Jump to content

Wylot przy wyjściu z Dziczy


Recommended Posts

Wylot przy wyjściu z Dziczy. Po ograbieniu przez bandytów odzyskuje ekwipunek i idę do Woronina z walizką od Krugłowa FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : LUA error: ...adow of chernobyl\gamedata\scripts\braad_test.script:46: attempt to index field 'actor' (a nil value) Nie mam pojęcia co to jest ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym spróbował co się będzie działo przy przejściu na Jantar. Jezeli normalnie przejdziesz to idź do Woronina naokoło. Jeśli też będzie cię wywalać to coś nie tak z tymi bandytami się porobiło. Wtedy sejw z przed wejścia do Dziczy i jeszcze raz od nowa wszystko

Edit:

Tedyt mam pytanie , czy używałeś poprawki Korn06 na lepszy ekwipunek i menu handlu z tego posta ? http://www.stalkerteam.pl/topic/2232-lepszy-ekwipunek-i-menu-handlu-w-modach-soc/page__pid__22570#entry22570

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Mam ten sam problem - wracam z Jantaru przez Dzicz. Niose walizke dla Woronina. Napadają mnie bandyci, nie ma fragmentu mapy schowka, a przy przejściu do Baru wypad na pulpit. Mogę wrócić na Jantar - ale do Bary nie !

Kobal napisał "Jezeli normalnie przejdziesz to idź do Woronina naokoło."

Mam pytanie. Którędy naokoło ?

Link to comment
Share on other sites

Czy jak podchodzisz do feralnego miejsca w Dziczy za tunelem to masz coś w ekwipunku, czy wszystko pochowałeś ? Warunkiem pojawienia się kawałka mapy jest to, że bandyci coś nam ukradną. Czyli coś w ekwipunku musi zostać. Odnośnie drogi naokoło Sacharow otwiera przejście z Jantaru na Agroprom za jednego pobocznego questa, a za drugiego przejście z Jantaru na Radar. To jest to "naokoło" Niestety rozwala to questa z mapą Siemieckiego.W tym wypadku ten kawałek mapy już się nie pojawi.Więc to ekstrema, ale lokalizację schowka możemy kupić u Informatora na MW za kilka artów.Prawidłowo to otrzymaniu od Krugłowa zadania z walizką bez zwlekania idziemy na Dzicz, dajemy się okraść i mapa powinna się pojawić bez problemów.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.