Jump to content

Zniknięcie Save'u


dade6996
 Share

Recommended Posts

Mam pewien problem... Byłem już ratować Błyskawice i robiłem dla niej questy wszystko w porządku aż gdy miałem już się pojawić w Zatonie nagle dostałem crasha i wszystkie save moje się "znikneły". Poprostu ich nie ma : / jestem bardzo wkurzony tym ponieważ wydaje mi się że chyba już prawie przeszedłem Solyanke i dostałem taki błąd : ( Mam pytanie czy ktoś by wrzucił na serwer swój save z prawie końca gry? Chciałem sobie troche polatać po Zatonie i wgl. Nie chce mi się od nowa zaczynać Solyanki i mieć stracone przynajmniej z półtora tygodnia gry non stop.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłem wszystko nawet log stalkera był pusty nie rozumiem w ogóle tego incydentu co mi się przytrafił ; / Przeglądając dysk C:/ gdzie mam save zauważyłem że także usuneło mi inne programy ... Myślę że błąd polegał na tym że dysk usunął te pliki które nie były w użyciu ale to jest dziwne ,ponieważ akurat save z stalkera był w użyciu. Więc jakbyście mogli to wrzućcie save z końcową misją albo i nawet koniec gry żeby sobie połazić po zatonie lub po innych lokacjach... Mam najnowszą wersje Solyanki 19.04 , dopa, polski akcent ten najnowszy : )

Link to comment
Share on other sites

Skołuj sobie na próbę jakiś programik typu Easy Recovery Professional i spróbuj odzyskać skasowane pliki (jak miałeś coś ważnego). Mam przyzwyczajenie kasowania shift+del czyli permanentnie i z pominięciem kosza (żadne cofnij nie pomoże). No i parę razy sobie skasowałem przez przypadek kilka potrzebnych rzeczy. I akurat tym progiem udało mi się odkasować :D A najgorzej było jak skasowałem sobie cały katalog XXX. Tragedia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity