Jump to content

Oczyść z mutantów teren przylegający do X-18


tedyt
 Share

Recommended Posts

Ja też zaliczyłem to zadanie bez problemu, ale pamiętam, że jeden tuszkan bardzo chciał uciec przede mną poza teren "zaczistki" ;) Poszukaj jakiegoś zabłąkanego mutka, lub jak Ci sie nie chce to przeładuj sejwa sprzed wzięcia zadania i idź jeszcze raz zrobić tam porządek. Mechanizm skryptu w tego typu zadaniach jest taki, że oprócz standardowego pakietu stworów na danej lokacji, po wzięciu zadania "dospawnowuje się" pewna stała ilość mutków przewidzianych przez autora kwestu - i to właśnie te musisz wykonczyć, żeby zaliczyło Ci kwest. Pozostałe nie mają znaczenia, ale ponieważ nikt ich nie rozróżni, więc musisz wykończyć wszystkie i nie pozwolić żadnemu uciec :D Często bywa tak, że jednak jakkiemuś uda się uciec i wtedy czeka Cię albo wielka eksterminacja na danej planszy, albo restart zadania ;) Ja pamiętam, że kiedyś ganiałem za jednym psem z Bariery przez połowę MW żeby zaliczyć kwest :)

Link to comment
Share on other sites

Zacząłem zadanie po raz n -ty i w końcu się udało :D Ustawiłem się tak , że żadna zaraza mi nie uciekła i tak jak pisał Yurek pozostałe stwory hasają sobie luzem ;), a zadanie zaliczone.

Dzięki Panowie

EDIT (Yurek):

Cała przyjemność po naszej stronie ;)

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Ja za to mam inny problem, co prawda w TS2 UF, ale myślę, że różnicy nie będzie. Biorę to zadanie od generała i nie spawnują mi się żadne potwory, teren X18 jest zupełnie pusty, zero mutków. Wczytywałem także sejwy z przed wzięcia zadania, wychodziłem na inny poziom, żeby gra się przeładowała i nic. Zero. Ten sam problem mam przy zadaniu od Petrienki na Bagienne Pełzacze, jak dochodzę na bagienko przy moście, to nic nie ma. Ciekawostką jest to, że będąc w DM dzień Zony wcześniej raz wziąłem zadanie od Petrienki i Pełzacze były, ale musiałem załadować grę, bo zapomniałem kilku rzeczy z Baru, potem poszedłem na Agroprom i dopiero teraz wszedłem do DM i pojawił się w/w bug. Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Problem rozwiązał się sam, po przejściu kilku innych misji na innych lokacjach, gdy powróciłem do DM z zadaniem od Dzika i tak dla sprawdzenie znów wziąłem te misje z pełzaczami i oczyszczeniem okolic X18, to potwory się zespawnowały bez problemu.

Edited by .::sassin::.
Rozwiązanie problemu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity