Skocz do zawartości

Historia Johna 2 (OBT)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie/prośbę do ludków, którzy ukończyli poprzednią wersję Historii Johna 2 i zachowali sobie ten plik js2_data_save.ltx -  (np. @Kubuś Puchatek lub @cez137)

Mógłby mi go ktoś tu wrzucić jako załącznik? Ja swój wywaliłem dawno temu razem z modem bo po premierze spolszczenia przez jakiś czas jeszcze trzymałem mod na dysku w nadziei na szybką premierę trzeciego rozdziału, a że nie wychodził i nie wychodził to po jakimś czasie wywaliłem mod zostawiając sobie jedynie folder z zapisami zapominając, że żeby zapisy działały w nowej wersji to będzie potrzebny ten plik 🙈 

Kończę praktycznie tłumaczenie dla dialogów dla nowego rozdziału, ale trochę średnio mi się uśmiecha grać od nowa całość :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137No niestety ostatnio nic porządnego co by było warte tłumaczenia nawet nie wychodzi 🙈🙈

Trudno, może @Kubuś Puchatek będzie miał, a jak nie to będę grał od nowa z tym, że wtedy spolszczenie wyjdzie później bo pierwsze 2 rozdziały to będzie tylko gra, a w nowym już będę musiał testować, poprawki robić itd. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, po wgraniu spolszczenia. po podejściu do sacharowa otrzymuje taki błąd

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...essed\johns story 2\gamedata\scripts\xr_logic.script:655: attempt to call field '?' (a nil value)
 

stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatrykosTo może być losowy błąd tak mi się wydaję bo xr_logic.script nawet nie jest częścią spolszczenia. Rozumiem, że próbowałeś restartować grę i to się dzieje cały czas? 
Ogólnie ja się na technikaliach Stalkera za bardzo nie znam, ale ten raii_guard::~raii_guard często występuje jak się za bardzo wykręci ustawienia graficzne w górę i silnik gry nie daje rady i się wywala, więc pierwsze czego bym próbował to zejść z ustawieniami w dół. 

Ja niedawno przechodziłem tego moda od nowa, aż do rozpoczęcia nowego rozdziału na Agropromie i żadnych problemów nie miałem, więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatrykosHmm, a to ciekawe, że nowa gra też nie startuje...

Jedyne co mi przychodzi do głowy to to - skopiuj sobie swoje zapisy gdzieś w inne miejsce, usuń moda, postaw go od nowa, wrzuć z powrotem zapisy i zobacz czy bez spolszczenia będzie to samo - jeżeli nie będzie się nic sypać to na wszelki wypadek zrób sobie nowy zapis po rozmowie z Sacharowem i wtedy wrzuć spolszczenie i zobacz czy będzie wylatywać, jeżeli nie to graj dalej ze spolszczeniem, a jeżeli i tak będzie się sypać to nie wiem o co może chodzić bo nikt takiego błędu nie zgłaszał no i tak jak pisałem - sam ze 2 miesiące temu przechodziłem fabułę od początku, żeby nowo wydany rozdział przechodzić po mojemu i nie miałem takiego wylotu, a jeśli jakiś w ogóle miałem to restart załatwiał sprawę.

No i na moje "oko" - skoro nowej gry też nie możesz rozpocząć to chyba coś się grubo posypało w skryptach, ale może reinstall pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.