Skocz do zawartości

W Prypeci ograbiony przez Merlina


kmicic0

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w Prypeci to chodzi ci raczej o Merlina Monolitowca. Jak rozumiem przeszłeś z Martwego Miasta do Prypeci i obudziłeś się w autobusie bez niczego. Tak właśnie ma być , Merlina nie zabijesz ( no przynajmniej na tym etapie gry ) bo jest potrzebny fabularnie , traktuj to jak poczatek gry po prostu. Jak chcesz sobie coś zostawić z ekwipunku to przełóż to do skrzyni na strychu leśniczówki przed wyprawą do MM . Odbierzesz sobie jak skończysz zadania w Prypeci. To co stracisz podczas przejscia juz nie odzyskasz zadnym sposobem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w Prypeci to chodzi ci raczej o Merlina Monolitowca. Jak rozumiem przeszłeś z Martwego Miasta do Prypeci i obudziłeś się w autobusie bez niczego. Tak właśnie ma być , Merlina nie zabijesz ( no przynajmniej na tym etapie gry ) bo jest potrzebny fabularnie , traktuj to jak poczatek gry po prostu. Jak chcesz sobie coś zostawić z ekwipunku to przełóż to do skrzyni na strychu leśniczówki przed wyprawą do MM . Odbierzesz sobie jak skończysz zadania w Prypeci. To co stracisz podczas przejscia juz nie odzyskasz zadnym sposobem

Proszę bardzo oto moje fanty

W katakumbach

http://img714.imageshack.us/i/ssandrzej042211090752de.jpg/

W Prypeci rozmowa z Merlinem

http://img717.imageshack.us/i/ssandrzej042211090949l1.jpg/

Kolo który ma fanty.

http://img827.imageshack.us/i/ssandrzej042211091023l1.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nic z tego nie rozumiem. Fotka jest z rozmowy z Merlinem (Magikiem)w autobusie (początek Prypeci). Autor napisał "Po przebudzeniu W Prypeci zostałem okradziony...". Przecież potem tylko idziemy na snorki po czym Merlin(Magik) przenosi nas do sarkofagu. Skąd ten jakiś Wadik Kołpak z fantami ? A Duch i owszem odzyskuje graty ale przynajmniej pół gry dalej i niekoniecznie wszystkie (mi zapomniał oddać egzo bandytów w którym chodziłem). Z fotki autora wynika że posiada nanokombinezon co wskazywało by na zaawansowanie w fabule. To w końcu o którą kradzież chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmm ,przechodzimy z MM do Prypeci a w MM siedzą Wędrowcy , może moment kradzieży ma miejsce w MM a nie w Prypeci , tylko skąd w Prypeci wziął się ten Wędrowiec ewentualnie jak ty się dostałeś z powrotem do MM ? Albo już jesteś po Prypeci na Bagnach , tam też jest posterunek Wędrowców .Tak czy owak żaden Kołpak fabularnie raczej nie jest potrzebny , niemniej w/g scenariusza powinieneś być okradziony do suchej nitki Edit : Czuję że ktoś tu sobie dopisał kilka przedmiotów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kobal masz rację dopisałem sobie kilka przedmiotów to co pokazałem na fotkach to jest pierwsze przejście do Prypeci. "

Ponawiam zatem pytanie gdzie spotkałeś tego Wadika ze swoimi gratami ? Podczas zadania na zabicie snorków w Prypeci? W sarkofagu ? Później w grze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kobal masz rację dopisałem sobie kilka przedmiotów to co pokazałem na fotkach to jest pierwsze przejście do Prypeci. "

Ponawiam zatem pytanie gdzie spotkałeś tego Wadika ze swoimi gratami ? Podczas zadania na zabicie snorków w Prypeci? W sarkofagu ? Później w grze ?

Tu rozmawiasz z Merwinem

http://img43.imageshack.us/i/ssandrzej042211142639l1.jpg/

Po wybiegnięciu z autobusu.

http://img822.imageshack.us/i/ssandrzej042211142649l1.jpg/

Tu stoi kolo z fantami.

http://img30.imageshack.us/i/ssandrzej042211142659l1.jpg/

Było by szybciej ale znowu popsuło mi autosejva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkminiłem to :) Przed wzięciem zadania od Merlina (Magika) w Prypeci będzie wędrowiec z naszymi fantami. Jeżeli kupimy przed przejściem nadajnik gps (ja kupiłem u handlarza w MM) to po przeniesieniu się do miasta i odzyskaniu przytomności zapyta nas czy założyć znacznik.

KLIK

Image

Po potwierdzeniu pojawi się informacja i zobaczymy na mapie miejsce gdzie stoi koleś z fantami.

KLIK

Image

KLIK

Image

W moim przypadku był to wędrowiec Sawa Grub. Nie ma możliwości rozmowy ani handlu.

KLIK

Image

Można obejść się bez kupowania GPS i też będzie w tym samym miejscu.

Ale jeżeli zaczniemy rozmawiać z Merlinem (Magikiem) i weżmiemy od niego zadanie na zabicie snorków

KLIK

Image

To facet z fantami zniknie

KLIK

Image

KLIK

Image

Jedynym problemem jest to, że ten cały Sawa jest chyba nieśmiertelny. Próbowałem go ogolić ;) kilkakrotnie nożem po twarzy po czym się zdenerwował i mnie zastrzelił. Później w desperacji poszedłem z nożem na najemników. Wytłukłem ich i zebrałem trochę sprzętu. Zaatakowałem Sawę granatem (wybuchł mu pod nogami) i ostrzelałem dość solidnie. Zniósł bez mrugnięcia około 50 trafień z czego połowę w czółko i nic. Kropnął mnie w końcu z mojej własnej snajperki. Dziad ;) Później próbowałem zwabić do tego budynku pijawki żeby go załatwiły ale zawracały przed wejściem, potem zwabiłem chimerę :D która go szarpała ale bezskutecznie.

Jak Ty żeś go Kmicic0 załatwił ?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że to rozpracowaliście chłopaki ale jak na mnie to za dużo kombinowania o te trochę sprzętu , tym bardziej że co cenniejsze można sobie u Leśnika zostawić na stryszku.Zreasumujmy , najpierw nadajnik GPS ,potem promieniowanie na dworcu , pilnowanie by w ekwipunku apteczek nie było , modyfikowanie obrażeń noża. Rozumiem kmicic0 że ci szkoda było tego co podopisywałeś ale jak grasz normalnie to gra niewarta świeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja akurat teraz przechodzę TS2 i musiałem sobie good mode włączyć żeby tego gościa z wędrowców zaciukać nożem, bo strasznie jestem przywiązany do mojego eq które juz miałem i nie lubię jak mi się je odbiera :D Teraz się tak zastanawiam czy to taka ciekawostka przyrodnicza, czy autor moda specjalnie dal możliwość jednak odebrania/zdobycia swojego eq po tym "wypadku" z anomalia. Fakt dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.