Skocz do zawartości

Oczyść z mutantów teren przylegający do X-18


tedyt

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też zaliczyłem to zadanie bez problemu, ale pamiętam, że jeden tuszkan bardzo chciał uciec przede mną poza teren "zaczistki" ;) Poszukaj jakiegoś zabłąkanego mutka, lub jak Ci sie nie chce to przeładuj sejwa sprzed wzięcia zadania i idź jeszcze raz zrobić tam porządek. Mechanizm skryptu w tego typu zadaniach jest taki, że oprócz standardowego pakietu stworów na danej lokacji, po wzięciu zadania "dospawnowuje się" pewna stała ilość mutków przewidzianych przez autora kwestu - i to właśnie te musisz wykonczyć, żeby zaliczyło Ci kwest. Pozostałe nie mają znaczenia, ale ponieważ nikt ich nie rozróżni, więc musisz wykończyć wszystkie i nie pozwolić żadnemu uciec :D Często bywa tak, że jednak jakkiemuś uda się uciec i wtedy czeka Cię albo wielka eksterminacja na danej planszy, albo restart zadania ;) Ja pamiętam, że kiedyś ganiałem za jednym psem z Bariery przez połowę MW żeby zaliczyć kwest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ja za to mam inny problem, co prawda w TS2 UF, ale myślę, że różnicy nie będzie. Biorę to zadanie od generała i nie spawnują mi się żadne potwory, teren X18 jest zupełnie pusty, zero mutków. Wczytywałem także sejwy z przed wzięcia zadania, wychodziłem na inny poziom, żeby gra się przeładowała i nic. Zero. Ten sam problem mam przy zadaniu od Petrienki na Bagienne Pełzacze, jak dochodzę na bagienko przy moście, to nic nie ma. Ciekawostką jest to, że będąc w DM dzień Zony wcześniej raz wziąłem zadanie od Petrienki i Pełzacze były, ale musiałem załadować grę, bo zapomniałem kilku rzeczy z Baru, potem poszedłem na Agroprom i dopiero teraz wszedłem do DM i pojawił się w/w bug. Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Problem rozwiązał się sam, po przejściu kilku innych misji na innych lokacjach, gdy powróciłem do DM z zadaniem od Dzika i tak dla sprawdzenie znów wziąłem te misje z pełzaczami i oczyszczeniem okolic X18, to potwory się zespawnowały bez problemu.

Edytowane przez .::sassin::.
Rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.