Skocz do zawartości

Tajniki i schowki moda


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

Snorki w Prypeci łatwo zabić strzałem w głowę.

Przed zaliczeniem kwestu ze snorkami warto iść na południe, w pobliże przejścia na Radar, można tam zlikwidować kilku najemników, którzy mają przy sobie niezły sprzęt, jest to cenna zdobycz jak na ten etap gry.

Na początku gry dobrze jest przeszukać dokładnie chatkę Leśnika. W schowku na dachu czeka niespodzianka, przydatna na start....Kombinezon i apteczki. Rozbijamy skrzynkę na dole i zabieramy prowiant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas zrywania mandragory można się "wczołgać" głęboko w szczelinę miedzy kamieniami. Gdy pojawią sie dziki spokojnie je stamtąd wystrzelamy a one nas nie dosięgną.

Tak zrobiłem i potem nie mogłem wyjść żaden przycisk nie działał. Może nie można tam sevować?? LD

trurl3//Tylko trzeba uważać, żeby trupy dzików i mięsaczy nie zasłoniły wyjścia, bo nie da się wyjść spod tych kamieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy małe zmiany względem TŚ1: ... skrzynię z konserwami dla Salomona znajdziemy w Gastronomie po lewej stronie patrząc od stadionu pod zawalonym dachem. ...trzecia walizka z dokumentami na Czarnobylu2 jest trochę wyżej niż w jedynce; po prostu wchodzimy w kolejne teleporty, aż w końcu dostaniemy się do miejsca zaznaczonego na mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nóż to bardzo skuteczna broń... Na początku gry, gdy brakuje amunicji, polecam używać nóż do zwalczania zombi, snorków, pijawek. Wystarczy trochę poćwiczyć- zadajemy cios nożem i jednocześnie krok do tyłu-staramy się trafiać w głowę- zobaczycie jaka to skuteczna i przyjemna metoda eksterminacji przeciwników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nasz kolega test012 napisał świetny post o... PRZEJŚCIACH NA TERENIE BARU...postanowiłem go tutaj dołączyć....

Jako, że w Zonie jestem STALKER-em pełną gębą i nie omieszkam zajrzeć do każdej dziury...

Od strony Dziczy i Magazynów:

Wskakujemy na daszek, z daszka na mur, z muru za mur http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons//cool.gif I dalej:

http://img192.imageshack.us/img192/1002/obejscie.jpg

1. - przejście przez mur

2. - wejście do wewnątrz przez okno

3. - wyjście na zewnątrz przez płot (po krzyżu)

4. - wejście do wewnątrz przez ogrodzenie

5. - wyjście na zewnątrz przez krzywy płot

Wewnątrz - tam, gdzie się toczy gra. Zewnątrz - za ogrodzeniami i budynkami.

Drogi między punktami pewnie znajdziecie (uważać na braki tekstur).

Od Wysypiska można przejść przez płot po lewej (tam, gdzie się idzie w misji od Hrabiego w TS) i obejść budynki do punktu 2.

Nie zbliżać się do posterunków od wewnątrz!

Dołączona grafika
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.