Skocz do zawartości

Walizka dla Woronina z Doliny Mroku


Salus120

Rekomendowane odpowiedzi

Dokumenty dla Woronina zawsze leżą na piętrze budynku nad X18 przy tokarkach lub przy stole , w każdym razie w pomieszczeniu z maszynami . Rozglądaj się za walizką a nie za dokumentami. Jeśli ich nie ma a to mało prawdopodobne spróbuj jeszcze raz od autosave z wejścia na lokację. Czasami questowe przedmioty gubią się w teksturach jak zdarzy ci się w międzyczasie wczytać quicksave na przykład po śmierci. ale jakoś nie słyszałem by akurat ta walizka ginęła , a bardzo często jakoś nie umieją ją ludzie zauważyć . A komputer to nie dla Woronina tylko Krugłowa . Też jest zawsze w pomieszczeniu kontrolnym na dolnym poziomie X18 tam gdzie szaleje ognisty poltergeist. Tylko że najpierw o tym komputerze musi ci powiedzieć Arhara bodajże. Komputer może gdzieś zniknąć bo w X18 rozrabiają burery. I akurat potrzebnym ci komputerem mogą sobie gdzieś rzucić , albo wcisnąć go w teksturę. W takim wypadku pomaga wyczyścić cały lab, wyjść i wejść z powrotem. gra się przeładuje i komputer będzie na miejscu Ewentualnie może ci chodzi o ten dziwny zestaw audio wideo z bazy bandytów. W ukrytym pomieszczeniu w bazie gdzie dostać się można tylko skacząc na balkon z dachu powinien być komputer i list. w liście koleś pisze gdzie wyniósł drugą część zestawu. Do wioski pijawek wyniósł to ci powiem , ale o ile wiem musisz przeczytać tą notatkę

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie szukałem walizki dobrą godzinę w całej Dolinie Mroku i nie znalazłem. Szukałem tam gdzie napisałeś i jej tam nie ma albo jest to błąd gry albo ktoś ją zabrał. Odpalałem grę i nic. No raczej wygląda to kiepsko pewnie zawalę zadanie. Dlatego szukam nazwy pliku na walizkę i nic nie znalazłem. Kompa dla Krugłowa już znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wiem jaka to nazwa , ale jakoś nie chce mi się wierzyć że tej walizki na pięterku nie ma. Jak pamiętam to tam się kręci kilku bandytów , może któryś sobie ją wziął do ekwipunku. Najlepiej wczytaj sejwa z przed wejścia na lokację . Nie zwlekaj tylko idź po walizkę i czuję że tam będzie sobie leżeć http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co wrzuć screeny z tego momentu w grze, kiedy bierzesz zadanie na tą walizkę (dialogi prowadzące do wzięcia zadania i sam moment, kiedy gra wyświetli Ci komunikat o zadaniu w PDA) - postaram się cos wykombinować, gdybyś nadal po ponownym wejściu na lokację nie mógł tej walizki znaleźć http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.