół biedy, problemem są trwałe usunięcia zapisow. Najdalej zaszedłem na Jantar, a potem zapisy mi usuwało

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sin member napisał(a):

Mod bardzo fajny, ale jego stabilność pozostawia wiele do życzenia. Gdyby chodziło o same wyloty to pół biedy, problemem są trwałe usunięcia zapisow. Najdalej zaszedłem na Jantar, a potem zapisy mi usuwało

Fakt,  że grałem w taki zestaw dawno temu ale nie pamiętam tego typu problemów.
Wiem, na stówę że grę ukończyłem. Byłem modem zaskoczony i zachwycony dlatego poleciłem dodatek :)  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.