Skocz do zawartości

Wylot przy wyjściu z Dziczy


tedyt

Rekomendowane odpowiedzi

Wylot przy wyjściu z Dziczy. Po ograbieniu przez bandytów odzyskuje ekwipunek i idę do Woronina z walizką od Krugłowa FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : LUA error: ...adow of chernobyl\gamedata\scripts\braad_test.script:46: attempt to index field 'actor' (a nil value) Nie mam pojęcia co to jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spróbował co się będzie działo przy przejściu na Jantar. Jezeli normalnie przejdziesz to idź do Woronina naokoło. Jeśli też będzie cię wywalać to coś nie tak z tymi bandytami się porobiło. Wtedy sejw z przed wejścia do Dziczy i jeszcze raz od nowa wszystko

Edit:

Tedyt mam pytanie , czy używałeś poprawki Korn06 na lepszy ekwipunek i menu handlu z tego posta ? http://www.stalkerteam.pl/topic/2232-lepszy-ekwipunek-i-menu-handlu-w-modach-soc/page__pid__22570#entry22570

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Mam ten sam problem - wracam z Jantaru przez Dzicz. Niose walizke dla Woronina. Napadają mnie bandyci, nie ma fragmentu mapy schowka, a przy przejściu do Baru wypad na pulpit. Mogę wrócić na Jantar - ale do Bary nie !

Kobal napisał "Jezeli normalnie przejdziesz to idź do Woronina naokoło."

Mam pytanie. Którędy naokoło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak podchodzisz do feralnego miejsca w Dziczy za tunelem to masz coś w ekwipunku, czy wszystko pochowałeś ? Warunkiem pojawienia się kawałka mapy jest to, że bandyci coś nam ukradną. Czyli coś w ekwipunku musi zostać. Odnośnie drogi naokoło Sacharow otwiera przejście z Jantaru na Agroprom za jednego pobocznego questa, a za drugiego przejście z Jantaru na Radar. To jest to "naokoło" Niestety rozwala to questa z mapą Siemieckiego.W tym wypadku ten kawałek mapy już się nie pojawi.Więc to ekstrema, ale lokalizację schowka możemy kupić u Informatora na MW za kilka artów.Prawidłowo to otrzymaniu od Krugłowa zadania z walizką bez zwlekania idziemy na Dzicz, dajemy się okraść i mapa powinna się pojawić bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.