Skocz do zawartości

Syrena


Revan

Rekomendowane odpowiedzi

Syrena ok. 22:00 to sygna? rozpocz?cia Czasu Strachu. Jest o jakie? pó? godziny w czasie którego spatynuj? si? zombie i atakuj? ludzi. Mo?e nie we wszystkich lokacjach, ale nale?y si? tego spodziewa?. Lataj? równie? jakie? upiory w kszta?cie pó?przezroczystych potworów ale nie robi? ?adnej krzywdy. Zombie za to s? realne. Nie wiem czemu ma to s?u?y? - wygl?da po prostu jak element scenografii grozy w Zonie. W ka?dym razie wygl?da na to, ?e w scenariuszu istnieje jaka? ukryta grupa naukowców czy innych która uruchamia jakie? urz?dzenie powoduj?ce ten czas zawsze o 22:00. Przed t? godzina pojawiaj? si? SMS-y ostrzegaj?ce albo jakby rozmowy obs?uguj?cych ten generator. Jedyny po?ytek, to mo?liwo?? zdobycia sporej ilo?ci r?k zombie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W?a?nie pytanko jest na to jaki? schemat bo dotychczas mia?em to tylko w kordonie.

I najwa?niejsze czy spanuj? si? tylko w okolicy GG bo je?li tak to rada spieprza? od innych NPC bo mog? ich u?mierci? a oni si? przecie? przydaj?.

Je?eli w wiosce kotów , to lepiej wyj?c bo zabij? du?o ludzi , na Wysypisku zabi?y mi raz Worona co handluje towarem .Po wczytaniu sewa wyci?gno?em PKM i sam zabi?em wszystkie bo si? wkurzy?em. Powinno?? daje sobie z nimi nie?le rad?. A tak ode mnie ... kto kupi? Karabin PKM u wojaka na Agropromie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szcz??cie nie spawnuj? si? zawsze czasem wyje i nic tylko powyje. A z tymi obra?eniami to ogólnie jest co? ?miesznego bo z tego co strzela?em to by?o bronie z Wintorezow? amunicj? ?adnie strzelaj? reszta nie. Co dziwne nawet snajperka 3 head shoty wyp?aca?a normalnemu zombie i nic, a tamtym 2 strza?y w bebech i po sprawie. U mnie na razie op?aca si? strzela? tylko z tej broni i ?rutówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bro? dzia?a podobnie jak w OL bo na tym zreszt? si? wzorowa?, zrobi? te? poprawk? statów mutantówa cho? tu mam czasem zastrze?enia przy ma?ej grupce ale NS spanje nam czasem ich sporo wiec ma to te? swój sens zw?aszcza w takich miejscach jak zapomniany las gdzie mamy psiaki zombi i snorki na raz albo chimery z pijawami. Kiedy? trafi?em tam na biegn?c? w rz?dku ekip? pseudo psów w liczbie kilkunastu wi?c jak dla mnie jego staty s? spoko bo grama raczej gra?em(!%#%*%&I) dla fabu?y i gadzetów a nie strzelania jak w Cunter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.