Jump to content

Schematy przejścia podziemnego do Prypeci


skhi

Recommended Posts

Otóż sprawa wygląda tak .Dostałem misje od Ducha jak w temacie,Przechodzę ładnie sarkofag wybijam Monolitowców .Przechodzę do poziomu Czernobyl 1 ,Dostaję pięknie w łeb od Salomona ,gadka z nim , oddaje mi broń , tłukę z nim Monolitowców. Wchodzę sobie pięknie do bunkra sterowania i tu problem .Tak jak pisze w poradniku : Docieram do końca zakręconego korytarza wybijając po kolei : 2 pijawki i 6 zombiaków ( burerów brak a powinny być ,nieprawdaż)?Na końcu drogi w pomieszczeniu ostatnim po lewej powinien być schemat a jego niet .Zaczynałem ten poziom ze 3 razy ,myślałem że to pomoże.Do sarkofagu się cofnąłem i ponownie przeszedłem poziom Czernobyl 1 do dojścia do Bunkra sterowania .Wypróbowałem nawet 2 możliwości z Salomonem (okrada mnie ze wszystkiego i Wywalam na ziemie a potem zbieram) . CO ZROBIŁEM ŹLE GDZIE POPEŁNIAM BŁĄD W CZYM TKWI PROBLEM POMOCY BO BEZ TEGO QUESTA NIE RUSZĘ DALEJ A MODZIK JEST WZOROWY Wesołych świąt wszystkim i mokrego dyngusa !!!

Link to comment
Share on other sites

Spawn mutantów jest losowy , możesz trafić na burery a nie musisz , mogą się też pojawić później .Gdyby dokumenty wpadły w tekstury to po przeładowaniu gry by były. Masz iść korytarzami całkiem do końca jak się da i tam w ostatnim pomieszczeniu po lewej będą dokumenty.Przypomnij sobie podstawkę . To te korytarze w których lądowałeś zmierzając do dobrego zakończenia po otwarciu drzwi dekoderem z hotelu. Teraz znajdź miejsce gdzie wtedy lądowałeś , to jest właśnie ten koniec korytarzy , a pomieszczenie z mapą jest naprzeciwko .No trochę na prawo i naprzeciwko ;) . W razie czego podeślij sejwa , maila znasz

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem tak jak napisałeś ,ale kicha (czy mi się cholesterol na oczy rzucił).Nie ma Schematu tak jak przy poprzednich próbach . podsyłam sejwa Z pomieszczenia gdzie powinien być ten nieszczęsny dokument . Dzięki z góry za pomoc .

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie dokumentów nie ma , nie wiem czemu ;) Na razie przesłałem ci mój zapis z tego samego miejsca a od ciebie bym prosił o zapis z przed rozmowy z Duchem czyli przed wzięciem zadania na schematy przejść , jeżeli jest jakiś błąd fabularny to właśnie tam.

Link to comment
Share on other sites

Powtórzyłem od wzięcia zadania od Ducha i dokumenty leżą tam gdzie powinny leżeć , nie wiem co by mogło nie zaskoczyć.

Dołączona grafika

Może dla bezpieczeństwa przeinstalować na nowo stalkera i gamedatę moda. Stare zapisy powinny bez problemy się wczytać.W każdym razie jakbyś chciał z powrotem swój ekwipunek to daj znać.zrobiłem zapis przed samym podniesieniem dokumentów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.