Skocz do zawartości

Schematy przejścia podziemnego do Prypeci


skhi

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż sprawa wygląda tak .Dostałem misje od Ducha jak w temacie,Przechodzę ładnie sarkofag wybijam Monolitowców .Przechodzę do poziomu Czernobyl 1 ,Dostaję pięknie w łeb od Salomona ,gadka z nim , oddaje mi broń , tłukę z nim Monolitowców. Wchodzę sobie pięknie do bunkra sterowania i tu problem .Tak jak pisze w poradniku : Docieram do końca zakręconego korytarza wybijając po kolei : 2 pijawki i 6 zombiaków ( burerów brak a powinny być ,nieprawdaż)?Na końcu drogi w pomieszczeniu ostatnim po lewej powinien być schemat a jego niet .Zaczynałem ten poziom ze 3 razy ,myślałem że to pomoże.Do sarkofagu się cofnąłem i ponownie przeszedłem poziom Czernobyl 1 do dojścia do Bunkra sterowania .Wypróbowałem nawet 2 możliwości z Salomonem (okrada mnie ze wszystkiego i Wywalam na ziemie a potem zbieram) . CO ZROBIŁEM ŹLE GDZIE POPEŁNIAM BŁĄD W CZYM TKWI PROBLEM POMOCY BO BEZ TEGO QUESTA NIE RUSZĘ DALEJ A MODZIK JEST WZOROWY Wesołych świąt wszystkim i mokrego dyngusa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawn mutantów jest losowy , możesz trafić na burery a nie musisz , mogą się też pojawić później .Gdyby dokumenty wpadły w tekstury to po przeładowaniu gry by były. Masz iść korytarzami całkiem do końca jak się da i tam w ostatnim pomieszczeniu po lewej będą dokumenty.Przypomnij sobie podstawkę . To te korytarze w których lądowałeś zmierzając do dobrego zakończenia po otwarciu drzwi dekoderem z hotelu. Teraz znajdź miejsce gdzie wtedy lądowałeś , to jest właśnie ten koniec korytarzy , a pomieszczenie z mapą jest naprzeciwko .No trochę na prawo i naprzeciwko ;) . W razie czego podeślij sejwa , maila znasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzyłem od wzięcia zadania od Ducha i dokumenty leżą tam gdzie powinny leżeć , nie wiem co by mogło nie zaskoczyć.

Dołączona grafika

Może dla bezpieczeństwa przeinstalować na nowo stalkera i gamedatę moda. Stare zapisy powinny bez problemy się wczytać.W każdym razie jakbyś chciał z powrotem swój ekwipunek to daj znać.zrobiłem zapis przed samym podniesieniem dokumentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.